Неместная Я• сегодня в 00:04

«10 лет спустя»

Хотілося б, аби тему назвали трольною, і так і було, але.
Сьогодні на порозі моєї квартири зʼявився колишній, з яким я розійшлася 10 років тому. Пишу і не вірю, таке нерозуміння.
Ми з чоловіком тільки прийшли додому, я замовила їжу і пішла в душ, попередила чоловіка, що прийде курʼєр. З душа чую- дзвінок у двері. Чоловік відкриває, не питаючи. Через хвилину кричить мені- тут до тебе. Думаю, якого?! Хто?

Він каже- «імʼя». Я зразу думала, мій чоловік з мене жартує. Виходжу хвилин через 10, кажу, так хто приходив, оскільки їжі на кухні я не спостерігаю)
Описує зовнішність, називає імʼя. Помилки бути не може, знайшла фото- кажу, невже він? Так, він. Хотів побалакати зі мною.
Я чесно не можу описати емоції, це і страх, бо звідки він знає адресу, ще й номер квартири, і ступор, бо минуло 10 років. Просто реально питання, що у голові у цих мужиків. Не знаю жодної жінки, яка таким би займалася, а ще кажуть- слабка стать.
Маю декілька думок• сегодня в 00:20
Ответ дляНеместная Я
Є звісно. І відео чат, і звичайний виклик як в телеграмі
Я сьогодні дивилась і не побачила.
Ну добре,роздивлюсь уважніше

Забагаловка• сегодня в 00:20
Ответ дляМаю декілька думок
Як звонять в інстаграм? Там нема трубки
можно звонить там.
Добротная• сегодня в 00:20
Ответ дляНеместная Я
Немає дітей, і номеру телефона у мене його немає, в інста дзвонив, а по прізвищу знайти мене там не важко
Тю, ну напишите ему в инсте: чем обязана такому визиту?
Скорее всего случилось у него что-то
автор Неместная Я • сегодня в 00:21
Ответ дляПлекаю думи
Ничего непонятно. Он позвонил вам в дверь, муж открыл, пока вы 10 минут не выходили, он пытался угадать номер квартиры, в которую уже позвонил и двери которой ему уже открыли?
Скрін- це ДО, я ці смски побачила вже постфактум.
Маю декілька думок• сегодня в 00:21
Ответ дляЗабагаловка
можно звонить там.
Точно. Вгорі.
А я внизу шукала
Ондатрова шуба• сегодня в 00:22
Він каже- «імʼя» - имя уникальное?

знайшла фото- храните фото бывших, или шерстите их социалки?
емоції, це і страх - а что он творил, что его нужно бояться, или что он мужу может рассказать о вас такое, что вы не с мужем сейчас, а нам историю пишете возвращения бывшего?
Забагаловка• сегодня в 00:22
Так это, вы бы может ему позвонили, а? ВИЧ, гепатиты, вот это вот все. Может его жена беременная проверилась, а там сюрприз, и он теперь всех бывших обходит.
Блондинка в Шоколаде• сегодня в 00:22
Ответ дляНеместная Я
Маю на увазі, я ж думала, що курʼєр прийшов, їжу чекали. Виходжу- ні курʼєра, ні їжі)
А, поняла ) А я решила, что бывший пришел, поел и и снова ушел 🤷
Пожмаковна• сегодня в 00:22
Ответ дляЗабагаловка
Блин, вот мне интересно, чем вы думаете когда темы придумываете? Ну кто поверит, что бывший из 10 лет назад явился, и барышня такая ’и не подумаю что ему надо! зачем спрашивать?! нене’.
Если человек не алкоголик/наркоман/лудоман, который систематически у всех подряд пытается ’занять’ денег, то как можно не узнать что ему нужно? Это же неестественно. Это вам так, на будущее.
И главное - пришел, пару минут побазарил с мужем в коридоре, и ушел.
Ведь, по инстаграму было совершенно непонятно, что женщина замужем.
Ну, или вторая версия - чуваку запала в душу соседка!!!

Забагаловка• сегодня в 00:23
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Это была бы лучшая история за сегодня!
КараПузовна• сегодня в 00:23
Автор, так а де він подівся? Чоловік ваш сказав, що ви зайняті. То він і пішов? Де він зараз? Як знає вашу адресу, то прийде наступний раз. То все у вас в Україні відбувається? Чи закордоном, що чоловіки спокійно ходять? І ще питання - ви знаєте, чим він займався, що робив ці 10 років? Ситуації різні бувають. Ми ж не знаємо, з ким ви зустрічалися, можливо, зараз це міністр якийсь?
Спасу мир• сегодня в 00:23
В этой ситуации интереснее всего действия и мнение нынешнего мужа. Очевидно что вы испуганы. Ну а он что думает с этим делать???
Блондинка в Шоколаде• сегодня в 00:23
Ответ дляАноним_1859
Хто? Курьер?
Та да. Запуталась я в сюжете )
автор Неместная Я • сегодня в 00:23
Ответ дляДобротная
Скорее всего случилось у него что-то
Якби сталося- так само текстом можна написати, він не у блоці був, як видно.
Счастье_же_вот_оно• сегодня в 00:23
Ответ дляЗабагаловка
тогда почему вы не поздоровались?
Бо коли ми жили разом - я два рази була вагітна і пробувала зберегти ту вагітність, а він ( тут багато писати і не хочу ) . В результаті я по лікарням , а він говорив що я винувата .
Забагаловка• сегодня в 00:23
Ответ дляПожмаковна
И все это после того как писал и названивал в инстаграм! А потом такой ’та ну нафиг’, и ушел.
Забагаловка• сегодня в 00:24
Ответ дляНеместная Я
так чего вы не спросите???
Забагаловка• сегодня в 00:25
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Ясно. Сочувствую.
Забагаловка• сегодня в 00:25
Автор растерялась и сбежала к мужу жаловаться, что на нее советчицы напали. Сначала бывший, потом советчицы (((

Плекаю думи• сегодня в 00:26
Автор, а как вы с ним расстались?
автор Неместная Я • сегодня в 00:27
Ответ дляПожмаковна
Він знає, що я заміжня, тому тут більше питань, ніж відповідей. Я не знаю, реально хотілося порад, ніби смішно заяву писати)

Але він теоретично знає район, де я живу, але номер квартири/ підʼїзду точно ні.
Грибной_Дождик• сегодня в 00:28
Ответ дляНеместная Я

Так ви ж йому сама номер квартири написали)
Карамелька• сегодня в 00:28
Ответ дляТримаю свічку
Это уже было в тредс
Поширення контенту, ви нічого не розумієте
Ms. Похвала• сегодня в 00:29
У меня также, набрал через 6 лет...
Карамелька• сегодня в 00:29
Ответ дляНеместная Я
Мене немає в тредс, історія моя сьогоднішня.
Давайте чек замовлення.
Чи так і не принесли?
Пожмаковна• сегодня в 00:29
Ответ дляНеместная Я

Яку заяву? На що?
Що означає «він теоретично знає район, але не номер підʼїзду і квартири»?
Щось ви заблукали у власному сюжеті🤣🤪😂
Забагаловка• сегодня в 00:30
Ответ дляНеместная Я

каких порад??? Напишите ему и спрсите что он хотел.
автор Неместная Я • сегодня в 00:31
Ответ дляКараПузовна
В Україні, я з роботи прийшла, чоловік мій прийшов зі служби. Відкрив двері, побачив незнайомця, який питав мене і хотів побалакати, сказав, що я в душі і закрив двері)

За колишнього не знаю. Ніби була у нього жінка чи дівчина якась. Де зараз працює,чим займається- без поняття. Розійшлися нормально ми, без скандалів, ділити нічого.
Забагаловка• сегодня в 00:31
Ответ дляНеместная Я

Что хотел бывший?
Забагаловка• сегодня в 00:31
Те кто читали это в тредс, там тоже не написали в чем дело?