Снежнакомка• 06 апреля в 10:18

Фарбування волосся

Добрий день. Раніше фарбувалася в салоні салонною фарбою. Тепер хочу спробувати придбати самостійно фарбу і зробити фарбування. Як правильно підібрати тон і що ще треба окрім фарби? Раніше з цим не стикалася, тому хочу уточнити.
Харчовий тріль• 06 апреля в 10:19
Вам лучше не начинать)

Сливочная пенка• 06 апреля в 10:20
ви можете зайти в Архітектор краси і вам підкажуть. На зразках зрозумієте свій колір, а далі самі будете замовляти фарбу там де вигідніше.
Дама с заначкой• 06 апреля в 10:20
Посоветуйтесь с мастером, скажите что уезжаете и не сможете ходить по салонам, пусть подскажет что взять
Кошка Мурка• 06 апреля в 10:33
Мені перукар показувала яким тоном буде фарбувати. ТОму я часто купую фарбу ( матрікс, ббкос, будь-яка інша 100 мл італійська) + рідний окисник. Змішую 2 відтінки, які вже знаю і фарбуюсь вдома.
Але це якщо не потрібне висвітлення,якщо хочете бути світліше за рідний тон, то там вже складніше.
Пишу вірші, дорого• 06 апреля в 10:36
Ну, путь этот не такой и легкий) Зависит от исходника и желаемого оттенка. Я крашусь сама ибо седина поперла рано, но я брюнетка, всегда однотоном красилась. А каждые 3 недели пару тысяч квакаю отдавать, седина что в салоне, что так прет. Уход все равно покупать. Перепробовано много чего. Спросите формулу у мастера или заплатите.
Пишу вірші, дорого• 06 апреля в 10:38
Если что, то беру Bbcos, T-Lab, Vitality´s. Тот же Матрикс не зашел.
Неновая почта• 06 апреля в 11:04
Я крашусь веллой