Шось лякає тенденція побєга поліцейських від стрілків. На фоні того, що кацапи не дрємлют. І дестабілізуючий удар із спробою захода диверсійних груп - не за горами. Поліція розбігається яко зайчики перед вовком. Поки усі притомні сили далеко від столиці на лінії бойового зіткнення. Згадуючи тих хто не хоче воювати бо для цього ненароджений - а шо буде, як ще раз кацапам спробувать висадити десант десь біля Києва? Таке шось...
Біток чи ефір?• 19 апреля в 23:12
Ответ дляМЧСница
Полиция это всего лишь один со срезов общества, просто на нем больше видно менталитет и отсутствие моральных принципов.
Ви маєте рацію, адже їх не з марсіан набирають, плоть від плоті
Бутербродница• 19 апреля в 23:15
Ответ дляеліт
Вже поліцейські дали пояснення що коли побачили дитину в крові побігли за аптечкою причому зразу двоє
Ага. Просто конкурсы у них такие, обычные субботние
После шести ни-ни• 19 апреля в 23:19
Ответ дляеліт
И в разные стороны)
СкиниУскачи!• 19 апреля в 23:28
Слухай, тобі яке діло? До Польщі вони не дійдуть, лягай спати
СкиниУскачи!• 19 апреля в 23:30
Ответ дляlilul990
Поки корд не приїхав котята не повиходили зі своїх укриттів. Ну але корда на всіх кацапів не стане, якшо почнеться київзатридня 2.0. Це вже діагноз?
Лілу, та харош вже чудити, про твій діагноз всі знають
Асталависта бэйби• 19 апреля в 23:30
Интересно, эта радиоточка будет такой же живучей, как трындычих байрактар?
Это нудное круглосуточное зрадоебство с утра до вечера, под соусом ’так за родину волнуюсь’ уже изрядно достало
Чарівна патика• 19 апреля в 23:31
Ответ дляГарачий Чокалад
Хай висаджують той десант. Подивимось що буде
интересно, откуда вы так смело пишете
Сиреневая цапля• 20 апреля в 00:11
Ответ дляlilul990
Да вы залюбили со своим киевом- давай в конче заспу, там и бойся и митингуй
В курсі діла• 20 апреля в 01:26
Я деякі теми читаю по заголовку, і вже знаю наперед хто автор). З темами автора не помилилася ще жодного разу.