Ума Палата• Изменено 16 апреля в 13:54
Машина американка
Приїхала на тех.огляд, потрібен офіційний міжнародного зразка документ, для поїздки в Румунію. Мене навіть не запустили на територію: сказали, що для Європи потрібні інші фари, інше світло, їдьте міняйте, а потім до нас. Прозвонила три майстерні, ніхто не схотів братись за це, бо не робили такого. Питання: наскільки це геморно і скільки ж це коштує? І невже не можна з таким світлом їхати?
Україна понад усе!• 16 апреля в 13:57
яке авто маю майстра на джип робе світло, вартість різна бо не зрозуміло що вам треба
Україна понад усе!• 16 апреля в 13:59
поворотники з червоних на жовті це 100 треба міняти, а шо там ще у вас?
Ума Палата
• 16 апреля в 14:00
Ответ дляУкраїна понад усе!
Да, шось таке, з червоного на жовте і про білий теж казали.
Я з іншого міста(
Україна понад усе!• 16 апреля в 14:01
Ответ дляУма Палата
Я з іншого міста(
яке місто
Україна понад усе!• 16 апреля в 14:04
Ответ дляУма Палата
Черкаси
ну 2 години їзди, думаю в черкасах не знайдете майстра
Заела_пластинка• 16 апреля в 14:06
Ответ дляУма Палата
Я з іншого міста(
А як ви сертифікацію пройшли?
Ума Палата
• 16 апреля в 14:07
Ответ дляУкраїна понад усе!
Інше місто все ускладнює. Це так важко робити?
Я в Киїів їду 3-4 години машиною, + думаю вони не за пару годин зроблять, а скажуть ну давайте через два дні прийдете забирати.... Це стільки часу та коштів...капець
Ума Палата
• 16 апреля в 14:07
Ответ дляЗаела_пластинка
А як ви сертифікацію пройшли?
Спочатку світло, потім сертифікат.
Заела_пластинка• 16 апреля в 14:09
Ответ дляУма Палата
Спочатку світло, потім сертифікат.
Я не розумію як зробили сертифікат якщо світло не відповідне)
Я не по темі, сорі))
Мост_Устал• 16 апреля в 14:36
Ответ дляЗаела_пластинка
Я не по темі, сорі))
Як і всі - беруться в оренду задні ліхтарі з європейки, заїжджають на сертифікацію, проходять її, виїжджають, ставлять назад рідні і все. В Одесі цілі фірми були свого часу з прокату задніх ліхтарів ))
Ума Палата
• 16 апреля в 15:36
Ответ дляМост_Устал
А смисл? Якщо робити заміну, то вже назавжди.
Мост_Устал• 16 апреля в 15:58
Ціна питання. Чому ж вам не зробили назавжди? Тому що прокат 20 баксів, а заміна від 200 (залежно від авто, звісно)
В любому випадку машина при проходженні сертифікації мала жовті вказівників поворотів, цьому є фото-відеопідтверження в центрі сертифікації