Патріотка з дивану• Изменено 19 апреля в 19:09
Дівчатка, хто працював закупником? Як просити кошти за співпрацю?
Вже три роки працюю офіс-менеджером: веду офісний бюджет на великі суми і співпрацюю з десятком постачальників, яким наша компанія досить багато платить.
Наприклад, той самий клінінг, отримує від нас за рік 3 мільйони. Директорка тієї компанії постійно просить мене, щоб ми їх брали на нові обʼєкти. І здавалось би, тут ідеальний момент, щоб сказати суму, але не наважуюсь.
Або інший підрядник по ремонтах отримує від нас за рік до 7 мільйонів гривень, бо відкриваються локації. Пропонував гроші за пришвидшення оплати і підписання договору, я промовчала.
Або ж той самий постачальник по канцелярії та хоз товарам, отримує за рік від нас близько 7 мільйонів - благали мене, щоб я обирала їх, і я , як лошиця, просто так їх обираю.
Як делікатно натякнути на, кхм, дивіденди?
Але так, щоб не вилетіти з роботи, бо поскаржитись завжди знайдуть кому.
У мене друг - закупник мав ставку 30 тисяч у великій компанії. Але міняє вже друге авто за мільйон завдяки відкатам
Патріотка з дивану
• 19 апреля в 19:11
Ответ дляСкоро_вчера
ахахха
а в итоге вас посадят с этими распилами/откатами
Не посадять, якщо з правильними людьми ділитись
Прибираю щодня• 19 апреля в 19:13
І ваша зарплата ніяк не відповідає обсягами компанії?
Яким чином ви можете пришвидшити підписання, якщо ваша справа - роздрукувати і дати на підпис?
Скоро_вчера• 19 апреля в 19:12
Ответ дляПатріотка з дивану
с собственником компании? а ему это зачем?
Скоро_вчера• 19 апреля в 19:13
Ответ дляПатріотка з дивану
вот это вас и погубит
вы считаете себя самой умной и дерзкой, при этом трусливая и тревожная.
таких и сажают
графиняВишенка• 19 апреля в 19:13
Ответ дляПрибираю щодня
Вона звичайний офіс менеджер з манією величі.
Скільки вона має заробляти секретарем?
2 млн грн?))
Скільки вона має заробляти секретарем?
2 млн грн?))
Патріотка з дивану
• 19 апреля в 19:15
Ответ дляПрибираю щодня
Ні, не відповідає. У мене зарплата 30 тисяч.
Мовчки, я веду договірну роботу з підрядниками і я прописую умови в договорах
Патріотка з дивану
• 19 апреля в 19:15
Ответ дляграфиняВишенка
Скільки вона має заробляти секретарем?
2 млн грн?))
Скільки вона має заробляти секретарем?
2 млн грн?))
Багатьох офіс-менеджерів знаєте, яким довіряють такі суми?
Робот Вертер• 19 апреля в 19:17
Ответ дляПатріотка з дивану
Такие вопросы по выбору подрядчика решают не с офис - менеджерами и закупщиками, не трындите.
И условия договоров юристы прописывают, а не какая то богиня з зарплатой 30 тысяч
графиняВишенка• 19 апреля в 19:18
Ответ дляПатріотка з дивану
Так.
Ви закупаєте олівці і папір для якоїсь великої компанії, а не отримали нобелівську премію.
Верніться на землю.
Ви якась не сильно розумна, але впевнена у собі.
Їй богу сядете((
Верніться на землю.
Їй богу сядете((
Прибираю щодня• 19 апреля в 19:19
Ответ дляПатріотка з дивану
Дуже сумніваюся, що ви щось там прописуєте без узгодження з фінансовим. Максимум вносите реквізити в типові договори
Патріотка з дивану
• 19 апреля в 19:18
Ответ дляРобот Вертер
Окей, вам краще знати які обов’язки у мене на роботі )
Патріотка з дивану
• 19 апреля в 19:19
Ответ дляПрибираю щодня
Ок 😂
Прибираю щодня• 19 апреля в 19:19
Ответ дляПатріотка з дивану
Хочете сказати, ваша компанія з мільярдним оборотом економить на бухгалтері? Тоді вам краще пошукати іншу роботу. З нуля новій людині дадуть більше
Патріотка з дивану
• 19 апреля в 19:19
Ответ дляграфиняВишенка
Так.
Верніться на землю.
Їй богу сядете((
Верніться на землю.
Їй богу сядете((
Ок, як скажете Вже завтра можна йти сідати?
Патріотка з дивану
• 19 апреля в 19:20
Ответ дляПрибираю щодня
У нас є бухгалтерія
Але конкретно в моїй компанії у мене досить нетипові обов’язки, це правда.
Але мене це дуже радує, я щаслива, що працюю тут.
Скоро_вчера• 19 апреля в 19:20
Ответ дляПатріотка з дивану
Господи, вам доверили заключить договор с уборщиками а у вас корона на голове
При любом залете вам дадут пинка
Прибираю щодня• 19 апреля в 19:20
Ответ дляПатріотка з дивану
У нас є бухгалтерія
Помітно.
Щаслива працівниця шукає, як скрисити у компанії
Скоро_вчера• 19 апреля в 19:21
Ответ дляПатріотка з дивану
На сегодняшний день вам доверяют 30 тыс в гривен в месяц
Ни копейкой больше
Патріотка з дивану
• 19 апреля в 19:22
Ответ дляСкоро_вчера
При любом залете вам дадут пинка
У вас до мене щось особисте? 😂
Я вже зрозуміла, що я нікчема, можете спати спокійно ))
Прибираю щодня• 19 апреля в 19:23
Здається, тут вже були теми цієї авторки.
Ви тоді щодо прибавки питали. Не прокатило? Сходіть на співбесіду до інших
ЖонДуан• 19 апреля в 19:24
Ответ дляПрибираю щодня
Например эта тема https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3816682
Патріотка з дивану
• 19 апреля в 19:26
Ответ дляЖонДуан
Ще підкажете яка?
ТочноБудет• 19 апреля в 19:26
Ответ дляСкоро_вчера
Ви не повірите. Кеш, який тобі несуть в клювіку і ти не мараєшся з обналом, сам по собі цікавий. А якщо при цьому ти намахуєш інших співвласників, то взагалі марожинка.
Файно Замало• 19 апреля в 19:26
Ответ дляСкоро_вчера
ахахха
Скажет то донат
Скоро_вчера• 19 апреля в 19:27
Ответ дляТочноБудет
Автор не говорит какая форма собственности. Может там 1 хозяин
АБВГДэшница• 19 апреля в 19:27
Нащо просити? давайте ’лічку’, напишу і запропоную вам фірми-друзів, сама домовлюся з ними про відкати вам з врахуванням і моїх інтересів. Нащо вам ті невдячні, які навіть зі святом не привітають.