забиякина• Изменено 17 апреля в 09:36
Такий графік дійсно незручний?
П´ятиденка, з 11:30 до 20:30.
Пропонують роботу з таким графіком, рідні проїдають мозок, що це фігня, оскільки це їздити потрібно щодня, шукай щось позмінно, весна, літо купа роботи на дачі
Пез Году Неделя• 17 апреля в 10:05
Ответ длязабиякина
Тепер мама дується постійно, ігнорує
Игнорирует? Да слава богу!
Чем больше молчит- тем целее ваши нервы. Готовьте себе отдельно. Не делайте в огороде ничего. Не разговаривайте. Сепарируйтесь наконец-то. Вы же взрослый человек.
Мамаша в бигудях• 17 апреля в 10:06
Ответ дляиз_под_тишка
малина, лохина, вишня, черешня в тому році мало вродили. Скоріш за все, що довго був холод.
Де ви замовляєте кущі лохини? нам треба докупити
лохину не сажу.КПД % 10, після кілька років гемору з нею- викинула все. Ірга- 4 сорти. конвеєр . Жимолость -від часу ранньої клубніки і до середини липня. ( кущі хоч і підмерзли -бо осінню від того дурного тепла зацвітали,а потім взимку суцвіття змерзли),але пішло куча сплячих почок, і гарні перспективи на урожай) на деревах зараз пусто. ,смородина- підмерзла. агрус- непоганий.
Брала в фірмі Батьків сад. Зараз там уже все вигребли,дивіться восени.
Ответ длязабиякина
Мені теж зайшов графік цей, тут і по умовах і по зп підходить все...принаймні повинно бути краще ніж 2/2 по 13 годин..
Але рідні, особливо мама тепер ходять і дуються, що робота, городи, і я менше дома буду
Якби для доньки такий графік і не церква, як в нашому варіанті) - то прекрасний. І вранці можна поспати і ввечері погуляти.
Всех в сад• 17 апреля в 10:09
Ответ длязабиякина
Мене ще дратує коли мама запитує в знайомих ’а ви пахаєте город, а чому ні, а їсти що будете’
У мене 20 соток городу.
З їстівного там ягоди і ось зелень посадила трішки.
Щось не голодуємо.
Меряю линейкой• 17 апреля в 10:10
Ответ дляДюйм оф о4ка
Света белого не видеть это с 7 до 20, когда вечером хочется только в душ и спать.А тут 8 часовой рабочий день.Или утром можно что-то дома сделать,или вечером +2 полноценных выходных
Ой, ну не треба)
Зранку на 11.30 на роботу. Це з дому вийти в 10.30. а до цього треба зібратися, це ще година.
Коли щось робити? От 5 вставати?
А ввечері. В 21.30 вдома. Поки вечеря в душ вже 23 і пора спати, щоб нормально функціонувати
Коли щось робити? От 5 вставати?
из_под_тишка• 17 апреля в 10:10
Ответ дляМамаша в бигудях
дякую)
Меряю линейкой• 17 апреля в 10:11
Ответ длязабиякина
Ну то давайте чесно
Вам саме такий графік і хочеться, і справа не у його зручності
Колдунья-вещунья• 17 апреля в 10:12
Ответ длязабиякина
Серьезно?
забиякина
• 17 апреля в 10:15
Ответ дляSvitlo_
Скільки ж у вас соток, що ви там пашете з ранку до ночі?
Тут справа не тільки в тому яка кількість
Мама любить коли всі при роботі, постійно всім знаходить завдання, то камінчики по території визбирати дрібні і у відро, то пересапати всі дерева, кущі, в самому будинку і на кожен день та і є якась робота
Колдунья-вещунья• 17 апреля в 10:15
Ответ дляиз_под_тишка
а закрутку крутите на зиму? їсти шо будете
теж саме) забийте.
В той город треба стільки вкластись, що простіше купити.
В нас свекруха має невеличкий город (помідори, огірки, баклажани, перець). Ніби небагато садить, так приємно мати своє. В неї є на це час. Але на днях порахували, що треба удобрити абрикосу (десь 1500 виходить добриво). А вона вже другий рік не родить через холод. Викинуті гроші. Так само лохина, малина. Ніколи не вгадаєш скільки буде врожаю, а попрацювати і вкластись фінансово треба.
теж саме) забийте.
Удобрити абрикосу на 1500? Их как грязи безо всякого удобрения, если мороз не побьет, я в селе выросла, никто отродясь не удобрял, и по посадкам вдоль оврага в том числе, главное, чтобы мороз не побил.
из_под_тишка• 17 апреля в 10:16
Ответ дляКолдунья-вещунья
то це дичка
Колдунья-вещунья• 17 апреля в 10:18
Ответ дляиз_под_тишка
то це дичка
Зачем свекровь купила дичку, чтоб потом удобрять или что? Людям заниматься нечем, ото и придумывают
Всех в сад• 17 апреля в 10:18
Ответ длязабиякина
А якщо нема роботи, вона гречку з рисом змішує і знову вона є?
Срочнокпсихологу• 17 апреля в 10:20
Ответ длязабиякина
Скільки впм років?))
Срочнокпсихологу• 17 апреля в 10:22
Ответ длязабиякина
Бо шкода щоб город пустував
Прсадіть газон на своїй половині
IQ 80• 17 апреля в 10:24
Ответ длязабиякина
Бо шкода щоб город пустував
Так і кажите родичам - вам треба, ви й пашіть. Городину купите на базарі собі
IQ 80• 17 апреля в 10:26
Ответ длязабиякина
Я не беру, я прихожу додому і воно вже в мисках стоїть(разом живемо)
Харчуйтеся окремо. Я жила з мамою, в мене на кухні були мої полички в шафі, і в холодильнику з морозилкою також, харчувалися окремо, що позбавило нас зайвих непорозумінь і претенщій
из_под_тишка• 17 апреля в 10:26
Ответ дляКолдунья-вещунья
дичка росте при дорозі і де хоче, а в нас інший сорт, який потрібно удобряти, щоб гарно родила великі сочні абрикоси
Мстящий за Зайца• 17 апреля в 10:27
Ответ длязабиякина
Подорослішайте
КвартираЧья• 17 апреля в 10:27
Ответ длязабиякина
Як ви ще допомагаєте батькам в домі? Ви ж дорослий член родини, що ви приносите в спільний побут?
Звоночек• 17 апреля в 10:28
Ответ длязабиякина
В 21:30
дети есть? с мужем когда общаться будете? что-то по дому минимально делать?
Всех в сад• 17 апреля в 10:29
Ответ дляКвартираЧья
Так піде на роботу і буде гроші приносити.
А мама хоче, щоб і гроші і пахала нон-стоп.
забиякина
• 17 апреля в 10:30
Ответ дляКвартираЧья
Гроші
забиякина
• 17 апреля в 10:30
Ответ дляЗвоночек
Немає
КвартираЧья• 17 апреля в 10:33
Ответ длязабиякина
Гроші
Тобто, прийшла з роботи-поїла-поспала-погуляла-пішла на роботу?
Прибирання, готування і всі інші роботи по дому на батьках?
Вам дійсно варто пожити окремо для розуміння
Кров з молоком• 17 апреля в 10:34
Ответ длязабиякина
Мама хоче, щоб ви після двох днів по 13 годин, потім два дня пахали на дачі-городах?
Так скопититися можна.
Железобетон• 17 апреля в 10:34
Ответ длязабиякина
2/2 по 12 а не 13