Flower Girl23• 18 апреля в 18:18
Ответ дляkuskus
За наявною попередньою інформацією це може бути недалеко від істини
Почему-то даже и не сомневаюсь...
Lena-Lena12• 18 апреля в 18:19
Ответ дляalenka3108
58 діду, рушниця легальна(
Можливо, з якоїсь причини кришу знесло:-( дах поїхав:-(
Lena-Lena12• 18 апреля в 18:20
Ответ дляLudaSHS
Так, тому потребує розслідування. Ще більше
Так, я розумію ринок зброї., чорний ринок зброї. Але це небезпечно потік її в невідомі непонятні руки
Це ж не мисливське?
Можливо
П с мисливська таки
Це ж не мисливське?
Можливо
П с мисливська таки
На жаль, дуже часто такі небезпечні потоки кришують непрості люди:-( саме тому боротися не вийде:-(
alenka3108• 18 апреля в 18:20
21 квітня народився, вирішив на днюху собі охоту на людей подарувати? Треш. Ну випала в тебе кукушка з гнізда, йди убийся об сосну, ні, треба ще й людей невинних в це втягнути((
Flower Girl23• 18 апреля в 18:20
Ответ дляBloomBom
Капец, мотив теперь неизвесным останется
Зато нам озвучат только то, что вписывается в нынешнюю политику властей...
Ответ дляBloomBom
Мотив щас быстро стряпают в офисе Подоляка, все будет по методичке, все будет максимально кошерно и политически нейтрально, типа семейные движухи или алклголизм, таж не напишут что башню сорвало от беспредела....
Flower Girl23• 18 апреля в 18:22
Ответ дляBloomBom
Так задумано изначально было, я считаю
Я тоже так думаю...
Lena-Lena12• 18 апреля в 18:23
Ответ дляmamaМия
Уродженець москви, з міста Бахмут. Або башня злетіла, або ненависть до всього українського в голову стрельнула ну або ж те що ви написали
А діти в нього були? Може, хтось загинув? Ну це як варіант. І кукуха злетіла:-( шкода, стільки невинних людей загубив:-( поранив:-(
Lena-Lena12• 18 апреля в 18:23
Ответ дляkuskus
Ким задумано і для чого? Яка кінцева мета?
Мета - не брати живим
Ответ дляLena-Lena12
Ваша версія теж має право на життя, але її точно не озвучать - варіант буде максимально зручний для нашого режиму. Не здивуюсь, якщо в кармані знайдуть візитку Лаврова і рублі.
alenka3108• 18 апреля в 18:25
Ответ дляkissaniya
Лёха не бзді. Вийди походь
Він не ходе, він вже готовий)
Lena-Lena12• 18 апреля в 18:26
Ответ дляalex-3f3c
Плюс/мінус правду, та й те не до кінця, можуть знати родичі, сусіди, люди, з яким він спілкувався. 58 років це відносно нестарий, десь же жила, працювала ця людина, з кимось же спілкувалась:-( та чи ці люди захочуть щось свідчити привселюдно, хз. Але за один день так точно не стається:-( скількох людей забрав, слів нема:-(
такое пишут:Расстрелявший людей в Киеве мужчина был насильно мобилизован несколько дней назад. Сегодня он сбежал из части, открыл огонь из, предварительно, полуавтоматического карабина пистолетного калибра Kel-Tec SUB2000 по прохожим (один из раненых — ребёнок), а потом взял в заложники покупателей супермаркета на Голосеевском проспекте.
Его звали Дмитрий (Дмитро) Васильченков. Через три дня мужчине могло исполниться 58 лет.Во время штурма стрелка убили
Lena-Lena12• 18 апреля в 18:27
Ответ дляkissaniya
Він потвора. Ото і вся істіна
Але тут би розібратися. Щоб на майбутнє такого не траплялося.