Чудо в декрете• 16 апреля в 20:02
Чому ви до сих пір не пішли на віддалену роботу?
Залізний занавіс• 16 апреля в 20:03
Бо я не можу забрати виробництво в квартиру.
Дивують такі питання
Липка-прилипка• 16 апреля в 20:07
Не хочу. Працювала віддалено 5 років, тільки рік як в офіс ходжу. Це не порівняти.
ЯблокоРаздора• 16 апреля в 20:08
Ответ дляМіні-бікіні
чому серед нас стільки тупих?
Потому что это кому-то выгодно.
Міні-бікіні• 16 апреля в 20:09
Ответ дляЯблокоРаздора
Потому что это кому-то выгодно.
кому наприклад, автору? В чому вигода для неї?
Чудо в декрете
• 16 апреля в 20:09
Ответ дляЛипка-прилипка
Чому
МеняАЖтрусит• 16 апреля в 20:10
Могу работать и так и так.
Вылазки из дома делать нужно, коллектив пока держит. Работа не нравится.
Пацелуйнитуда• 16 апреля в 20:11
Супер , операція віддалено, або лікування зубів, або роди)
Прибирання віддалено теж супер.
Зліпок ступні• 16 апреля в 20:12
Був період, коли активно шукала роботу на дому, бо ходити до офісу набридло, не подобався колектив і т.д. Не змогла знайти щось нормальне, щоб не обман і не весільне агенство, і не порно спілкування. Шукала протягом 8 місяців.
Ви можете щось дієве запропонувати?
Сито для думок• 16 апреля в 20:12
Мечтаю о работе из дома, но понятия не имею что можно делать из дому.
Анонімус• 16 апреля в 20:14
Ещё не придумали, как дистанционно готовить еду. Но, как только, так и сразу)
ЯблокоРаздора• 16 апреля в 20:14
Ответ дляМіні-бікіні
Нет, конечно, тем, кто правит и довел мир до такого. Не сейчас конкретно, это много лет все делалось.
Тримбулька• 16 апреля в 20:17
Особенно медперсоналу на удаленку надо и больницы закрыть на амбарный замок.
Единорог_помог• 16 апреля в 20:23
Как-то странно не понимать,что не всю работу можно делать удаленно...
Единорог_помог• 16 апреля в 20:23
Ответ дляГарантую неперелевки
Працюю багато фізично, дома. Я не кінь, не витягну.
У вас сад, огород?
Полюю на дрони• 16 апреля в 20:26
бо не можемо перенести виробництво додому, як і більшість виробництв
Гарантую неперелевки• 16 апреля в 20:29
Ответ дляЕдинорог_помог
У вас сад, огород?
Так. Сад і город. Майже всім займаюсь самостійно.
Эт вернячОк• 16 апреля в 20:30
Я б із задоволенням, але пацієнти себе онлайн ще не навчились самі себе оперувати, а я розкажуяк все робити, не питання.