Ответ дляIn limbo
Ну, зараз версій напишуть багато. На будь-який колір і масть. Кожен обере те, що йому ближче. Тільки жодна з цих версій не зробить з нього героя, до чого дехто вже веде. Тому що стріляти в упор по цивільним, дітям… його не виправдовує жодна біда, яка з ним чи з його близькими сталася.
Хто ж це з нього героя робить, цікаво?
valleriya14• 18 апреля в 18:38
Ответ дляBennd
Насколько же бесполезная полиция, час ничего сделать не могли, ждали спецназ, по улице в субботу террорист ходит с оружием по людям стреляет, недалеко от метро, ни полиции никого.
Очевидцы говорили, что полиция сразу разбежалась.
Ответ дляalex-3f3c
Ну в общем тема несправедливой мобилизации это первое что пришло на ум с самого начала... Криптоблогеры, модные трендовые позитивно вещающие пацаны забронированые, а старых, немощных на мясо отправлять не жалко, вот и имеем...
Та не такий він і нємощний .. був. Стрілок з досвідом
Lena-Lena12• 18 апреля в 18:39
Ответ дляkris_lynx
психи не задумываются кого валить, кто под руку попадёт
Ви праві. В мого сусіда, давно це було, коли періоди загострення, то хватав здоровенний ніж та бігав по району, чи щось типу топор. Було дуже страшно. Без загострень - золота людина. В період загострення - жах. Втихомирити могли його дружина і поліція, медики приїздили, але тільки зі згоди брали на Фрунзе, без згоди - ні, в нього були всі доки на руках. Сусідам, особливо новеньким та мамам з дітьми - було страшно. Без приступів була тиха приємна людина:-(
Innesa_Prinzesa• 18 апреля в 18:42
Ответ дляkuskus
Ну, як вам сказати?.. в Києві живу. Хз, яка я…
Я вже іноді думаю, що в цьому місті дуже важка енергетика і страшно тут жити було завжди, постійно йдеш і оглядаєшся оцінюєш безпекову ситуацію.В інших містах України взагалі не має такого відчуття.
Lena-Lena12• 18 апреля в 18:43
Ответ дляmymoly
Його в тому числі для цього і застреліли. Шоб нікому нічого не розказав
Мені також це на думку спало. Хоча, хз, як там було. Якщо він людина з досвідом, то могли і заручників рятувати. І вже як вийшло. Думаю, якщо людина в адекватні, то не так то вже і легко людину застрелити, навіть злочинця. В будь-якому разі правди ми не дізнаємося. Тільки би таких терактів більше не було. На вулицю виходити страшно ще й з цієї причини:-(
сахарный комок• 18 апреля в 18:43
Ответ дляkuskus
Нешугана
Без_паніки• 18 апреля в 18:45
Ответ дляInnesa_Prinzesa
нормальна в Києві енергетика, це густонаселене місто, звісно тут і % злочинів більий.
Ответ дляkuskus
В мережі пишуть, що він також мешкав у Рязані та мав рахунки в російських банках протягом 2022–2023 років. Також встановлено, що у 2016 році він тричі перетинав кордон із росією.
ㅤ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
ㅤ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
Очень удобная версия
Ответ дляkuskus
ㅤ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
ㅤ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
Та сейчас вам напишут))
Olenka_bum• 18 апреля в 18:55
Ответ дляkuskus
ㅤ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
ㅤ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
В мережі багато що ще напишуть. Скоро йому десь щось допишуть. Ось тільки чомусь, політиків це не стосується - ні родинні зв´язки з росією ні спільний бізнес, ні фінансування...
Olga Zelenyak• 18 апреля в 19:08
Ответ дляdiablo12
Та сейчас вам напишут))
Ну да, если бы это был бывший ВСУшник вот это было бы, а так просто какое то ватное говно.
Тут уже и теории заговоров и это «удобная версия» и т.д.
Olenka_bum• 18 апреля в 19:09
Ответ дляmymoly
То святі люди. Святі у кубі
Ну, мені не смішно, що таке є. Чомусь таке проходить на найвищих посадах у нас в країні.
Я коли на роботу в банк влаштовувалась, то мене у всіх сферах провіряли: і родичі, і минуле, і бачення світогляду. А тут керівництво країни та його оточення з таким background
Дашенька из Киева• 18 апреля в 19:12
сцуко ментов в Києві як собачого лайна після таяння снігу, а толку НУЛЬ