lilul990• 19 апреля в 22:53

Поліція розбігається, росіяни наступають

Шось лякає тенденція побєга поліцейських від стрілків. На фоні того, що кацапи не дрємлют. І дестабілізуючий удар із спробою захода диверсійних груп - не за горами. Поліція розбігається яко зайчики перед вовком. Поки усі притомні сили далеко від столиці на лінії бойового зіткнення. Згадуючи тих хто не хоче воювати бо для цього ненароджений - а шо буде, як ще раз кацапам спробувать висадити десант десь біля Києва? Таке шось...
Біток чи ефір?• 19 апреля в 23:12
Ответ дляМЧСница
Полиция это всего лишь один со срезов общества, просто на нем больше видно менталитет и отсутствие моральных принципов.
Ви маєте рацію, адже їх не з марсіан набирають, плоть від плоті

Бутербродница• 19 апреля в 23:15
Ответ дляеліт
Вже поліцейські дали пояснення що коли побачили дитину в крові побігли за аптечкою причому зразу двоє
Ага. Просто конкурсы у них такие, обычные субботние
После шести ни-ни• 19 апреля в 23:19
Ответ дляеліт
И в разные стороны)
автор lilul990 • 19 апреля в 23:22
Поки корд не приїхав котята не повиходили зі своїх укриттів. Ну але корда на всіх кацапів не стане, якшо почнеться київзатридня 2.0. Це вже діагноз?
СкиниУскачи!• 19 апреля в 23:28
Слухай, тобі яке діло? До Польщі вони не дійдуть, лягай спати
СкиниУскачи!• 19 апреля в 23:30
Ответ дляlilul990
Лілу, та харош вже чудити, про твій діагноз всі знають
Асталависта бэйби• 19 апреля в 23:30
Интересно, эта радиоточка будет такой же живучей, как трындычих байрактар?
Это нудное круглосуточное зрадоебство с утра до вечера, под соусом ’так за родину волнуюсь’ уже изрядно достало

Чарівна патика• 19 апреля в 23:31
Ответ дляГарачий Чокалад
Хай висаджують той десант. Подивимось що буде
интересно, откуда вы так смело пишете
Сиреневая цапля• 20 апреля в 00:11
Ответ дляlilul990
Да вы залюбили со своим киевом- давай в конче заспу, там и бойся и митингуй
В курсі діла• 20 апреля в 01:26
Я деякі теми читаю по заголовку, і вже знаю наперед хто автор). З темами автора не помилилася ще жодного разу.
пицунда• 20 апреля в 09:26
я почему то херсон вспомнила в первые дни войны...все руководство выехало все остальные разбежались кто куда

наша милиция нас бережет