Патріотка з дивану• Изменено 19 апреля в 19:09
Дівчатка, хто працював закупником? Як просити кошти за співпрацю?
Вже три роки працюю офіс-менеджером: веду офісний бюджет на великі суми і співпрацюю з десятком постачальників, яким наша компанія досить багато платить.
Наприклад, той самий клінінг, отримує від нас за рік 3 мільйони. Директорка тієї компанії постійно просить мене, щоб ми їх брали на нові обʼєкти. І здавалось би, тут ідеальний момент, щоб сказати суму, але не наважуюсь.
Або інший підрядник по ремонтах отримує від нас за рік до 7 мільйонів гривень, бо відкриваються локації. Пропонував гроші за пришвидшення оплати і підписання договору, я промовчала.
Або ж той самий постачальник по канцелярії та хоз товарам, отримує за рік від нас близько 7 мільйонів - благали мене, щоб я обирала їх, і я , як лошиця, просто так їх обираю.
Як делікатно натякнути на, кхм, дивіденди?
Але так, щоб не вилетіти з роботи, бо поскаржитись завжди знайдуть кому.
У мене друг - закупник мав ставку 30 тисяч у великій компанії. Але міняє вже друге авто за мільйон завдяки відкатам
Скоро_вчера• 19 апреля в 19:27
Ответ дляФайно Замало
Скажет то донат
Полиции план надо закрывать по таким деятелям. Потому автора сразу упакуют
ЖонДуан• 19 апреля в 19:30
Ответ дляПатріотка з дивану
Ще підкажете яка?
Не вопрос. Ты часто тут ноешь https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3825579-5
Патріотка з дивану
• 19 апреля в 19:30
Ответ дляАБВГДэшница
Нащо просити? давайте ’лічку’, напишу і запропоную вам фірми-друзів, сама домовлюся з ними про відкати вам з врахуванням і моїх інтересів. Нащо вам ті невдячні, які навіть зі святом не привітають.
Яка ви добра! А давайте! Відкривайтесь
Зараз як заробимо грошенят
ТочноБудет• 19 апреля в 19:30
Ну, по перше, ви маєте бути морально готові, що якщо вас спалять, на вас повісять всіх собак, включно з грошима, про які ви ні сном ні духом. І залежно від того, контора приватна або державна, ви попрощаєтесь і з роботою і з грошима в поганий або в дуже поганий спосіб.
Контрагенту просто показуєте написаний на папірці %.
Патріотка з дивану
• 19 апреля в 19:32
Ответ дляТочноБудет
Треба ж!
Скільки коментарів, і лише 1 толковий!
Дякую. Взагалі не факт, що я це буду робити, просто цікаво в який спосіб то працює, може знадобиться
Дякую вам та гарного вечора!
Скільки коментарів, і лише 1 толковий!
Дякую вам та гарного вечора!
Файно Замало• 19 апреля в 19:35
Ответ дляСкоро_вчера
Полиция вчера уже закрыла все что могла.
А по вашему комменту, там как раз за бабло мать родную продадут
Санька-4b93• 19 апреля в 19:42
Ответ дляЖонДуан
Надо же, какой контраст, в той теме автор рыдала над гамбургером, а в этой почти стала уже мамой мафии
Мона Лиза• 19 апреля в 19:58
Ответ дляПатріотка з дивану
Не посадять, якщо з правильними людьми ділитись
и с кем вы собрались делиться? Ваш заказчик может вас и сдать и все снять /записать перечаду денег. Иш какие, делали бесплатно, а тут им плати
Патріотка з дивану
• 19 апреля в 20:00
Ответ дляМона Лиза
Ну звичайно що може
Я ж не кажу що завтра піду на роботу і з 8 ранку почну вимагати гроші))
Може так, буде нагода колись. То що казати, як це робиться, просто для інформації
Наверняка• 19 апреля в 20:01
Давіть по цінам, вони мають бути найнижчими на ринку, давайте суму економії керівникам, нехай платять вам премію. Не допоможе, тоді домовляйтесь про відкати, але краще готівкою.
Патріотка з дивану
• 19 апреля в 20:03
Ответ дляНаверняка
Та ясно що готівкою.
Ви ж розумієте, що мені теж вигідно працювати з цими постачальниками?
Вже звикла до них, знають що де і як, знають специфіку, йдуть на поступки.
Я можу хоч завтра змінити їх, але мені подобаються і менеджери їх, і якість товару, і терміни доставки і ще багато-багато чинників
Наверняка• 19 апреля в 20:03
Ответ дляПатріотка з дивану
Треба ж!
Скільки коментарів, і лише 1 толковий!
Дякую вам та гарного вечора!
Скільки коментарів, і лише 1 толковий!
Дякую вам та гарного вечора!
Це працює, навіть є поняття контрольованих відкатів в бізнесі.
Наверняка• 19 апреля в 20:05
Ответ дляПатріотка з дивану
Та ясно що готівкою.
Їх ціни мають бути найоптимальнішими, при стабільній якості, краще спробувати вибити ваш відсоток з керівництва, але якщо це український бізнес, може не пощастити.
Начальник Анонимов• 19 апреля в 20:05
Оуєвша тьотка...
Вам за Вашу роботу платять все!
На чужий коровай рот не відкривай!
Не загляладайте в чужі кешені!
Вам за Вашу роботу платять все!
На чужий коровай рот не відкривай!
Не загляладайте в чужі кешені!
Патріотка з дивану
• 19 апреля в 20:06
Ответ дляНачальник Анонимов
Оуєвша тьотка...
Вам за Вашу роботу платять все!
На чужий коровай рот не відкривай!
Не загляладайте в чужі кешені!
Вам за Вашу роботу платять все!
На чужий коровай рот не відкривай!
Не загляладайте в чужі кешені!
Добре, не буду !
Як дозволите, то відпишіться, будь ласка, бо спати не зможу (
Скоро_вчера• 19 апреля в 20:07
а еще можно пробить ваш айпи, выйти на собственника компании и предложить ему за небольшое вознаграждение сдать вора.
я думаю, уже кто-то этим занимается
Начальник Анонимов• 19 апреля в 20:08
Ответ дляПатріотка з дивану
Добре, не буду !
Ви і так погано спите, бо вас жаба давить 😹
Патріотка з дивану
• 19 апреля в 20:10
Ответ дляСкоро_вчера
я думаю, уже кто-то этим занимается
Повірте, ви на нашого власника не вийдете) Там такий рівень, що ви і уявити не зможете))
Сподіваюсь, у вас вистачить клепки надати реальні докази (яких немає) , а не тему на порадниці, щоб з вас не ржали?
Скоро_вчера• 19 апреля в 20:11
Ответ дляПатріотка з дивану
тогда вы мягко говоря совсем не умная, если собрались его кидать
а выйти легко, тегнуть где-то в соцсетях компанию
ладно , не трачу на зечку время
Патріотка з дивану
• 19 апреля в 20:12
Ответ дляСкоро_вчера
ладно , не трачу на зечку время
А якщо я неофіційно працюю, що робити будете?
ЖонДуан• 19 апреля в 20:59
Ответ дляСанька-4b93
А у нее в одной теме родители богатые и не хотят ей занимать денег, а в другой она маме деньги дает раз в месяц . Брехушка еще та
ЖонДуан• 19 апреля в 21:05
Ответ дляСанька-4b93
Новая тема автора https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3836561
Санька-4b93• 19 апреля в 21:21
Ответ дляЖонДуан
Согласна, автор тот же. Очередной многосерийный тролль, слог очень похож на автора свекрухи с ненавистной невесткой и может быть, даже на страждущую по Германии истеричку
ЖонДуан• сегодня в 13:25
Ответ дляСанька-4b93
Новая легенда у автора https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3838250-1
Санька-4b93• сегодня в 14:54
Ответ дляЖонДуан
Оригинально (нет).
А где можно узнать, чем закончилась эпопея экс- беженки из Германии с мужем, не справляющимся с писюнчиком?