Своего не предлагать• 17 июня в 08:54
Погода у Римі
Дівчата, сильна спека зараз у Римі? Дитина просить Колізій та Пізу. Дивлюсь погоду, там +35+37. Не уявляю, як в таку температуру гуляти по місту. Чи та спека не так переноситься, як у нас? Їхати буду екскурсією автобусом. Коротше - такий собі відпочинок.
ЭмчЭндЭм• 17 июня в 09:00
Там жарко
Вечером, или с утра гуляйте
Учтите, что в Риме очень много туристов, этим он меня утомил((
А Пиза очень понравился
Вечером, или с утра гуляйте
А Пиза очень понравился
Своего не предлагать
• 17 июня в 09:05
Ответ дляЭмчЭндЭм
Там жарко
Вечером, или с утра гуляйте
А Пиза очень понравился
Вечером, или с утра гуляйте
А Пиза очень понравился
Ну ми ж будемо групою, тому час прогулянок не можемо планувати. Наскільки вдень нестерпно?
Love_Love_Love_• 17 июня в 09:06
Там пісєц яке спекотіще і ходити влітку дуже і дуже жарко, я б туди їхала на осінні канікули.
Своего не предлагать
• 17 июня в 09:06
Ответ дляЧижик Пижик
Ще в чергах доведеться постояти.
Весь Рим реконструюється зараз
У Римі лише Колізей треба) Ось прямо мрія, ну як і вежа у Пізі. Все інше не так цікавить
ЭмчЭндЭм• 17 июня в 09:07
Ответ дляСвоего не предлагать
Очень, там повышенная влажность.
Своего не предлагать
• 17 июня в 09:08
Ответ дляLove_Love_Love_
Та я б поїхала, але та осінь - дощі, ну і зазвичай вже всі починають хворіти ( неможливо передбачити.
Чижик Пижик• 17 июня в 09:10
Ответ дляСвоего не предлагать
До липня ще більш-менш.
Ми були, але пару тижнів тому.
В липні-серпні не їздила б.
Були раз в вересні - чудово.
Другий раз в липні- спекотно, але терпимо
Ми були, але пару тижнів тому.
В липні-серпні не їздила б.
Були раз в вересні - чудово.
Love_Love_Love_• 17 июня в 09:09
Ответ дляСвоего не предлагать
Там немає дощів в жовтні/ на поч листопада
Своего не предлагать
• 17 июня в 09:11
Ответ дляЧижик Пижик
До липня ще більш-менш.
Ми були, але пару тижнів тому.
В липні-серпні не їздила б.
Були раз в вересні - чудово.
Ми були, але пару тижнів тому.
В липні-серпні не їздила б.
Були раз в вересні - чудово.
Я теж хотіла на початку червня, але у дитини то екзамени, на курсах, то випускний, то у мене робота. Ось зараз усі вільні - зато блін спека(((
Своего не предлагать
• 17 июня в 09:12
Ответ дляЧижик Пижик
До липня ще більш-менш.
Ми були, але пару тижнів тому.
В липні-серпні не їздила б.
Були раз в вересні - чудово.
Ми були, але пару тижнів тому.
В липні-серпні не їздила б.
Були раз в вересні - чудово.
Ну ось я хочу десь через тиждень - два поїхати, якщо буде група. Не пізніше
УраганнаЯ• 17 июня в 09:14
Ответ дляЭмчЭндЭм
Там жарко
Вечером, или с утра гуляйте
А Пиза очень понравился
Вечером, или с утра гуляйте
А Пиза очень понравился
А когда туда лучше ехать, чтоб было мало туристов?
УраганнаЯ• 17 июня в 09:15
Ответ дляСвоего не предлагать
И я такая же) мне нужны только колизей и ватикан. А муж говорит - надо ехать на неделю. Херли там делать неделю
Чижик Пижик• 17 июня в 09:16
Ответ дляУраганнаЯ
Там ходить не переходить. Муж прав
ЭмчЭндЭм• 17 июня в 09:16
Ответ дляУраганнаЯ
Хз, мне кажется они там круглый год))
Муж был там осенью, было дофига людей. Мы вдвоем, вот в мае этого года были, ппц просто
Лапка• 17 июня в 09:35
Я много раз была в Риме и лучшая поездка в январе +15, туристов намного меньше
Love_Love_Love_• 17 июня в 10:03
Ответ дляУраганнаЯ
В Римі дофіга що є робити
aljonyshka• 17 июня в 10:28
Ответ дляЛапка
Мне так же повезло в марте и в начале ноября, тепло и относительно немного людей)
Лапка• 17 июня в 10:33
Ответ дляaljonyshka
В марте была года 3 назад - очень много было
Манкоголік• 17 июня в 19:43
Авторе, Ви тільки плануєте виїзджати з України в екскурсійний тур чи Ви на курорті в Італії і плануєте на день зʼїздити в Рим?
Якщо перший варіант, то добре подумайте чи потрібно воно Вам, черги на кордоні страшні, спека.
Своего не предлагать
• 17 июня в 20:54
Ответ дляМанкоголік
Не, тільки планую. Про черги в курсі, але вони не на всіх митницях . +36-38 бачу прогноз. Тому і вагаюся.
Хоча у моєму дитинстві така погода була все літо))) Але з роками більшу частину тої спеки проводиш у приміщенні, в не вештаючись у натовпі.
Була б я на курорті, то питання б не стояло
Манкоголік• 17 июня в 23:35
Ответ дляСвоего не предлагать
Якщо Ви та дитина нормально переносите спеку, їдьте. Тільки тур беріть без нічних переїздів посеред туру. Бо є вже такі що ніч отель, ніч дорога, знову ніч готель. То занадто буде, особливо по спеці.
БджілкаМайяUA• 18 июня в 16:25
Ответ дляСвоего не предлагать
Ми були в вересні, і було наче і не спекотно, +23+25, но як вийшло сонце, то це все,вже і Колизею, і Треві не захотілося. Екскурсіїї класно коли прохолодно