пьЯНА• 19 апреля в 09:06
От цікаво, хтось десь в Україні будує...
...ті укриття, про які з марафону віщають диктори після закликів донатити? От зараз тільки казали: донатьте і залишайтесь в укриттях.
П´ятий рік війни як не як...
Мания-Величия• 19 апреля в 09:08
Давайте в другой раз сраться на эту тему. Сейчас актуально про убийцу с Голосеево.
пьЯНА
• 19 апреля в 09:09
Ответ дляМания-Величия
Мені актуально саме те, що я написала. Голосєєво мені не актуально, вибачте.
ИзЮмрудная• 19 апреля в 09:09
Ответ дляМания-Величия
Так с ним все понятно, шизик. Все остальное про него, скорее всего, придумали.
пьЯНА
• 19 апреля в 09:09
Ответ дляДама_с_коготками
Какие именно
Хоч якісь. У нас немає, наприклад.
Дама_с_коготками• 19 апреля в 09:10
Ответ дляпьЯНА
Хоч якісь. У нас немає, наприклад.
Я не смотрю марафон, а вы не хотите рассказать, что там вещают.
Copy-Paste• 19 апреля в 09:11
Ответ дляпьЯНА
Хоч якісь. У нас немає, наприклад.
В нашій школі добудували в 2024
Розширили
В нашому домі і облаштували Осбб
Розширили
В нашому домі і облаштували Осбб
Соображалочка• 19 апреля в 09:12
Ответ дляпьЯНА
Хоч якісь. У нас немає, наприклад.
Дніпро, поставили мобільні укриття на зупинках та облаштували якось у школах підвали. На цьому все ...
Подмигашка• 19 апреля в 09:15
Ответ дляпьЯНА
Десь в Україні, написали ви.
Де саме?
Вам телефонограмма• 19 апреля в 09:18
Якщо зелене не підніме воєнний збір до 15%, то у нього нема за які кошти будувати. Ми в валютних боргам по вуха.
Пенсійний фонд банкрут, фонд заробітної плати всіх бюджетних структур наповнюють з кредитних донорських коштів.
З 2025 року всі державні підприємства готують на продаж іноземним інвесторам...
Педиатор_я• 19 апреля в 09:18
Ответ дляпьЯНА
Хоч якісь. У нас немає, наприклад.
В нас будують у школах. В школі, де вчилася донька вже побудували і користуються. Школа, яку видно в мене з вікна добудовує укриття
ПотеряласЯ Я...• 19 апреля в 09:20
пьЯНА
• 19 апреля в 09:20
Ответ дляСоображалочка
Ну, хоч щось
Вам телефонограмма• 19 апреля в 09:21
Ответ дляМания-Величия
Він консерва кацапська, дргешник, якого хлопнули під прилавком з шоколадом. І що характерно у нього штатівський автомат, на кого він зареєстрований ви вже не дізнаєтеся.
пьЯНА
• 19 апреля в 09:21
Ответ дляПодмигашка
Десь в Україні, написали ви.
Де саме?
В нашій країні, звісно. Інші країни мені наразі не цікаві.
ПотеряласЯ Я...• 19 апреля в 09:22
Ответ дляпьЯНА
А ви з якого міста ?
пьЯНА
• 19 апреля в 09:24
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Мені здається що тільки нова пошта збудувала для своїх співробітників .
Ніде більше не бачила .
Наша Нова нічого не будувала, я навіть не чула про таке.
пьЯНА
• 19 апреля в 09:24
Ответ дляsur_sur
Люди самі собі будуть в котеджах.
Я в ближньому передмісті Києва, вже немало набудувували . Тільки нормальні будівельники в дефіциті, молодь зелена в підсобниках.
Не люди - ЗАМОЖНІ люди.
Подмигашка• 19 апреля в 09:24
Ответ дляпьЯНА
Територія України приблизно 600 тис квадратних кілометрів.
І ви навіть не пишете яке місто вам цікавить.
Чи ви просто прийшли розганяти з протухшою методичкою про марафон?
Подмигашка• 19 апреля в 09:25
Ответ дляПотеряласЯ Я...
А ви з якого міста ?
Удалено администрацией...
Все питаю зарання• 19 апреля в 09:25
Ответ дляМания-Величия
Тут же не только киевляне.
пьЯНА
• 19 апреля в 09:27
Ответ дляПодмигашка
Мене цікавить не конкретне місто, а територія нашої країни, мешканці якої платять військовий збір 5%, волонтерять, донатять постійно, одягають-годують-озброюють-лікують військових. Але не мають елементарно, де сховатися під час прильотів.
Подмигашка• 19 апреля в 09:27
Ответ дляпьЯНА
Ви за все хороше проти всього поганого?
То де ви живете?
пьЯНА
• 19 апреля в 09:28
Ответ дляПодмигашка
Ви за все хороше проти всього поганого?
То де ви живете?
Сумська область, прикордоння.
Соображалочка• 19 апреля в 09:30
Ответ дляпьЯНА
Ну, хоч щось
Отож, хоч щось. До школи йти 10 хвилин, іноді біжиш вже під вибухи ...
дожену і ощасливлю• 19 апреля в 09:33
Я знаю школу в которой построили укрытие, полноценное. Киев.
ПотеряласЯ Я...• 19 апреля в 09:34
Ответ дляпьЯНА
Ви не написали своє місто .
Чернівці - збудували дуже багато .