Шмоточницаца• 19 апреля в 18:08
Сумки с Тему
Есть там нормальные? Смотрю небольшую через плечо, понравится, читаю отзывы - люди говорят прислали не то что на фото:( кто-то покупал там сумки и вам прислали то что действительно на фото? если можно ссылку дайте , хочу проверенную купить , а не кота в мешке
спасибо
Замороженная селедка• 19 апреля в 18:12
На Али брала. Прислали то что продавали. Обычные холщовые. Берите где есть отзывы с фото
Василина Семеніч• 19 апреля в 18:17
Яка проблема купити офлайн або онлайн бренду який нормальний і надійний
ПробілНеПрацює• 19 апреля в 18:21
Мне за все время не выслали ни одного товара не того, что было на фото. Теоретически возможно что напутают, человеческий фактор хоть минимально но еще присутствует, но это очень вряд-ли и очень редко.
Перша леді колгоспу• 19 апреля в 18:24
Вітаміни косметика• 19 апреля в 18:39
Ответ дляПробілНеПрацює
мені джинси колір зовсім нетой вислали...Відгук отримали- товар повернула. Фасон той як на фото а колір замість блакитного...жовтяк вицвівший сіро блакитний.як у 80ті
Жена брата Админа• 19 апреля в 18:43
берите какая нравится.
если не подойдет-вернете. у них это без проблем.
Борода• 19 апреля в 18:53
Я купувала літню сумочку - все як на фото, потім ще й хрещеній таку саму купила тільки іншого кольору, бо їй сподобалася.
Xвостокрутелка• 19 апреля в 18:55
Купувала, приходить те, що на фото зазвичай, якщо не подобається колір чи якість, то повертаю.
Кумася• 19 апреля в 19:04
Я купувала, гарна якість
Я не спец, а були коментарі що такі самі в Зарі
Люблю_смаколики• 23 апреля в 08:18
Ответ дляВітаміни косметика
А ви відгуки читали? Фото у відгуках дивились?
Люблю_смаколики• 23 апреля в 08:20
Я більше рюкзаки люблю.
Все приходить як на фото. Але перед покупкою читаю відгуки з фото, бажано від українців. Наші найкращі і самі правдиві відгуки пишуть.