грешница кающаяся• Изменено 19 апреля в 20:49
Українець тепер на власній землі і у власному домі персона, яка найменш захищен
В українців стріляє і вбиває ворог зовні( росіяни).
В українців стріляють різні психи, маніяки і терористи на вулицях країни.
В українців можуть стріляти тцк і силовики. Українців може вбити будь хто. І робити по відношенню до звичайних українців можуть все що завгодно!
Українець тепер на власній землі і у власному домі персона, яка найменш захищена і має найменше прав і свобод!
Що робить в цей час влада України? Правильно, приймає антисемітський закон, а самих українців і громадян тримає наче рабів в концтаборі, без будь якого вибору, свободи і права на життя! Здобули і вибрали!
Колись в країні будуть ті, хто буде думати за САМИХ УКРАЇНЦІВ І ЇХ ЖИТТЯ?
І за інтереси народу і країни!
І думати як врятувати і зберегти націю і життя людей!
Влада, яка цінує народ і життя кожної людини, робила б все можливе і неможливе щоб закінчити війну, зупинити кровопролиття і принести мир на нашу багатостраждальну землю. Навіть ціною свого політичного майбутнього і рейтингу!
Влада, яка шукає тільки власних інтересів, і ціль якої тільки гроші, «людські ресурси» і спосіб утримати владу за рахунок війни, це влада яка плювати хотіла і на життя людей, і на майбутнє країни.
Які б красиві гасла вона не озвучувала, і які б патріотичні ролики не знімала!
І за інтереси народу і країни!
Які б красиві гасла вона не озвучувала, і які б патріотичні ролики не знімала!(с)
І за інтереси народу і країни!