valleriya14• 18 апреля в 19:16
Ответ дляДашенька из Киева
сцуко ментов в Києві як собачого лайна після таяння снігу, а толку НУЛЬ
ухылянты сами себя не выловят, а тут террористы какие-то, они сцука опасные, стреляют, это вам не сантехника Васю крутить впятером
Ответ дляInnesa_Prinzesa
Я вже іноді думаю, що в цьому місті дуже важка енергетика і страшно тут жити було завжди, постійно йдеш і оглядаєшся оцінюєш безпекову ситуацію.В інших містах України взагалі не має такого відчуття.
Почитайте про Питер. А вообще это логично- чем больше город, тем больше % неадекватов.
А власть еще задумала сюда втащить побольше всяких Пакистанцев, Ливийцев, Сомалийцев, им рабочих рук не хватает, одних рабов в могилы, других привезти хотят, тут такая гойда будет... Походу властям похер что тут будет происходить, они уже привыкают к дистанционному управлению страной, вон бубочка из теплых стран не вылазит, сейчас введут голосование в дие и депутаты будут толстые жопы греть в Испании и голосовать, один хрен их уже не переизберут
Anchik1878• 18 апреля в 19:27
Ответ дляBloomBom
Удалено администрацией...
Ні дружина, ні мама, навіть не знайома, але треба думати, що пишете. Зашквар бажати комусь смерті, окрім раши. А ви дружина чи мати того хто дрижить під вашою спідницею?
Ответ дляAnchik1878
Під спідницею не пид спидницею, ну и хрен кто из моих пойдет за бубочку и ко воевать, а тцкуны мерзкие собаки, которым я желаю только зла
А вы еще задолбетесь ловить своих «хоробрих героїв», рассекающих с оружием и гранатами в общественных местах при обострении птрс
Ответ дляkuskus
В мережі пишуть, що він також мешкав у Рязані та мав рахунки в російських банках протягом 2022–2023 років. Також встановлено, що у 2016 році він тричі перетинав кордон із росією.
ㅤ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
ㅤ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
Проверяется один ли это человек (Васильченко/Васильченков). Служба в РФ и гражданство не подтверждены, фото тоже под вопросом из-за совпадения ФИО, — Глагола
Anchik1878• 18 апреля в 20:06
Ответ дляBloomBom
Бажати зла то ваш вибір. Залиште наших героїв у спокої, краще памперси купіть своєму підспідничнику
Манька вертихвостка• 18 апреля в 20:20
Ответ дляBloomBom
Удалено администрацией...
Там уже давно в плане стоит пункт об очищение Украины от украинцев. Так что никто ни о чём задумывться не будет.
Ответ дляkris_lynx
такое пишут:Расстрелявший людей в Киеве мужчина был насильно мобилизован несколько дней назад. Сегодня он сбежал из части, открыл огонь из, предварительно, полуавтоматического карабина пистолетного калибра Kel-Tec SUB2000 по прохожим (один из раненых — ребёнок), а потом взял в заложники покупателей супермаркета на Голосеевском проспекте.
Его звали Дмитрий (Дмитро) Васильченков. Через три дня мужчине могло исполниться 58 лет.Во время штурма стрелка убили
Ага, втік з ВЧ, доїхав до своєї квартири, перевдягнувся в цивільне, підпалив її, взяв обріз і пішов по проспекту жінок і дітей розстрілювати. Дуже «логічна» версія
Ответ дляBennd
Насколько же бесполезная полиция, час ничего сделать не могли, ждали спецназ, по улице в субботу террорист ходит с оружием по людям стреляет, недалеко от метро, ни полиции никого.
Зато как ловить мужчин ,они первые и бегают как лоси ввосьмером за одним несчастным мужичонкой....
Ответ дляkuskus
ㅤ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
ㅤ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
А что, так свободно можно границу с россией пересекать у нас?
Может это и какой-то рос.агент, но вообще ненормально что у нас мужиков так доводят с этим ТЦК, так многие с катушек могут слететь уже, столько лет прятаться, многие еле выживают. Еще удивительно что пока еше немассово с катушек слетают.
Ответ дляДашенька из Киева
А видели на каком броневике они приехали этот корд или как там его? А мы пару часов назад ехали по трассе и ехала колонна военных на развалюхах, которые волонтеры купили за людские деньги, как цыганский табор((( А эти одного-единственного, Слава богу, стрелка ловить на таком бронике... А ещё сегодня какой-то хряк из ТцК стрелял в мужика, а потом гильзы пособирал за собой...Сцуко... Никогда нам не жить как людям
Ответ дляТатьяна-В
В 2015-2017 можна було кордон перетинати. Оце зовсім не схоже на «нашего мужика», одне тільки питання якого хріна воно після рязані в Київ припхалося
ПадаюВреверансах• 18 апреля в 21:28
Ответ дляalenka3108
100% хай гниє на зоні. І хай кожного дня йому ввижаються ті невинні люди, в яких воно стріляло.
Пам´ятаєте такий неадекват малолітній Тарасов був, який неповнолітню дівчинку згвалтував і вбив і в яму вигрібну кинув.
Всі тоже думали буде гнить в тбрьмі, а він під час окупації втік і живе своє краще життя. Один плюс - серед кацапів
ПадаюВреверансах• 18 апреля в 21:30
Ответ дляНатусик Я
Я тілько відео передивилася, коли підбіг к людині на вулиці впритул вистрілив і побіг далі шукати перехожих.Що там дізнаватися, його мотиви, цілі.Ліквідувати , як скаженого
Де таке відео?
MargaretBlackTaro• 18 апреля в 22:38
Ответ дляПадаюВреверансах
Просто до людей никак не дойдет что справедливости нет и это вопрос везения
Ответ дляkris_lynx
Краще б на тцкунів полював
Ответ дляOlenka_bum
В мережі багато що ще напишуть. Скоро йому десь щось допишуть. Ось тільки чомусь, політиків це не стосується - ні родинні зв´язки з росією ні спільний бізнес, ні фінансування...
Клименко нічого не має проти російських паспортів у підлеглих.
Якщо,хтось забув.
Очільник МВС прокоментував те, що в дружини і тещі його заступника виявили паспорти РФ.
Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко пояснив, у МВС не збирають інформацію, чи мають співробітники паспорти інших держав.
Про це Клименко говорив в інтерв´ю ’Українських новин’.
Клименко також додав, що в міністерстві не збирають дані, чи є в підлеглих паспорти інших держав. Покладаються на автобіографію.
До того ж, аби підтвердити наявність іншого громадянства, треба подавати запит до відповідної країни. За словами міністра, іноземні держави, як правило, не дають такої інформації, тому що це чутливі персональні дані. А з Росією Україна взагалі не має контактів.
Посадовець пояснює: де юре наявність будь-якого паспорта, і РФ також, не є підставою для звільнення з МВС.
Якщо,хтось забув.
Ответ дляOlenka_bum
Ну, мені не смішно, що таке є. Чомусь таке проходить на найвищих посадах у нас в країні.
Я коли на роботу в банк влаштовувалась, то мене у всіх сферах провіряли: і родичі, і минуле, і бачення світогляду. А тут керівництво країни та його оточення з таким background
Нічого дивного.
Антимайданівці блокують Майданівцям грошові рахунки через суд.
Країна мрій Зеленського.
Поліція проти ветеранів. Росіяни керують через своїх ручних макак Україною.
Прикро.
Країна мрій Зеленського.
Прикро.