kuskus• 18 апреля в 17:35

Прямо зараз якийсь псих розстрілює людей в Києві

kissaniya• 18 апреля в 18:17
Ответ дляNYC
Утверждать не буду, но если после травмы или инсульта то может быть такое и в 45
Да видно по нему что дед

Remensa• 18 апреля в 18:18
Пристрелили таки, шкода.
Flower Girl23• 18 апреля в 18:18
Ответ дляkuskus
За наявною попередньою інформацією це може бути недалеко від істини
Почему-то даже и не сомневаюсь...
LudaSHS• 18 апреля в 18:19
А як часто псих експертизу проходять мисливці?
Чи використовується такий міліметр/ калібр для полювання ?
Lena-Lena12• 18 апреля в 18:19
Ответ дляalenka3108
58 діду, рушниця легальна(
Можливо, з якоїсь причини кришу знесло:-( дах поїхав:-(
автор kuskus • 18 апреля в 18:19
Ответ дляBloomBom
Капец, мотив теперь неизвесным останется
От, бляха, невже не можна коліна прострелити чи руки, спеціалісти, блін
Lena-Lena12• 18 апреля в 18:20
Ответ дляLudaSHS
Так, тому потребує розслідування. Ще більше
Так, я розумію ринок зброї., чорний ринок зброї. Але це небезпечно потік її в невідомі непонятні руки
Це ж не мисливське?
Можливо

П с мисливська таки
На жаль, дуже часто такі небезпечні потоки кришують непрості люди:-( саме тому боротися не вийде:-(

alenka3108• 18 апреля в 18:20
21 квітня народився, вирішив на днюху собі охоту на людей подарувати? Треш. Ну випала в тебе кукушка з гнізда, йди убийся об сосну, ні, треба ще й людей невинних в це втягнути((
Flower Girl23• 18 апреля в 18:20
Ответ дляBloomBom
Зато нам озвучат только то, что вписывается в нынешнюю политику властей...
BloomBom• 18 апреля в 18:20
Ну теперь очень похоже, что это очередная психологическая операция не столько русских, сколько наших спецслужб
автор kuskus • 18 апреля в 18:21
Ответ дляBloomBom
Які цілі психологічної операції?
BloomBom• 18 апреля в 18:21
Ответ дляkuskus
Так задумано изначально было, я считаю
alex-3f3c• 18 апреля в 18:22
Ответ дляBloomBom
Мотив щас быстро стряпают в офисе Подоляка, все будет по методичке, все будет максимально кошерно и политически нейтрально, типа семейные движухи или алклголизм, таж не напишут что башню сорвало от беспредела....
BloomBom• 18 апреля в 18:22
Ответ дляFlower Girl23
Уже это делают
Flower Girl23• 18 апреля в 18:22
Ответ дляBloomBom
Так задумано изначально было, я считаю
Я тоже так думаю...
Lena-Lena12• 18 апреля в 18:23
Ответ дляmamaМия
Уродженець москви, з міста Бахмут. Або башня злетіла, або ненависть до всього українського в голову стрельнула ну або ж те що ви написали
А діти в нього були? Може, хтось загинув? Ну це як варіант. І кукуха злетіла:-( шкода, стільки невинних людей загубив:-( поранив:-(
автор kuskus • 18 апреля в 18:22
Ответ дляBloomBom
Так задумано изначально было, я считаю
Ким задумано і для чого? Яка кінцева мета?
Lena-Lena12• 18 апреля в 18:23
Ответ дляkuskus
Мета - не брати живим
kissaniya• 18 апреля в 18:23
Ответ дляFlower Girl23
Він потвора. Ото і вся істіна

mymoly• 18 апреля в 18:24
Ответ дляalenka3108
Якщо кукушка відлітає, там вже не до аналізу власних дій. Нажаль
автор kuskus • 18 апреля в 18:24
Ответ дляLena-Lena12
Мета - не брати живим
Я не про це
BloomBom• 18 апреля в 18:24
Ответ дляkuskus
Які цілі психологічної операції?
Плохой русский,ненавидящий украинцев, плохой переселенец-ждун, русский диверсант, шоб народец боялся, ходил и оборачивался
Кровавый спектакль, а правду мы уже не узнаем
kissaniya• 18 апреля в 18:25
Ответ дляalex-3f3c
Лёха не бзді. Вийди походь
автор kuskus • 18 апреля в 18:26
Ответ дляBloomBom
Ви особисто будете боятись і оглядатись?
Шеллар• 18 апреля в 18:25
Ответ дляLena-Lena12
Ваша версія теж має право на життя, але її точно не озвучать - варіант буде максимально зручний для нашого режиму. Не здивуюсь, якщо в кармані знайдуть візитку Лаврова і рублі.
Alex_Kri• 18 апреля в 18:25
Ответ дляLudaSHS
Для охоты не используют. Оружие не только для охоты продается. Экспертизы нет
alenka3108• 18 апреля в 18:25
Ответ дляkissaniya
Лёха не бзді. Вийди походь
Він не ходе, він вже готовий)
Lena-Lena12• 18 апреля в 18:26
Ответ дляalex-3f3c
Плюс/мінус правду, та й те не до кінця, можуть знати родичі, сусіди, люди, з яким він спілкувався. 58 років це відносно нестарий, десь же жила, працювала ця людина, з кимось же спілкувалась:-( та чи ці люди захочуть щось свідчити привселюдно, хз. Але за один день так точно не стається:-( скількох людей забрав, слів нема:-(
kris_lynx• 18 апреля в 18:27
такое пишут:Расстрелявший людей в Киеве мужчина был насильно мобилизован несколько дней назад. Сегодня он сбежал из части, открыл огонь из, предварительно, полуавтоматического карабина пистолетного калибра Kel-Tec SUB2000 по прохожим (один из раненых — ребёнок), а потом взял в заложники покупателей супермаркета на Голосеевском проспекте.

Его звали Дмитрий (Дмитро) Васильченков. Через три дня мужчине могло исполниться 58 лет.Во время штурма стрелка убили
Lena-Lena12• 18 апреля в 18:27
Ответ дляkissaniya
Він потвора. Ото і вся істіна
Але тут би розібратися. Щоб на майбутнє такого не траплялося.