Добрый вечер! Ищу хорошую безопасную тушь. Возможно вы такой пользуетесь и можете поделиться названием. Важный критерий без формальдегида и ланолина. Я покупала одну тушь на айхербе, состав отличный, реакций нежелательных не было, но она осыпалась с ресниц 😔
Буду благодарна за помощь 💛
shopaholik• 15 апреля в 17:23
У мене у знайомої дуже чутливі очі, ще й алергік вона. Їй Trish McEvoy підходить, плюс вона теплою водою змивається.
shopaholik• 15 апреля в 17:28
Але вона не зробить дуже довгих вій, як накладних. Мені з такого ж типу більше Tarte XL подобається, але не знаю як вона для чутливих очей, бо я не маю такої проблеми. Але це, напевно, найкраща туш, що а мене була.