Сонячний день• 15 апреля в 16:40
Криє щось, етапи після розлучення
Офіційно розлучена з вересня 2025 року.
З липня 2025 року не жили з колишнім чоловіком разом.
Я та, що кохала безмежно, а мені дозволяли себе любити (це вже потім зрозуміла).
В шлюбі була 16 років, є донька 12 років. На днях виповнилося 40 років.
Весь цей час трималася, навіть якось жила, гуляла з подругами, було кілька побачень з СЗ.
Розлучилися з моєї ініціативи, мене не хотіли як жінку, а я хотіла зберегти сім´ю. Я навіть не знаю, скільки разів колишньому чоловікові пропонувала піти до сімейного психолога, поїхати тільки удвох кудись. До того ж Львова чи в Карпати на вихідні.
Він постійно говорив, що робота (бронь у нього була і тоді, і зараз).
І ось він мені вчора пише, щоб його не чіпали (з донькою мається на увазі), що він їде у четвер до Львова погуляти, на екскурсію. Розумію, що це все нормально. Але чому досі є образи — не розумію. Коли я хотіла зберегти шлюб, у нього була робота, а зараз, виходить, вона на другому плані.
Самооцінка занижена, хоча інші чоловіки звертають увагу, а я нічого не хочу. Як притупилося все всередині в мене.
Мені до психолога чи сама якось справлюся, вже більше півроку пройшло? Ментально сильна завжди була.
Є донька, мама, робота, друзі, спорт. Не розумію, что криє тоді.
Тріль!• 15 апреля в 16:45
Криє, що він комусь дає те, чого не давав вам. Вам потрібно повністю відділитися від нього, навіть не думати про те, як він, що робить, не крутити у голові думки пов´язані із ним та інше. Мені ці задачі допоміг вирішити психолог.
Можливо є люди, які вміють це робити самотужки
Сонячний день
• 15 апреля в 17:01
Ответ дляКусман Сиру
Зря развелись, сейчас бы во Львов поехали
У него раньше, было мильон возможностей поехать в браке.
Ничего бы не изменило.
Сонячний день
• 15 апреля в 17:02
Ответ дляТріль!
А довго Ви були в терапії?
Тріль!• 15 апреля в 17:02
Ответ дляСонячний день
А довго Ви були в терапії?
Майже рік, но в мене був ще прийом АД
Сонячний день
• 15 апреля в 17:07
Ответ дляТріль!
Майже рік, но в мене був ще прийом АД
Дякую за відповідь! Офлайн чи онлайн були консультації?
Ніколи не приймала АД.
Проработник• 15 апреля в 17:09
Автор, він вас не хотів. Нічого спільного не хотів, на який вам про нього думати? Хай навіть поїде в Гондурас. Людина не бачила в вас цінності. Не чув прохання. У вас ще все буде добре.
Тріль!• 15 апреля в 17:17
Ответ дляСонячний день
Ніколи не приймала АД.
В мене були проблеми зі сном та їжею, тому психіатр був необхідний. Психіатр був он- лайн, а психолог- очно
Тріль!• 15 апреля в 17:18
Ответ дляПроработник
Це так не працює).
БершкомангоЗар• 15 апреля в 17:43
Автор, розумію вам. Була в ситуації один в один. Коли людина не могла піти зі мною в дитиною в аквапарк, в басейн чи на море. Але не встигли ми розлучитися, відразу викладати став фото і з аквапарку , і з моря. Дитина хворіла часто, він послухав по телефону, зробив вигляд що співчуває і на море поїхав , звісно без сина. Я то дитину звозила, батьки допомогли, але якщо до колишнього було тоді щось типу ревнощів, або навіть заздрості і думок що могли ти ращом поїхати… то зараз я розумію, яке він гівно насправді отак вчиняти (як і ваш) і слава Богу що розійшлися.
А в мене якось після розлучення все більше криє, що багато я робила не так, не жаліла себе, тягнула усе: дітей, садочки-школи-гуртки-дозвілля, побут, лікарів, працювала багато, намагалась щось заощадити, я думала, що так звільняю чоловіку час для кар´єри, самореалізації і тд. Але це був хибний шлях.
Карамелька• 16 апреля в 11:59
Коли чоловік не хоче, то заставити його не реально і не потрібно. З вами не хоче. Дайте йому те право жити своє життя на власний розсуд! А ви живіть своє. У вас воно має бути насичене і цікаве, без прив´язки до колишнього. Бо орієнтуватися на його бажання більше немає сенсу. А ви все ще на нього оглядаєтеся, навіщо?