Найважливіше і сумне, не тільки те, що зараз відбудовується навколо. Сумно те, що при будь якій катастрофі чи трагедії, корупційному скандалі, вбивствах, антинародних законах, порушеннях Конституції- суспільство обурюється в соц.мережах день, два..
А потім просто ЗАБУВАЮТЬ про це, ніби нічого не було.
Як забули і проковтнули Міндіча, провали в обороні, енергетиці, економіці. Проковтнули купу корупційних скандалів.
Або мовчки спостерігаємо вже не один рік викрадення, а інколи і вбивства цивільних на вулицях країни «персонами в балаклавах» і все інше.
Закриваємо очі на закони, які приймають, і які є прямим знущанням з народ!
Одні штрафи, заборони, покарання, обмеження, підвищення податків!
Але це все для простих людей.. для тих хто це приймає і хто в системі- лише привілеї, права і вседозволеність!
І ті хто все це вчиняє, далі крадуть, далі вбивають і викрадають людей, далі приймають антинародні закони, які погіршують життя людей. Далі не несуть ніякого покарання і відповідальності!
І лише все більші відчувають свою вседозволеність!
Багато, хто сміялись із росіян, як їх переслідували за слово «ні війні.. мир» на початку повномасштабної війни.
Говорили на них раби, бо не можуть зупинити війну і систему. І це частково правда! Вони дійсно раби своєї системи!
Але хто ми, «вільний народе вільної країни»? І чи господарі ми на власній землі і хаті?
Чи вже давно ні!(с)
Нардеп ЄС Ар´єв: Зеленський має повернути Міндіча, а не говорити про повернення українських чоловіків з-за кордону.