забиякина• Изменено 17 апреля в 09:36
Такий графік дійсно незручний?
П´ятиденка, з 11:30 до 20:30.
Пропонують роботу з таким графіком, рідні проїдають мозок, що це фігня, оскільки це їздити потрібно щодня, шукай щось позмінно, весна, літо купа роботи на дачі
Трусиковед• 17 апреля в 14:16
У меня 5 дневка с 9 до 16.00, с радостью ходила бы на 11 и до 8 вечера , а посменно нормального сейчас нет, тоже вспоминаю как работала 2 на 2, это было идеально, или 3 на 3
Треба ось так• 17 апреля в 20:11
Ответ дляДюйм оф о4ка
У нас прекрасный бурьян растет и никто не умер
Я тоже считаю что бурьяну надо расти где-то
Свекрови наконец-то к семидесяти согласилась со мной, и теперь у нее маленький клаптик огорода
Вкаблучках• 17 апреля в 20:34
Ответ дляGoku5927
Особисто для мене графік кепський: увесь світовий день стирчати на роботі... 16:00 — стеля припустимогл кінця дня. Навіть якщо почати потрібно о 5, 6 або 7:00
Фу ужас рано начинать работу
woman Warrior• 17 апреля в 22:15
Вам сколько лет, что нужно делать так как удобно кому то, а не вам?
Примарочка• 17 апреля в 22:29
Ответ длязабиякина
Мені теж зайшов графік цей, тут і по умовах і по зп підходить все...принаймні повинно бути краще ніж 2/2 по 13 годин..
Але рідні, особливо мама тепер ходять і дуються, що робота, городи, і я менше дома буду
раз ви шукаєте роботу то значитт вже доросла До чого тоді те що їоче мама? ви все життя бедете жити як вона скаже і пахати на її городах? може чим раніше щвілтнитесь тим краще?
Примарочка• 17 апреля в 22:38
Ответ длязабиякина
Тепер мама дується постійно, ігнорує
вчіться ігнорувати і не вестись на маніпуляції
реально єдиний вмхід для ввс з´їхати інакше житимеие ие життя яке вини для вас виберуть