СкиниУскачи!• 20 апреля в 10:43

Донька пустилась берега?

Після розлучення моя донька познайомилася з чоловіком і дуже швидко почала з ним активно спілкуватися. Вони майже весь час проводять разом — зустрічаються, гуляють, відвідують кафе. Нещодавно вона вперше не повернулася ночувати додому, що мене особливо стривожило.
Між ними різниця у віці — 13 років. За її словами, в мене склалась думка, що він досить легковажний, і у мене виникають сумніви щодо його серйозності та намірів. До того ж днями вона поїхала з ним і його знайомим у заміський ресторан, що ще більше посилило мої переживання.
Не знаю, як правильно до цього ставитися: це звичайна поведінка після розлучення чи сигнал, що щось не так? Чи варто втручатися, чи краще дати їй свободу?
Злюсь до кипіння• 20 апреля в 11:03
Ответ дляСкиниУскачи!
Я думаю, чоловіків які націлені на щось серйозніше, таке швидке зближення відштовхує
А зачем ей сразу после развода что-то серьезное? Пусть отдохнет, развлечется, сексом без обязательств насладится. Потом уже будет думать о серьезных отношениях, на свежую голову

автор СкиниУскачи! • 20 апреля в 11:03
Ответ дляПлету корзинки
А она сказала, что он ей не нравится? Они ее насильно увезли? Тогда вам в полицию надо
Ні, але вона йому надряд чи подобається
Потребую апгрейду• 20 апреля в 11:03
Ответ дляСкиниУскачи!
Для сексу, стосунків
Прекрасна різниця для чого завгодно
Борисфенка• 20 апреля в 11:04
Ответ дляСкиниУскачи!
А як же симпатія, хімія якась?
Та все у них добре з симпатією і хімією, якісний секс у заміському будинку.
Чого ви морочите голову собі і людям? Собі кавалера заведіть.
автор СкиниУскачи! • 20 апреля в 11:04
Ответ дляПотребую апгрейду
Бо це просто секс дня задоволення
А як можна отримати задоволення, якщо навіть елементарної симпатії немає
Потребую апгрейду• 20 апреля в 11:04
Ответ дляСкиниУскачи!
Ви ж доросла жінка і не знаєте як отримувати задоволення від сексу?
Плету корзинки• 20 апреля в 11:04
Ответ дляСкиниУскачи!
Ні, але вона йому надряд чи подобається
, ну с такой мамой все возможно

Борисфенка• 20 апреля в 11:05
Ответ дляСкиниУскачи!
Не думаю, що подобається
Тобто ваша донька насилує нещасного 40-річного чоловіка?
Плету корзинки• 20 апреля в 11:05
Ответ дляБорисфенка
Она у автора профи интересно в кого она?
Лупаю цю скелю• 20 апреля в 11:06
Автор нас тролить
автор СкиниУскачи! • 20 апреля в 11:06
Ответ дляБорисфенка
Не знаю
Борисфенка• 20 апреля в 11:06
Ответ дляПлету корзинки
Мамка старомодна, їй треба, щоб донька вдома сиділа, а кавалери на чай приходили з пиріжками до авторки.
Борисфенка• 20 апреля в 11:07
Ответ дляЛупаю цю скелю
Автор нас тролить
Та ясно, що тролить, але й ми її потролимо
Угги_в_горошек• 20 апреля в 11:07
Ответ дляСкиниУскачи!
Їй треба перестати розповідати вам такі подробиці. Сепаруйтесь вже одна від одної.
Говоріть про погоду, рецепти і болі в коліні.
Борець за гаманець• 20 апреля в 11:08
А навіщо їй зараз серйозні стосунки? Хай гуляє, святкує розлучення. А взагалі-то це не Ваша справа - перевіряти, з ким у неї секс чи стосунки
Корсет_на_шурупах• 20 апреля в 11:10
Ответ дляСкиниУскачи!
Не хочу. Просто мені здається, що цей чоловік не зовсім серйозний.
Наконец ваша дочка поняла что не обязательно создавать серьезные отношения чтобы получать от мужчины все что ей нужно ;)
Пилосмок працює• 20 апреля в 11:16
Ответ дляСкиниУскачи!
Вони знайомі лише два тижні, а вже напевно щось було і стосунків між ними немає
шо ж це робиться без весілля шось було шо ж баби під під´їздом скажуть
А я с Рио-де-Житомира!• 20 апреля в 11:17
Ответ дляСкиниУскачи!
Навіть в голову таке не приходило. 13 років це велика різниця
мне 47 мол челу 33
Пополняю_Карму• 20 апреля в 11:20
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
мне 47 мол челу 33
Мне 38 ,не представляю что бы спал с 47ей тетей
Я хрчу трахать 20 -22 их девочек

Царевна в уггах• 20 апреля в 11:22
Ответ дляСкиниУскачи!
Мені 50, цьому чоловіку 40
Так трахните его, сразу отцепится от дочки.
Борисфенка• 20 апреля в 11:22
Ответ дляПополняю_Карму
Я хрчу трахать 20 -22 их девочек
Хотеть не вредно. Питання, чи хочуть вони тебе.
Я такая наивная• 20 апреля в 11:29
Ответ дляСкиниУскачи!
Ні, але вона йому надряд чи подобається
ц чого ви це взяли?
Коник-стрибунець• 20 апреля в 11:33
А вам яке діло, з яким чоловіком вона після розлучення, яким чином ви можете вплинути на її вибір? Продовжуйте і далі спілкуватися з ШІ, а доньку не чіпайте)
Наизнанку• 20 апреля в 11:47
Ответ дляСкиниУскачи!
Донька розлучилась. Дуже важке розлучення, вона травмована після шлюбу.
вона травмована такою маман) ви ж такою завжди були, а не тільки після розлучення.
НичеНипанимаю• 20 апреля в 11:47
Ответ дляСкиниУскачи!
Зараз не популярні серйозні стосунки
все по ГОСТу!• 20 апреля в 11:49
Ответ дляСкиниУскачи!
А ви впевнені що їй зараз потрібен саме серйозний?? Самі кажете що розлучення важке. Нахіба їй шукати нові серйозні стосунки? Може їй саме треба погуляти без серйозних намірів, відчути себе знову бажаною жінкою, якою просто захоплюються і яку просто балують, а не розглядають як вона буде борщі варити.
автор СкиниУскачи! • 20 апреля в 11:49
Ответ дляЯ такая наивная
ц чого ви це взяли?
Та це ж очевидно
автор СкиниУскачи! • 20 апреля в 11:50
Ответ длявсе по ГОСТу!
Але донька звичайна жінка, чому захоплюватись
Я такая наивная• 20 апреля в 11:51
Ответ дляСкиниУскачи!
Та це ж очевидно
ну добре, а зщо повинна пождобатися? не можна просто - секс?
все по ГОСТу!• 20 апреля в 11:53
Ответ дляСкиниУскачи!
Ви серйозно? Скажіть що ви троль! Інакше дуже співчуваю вашій донці