СкиниУскачи!• 20 апреля в 10:43

Донька пустилась берега?

Після розлучення моя донька познайомилася з чоловіком і дуже швидко почала з ним активно спілкуватися. Вони майже весь час проводять разом — зустрічаються, гуляють, відвідують кафе. Нещодавно вона вперше не повернулася ночувати додому, що мене особливо стривожило.
Між ними різниця у віці — 13 років. За її словами, в мене склалась думка, що він досить легковажний, і у мене виникають сумніви щодо його серйозності та намірів. До того ж днями вона поїхала з ним і його знайомим у заміський ресторан, що ще більше посилило мої переживання.
Не знаю, як правильно до цього ставитися: це звичайна поведінка після розлучення чи сигнал, що щось не так? Чи варто втручатися, чи краще дати їй свободу?
ЖивунаБагамах• 20 апреля в 11:55
Ответ дляСкиниУскачи!
Але донька звичайна жінка, чому захоплюватись
Суупер.
Вона не з шлюбу травмована вийшла

Борисфенка• 20 апреля в 11:55
Ответ дляСкиниУскачи!
Тому що кожна жінка - королева.
Але оскільки ви хлопчина-малолітка, то вам це незрозуміло
миссАрфография• 20 апреля в 12:02
Ответ дляСкиниУскачи!
Вони знайомі лише два тижні, а вже напевно щось було і стосунків між ними немає
Маєте на увазі шпілі-вілі?
А, що, до наступного весілля ні-ні?
viter33• 20 апреля в 12:11
Ответ дляСкиниУскачи!
Мені 50, цьому чоловіку 40
Враховуючи, що чоловіки в Україні живуть на 10 років менше за жінок - ви будете ідеальною парою !!
Якщо доньку ’відшиєте’
автор СкиниУскачи! • 20 апреля в 12:18
Ответ дляЖивунаБагамах
Суупер.
Вона не з шлюбу травмована вийшла
А звідки?
МастерЮля• 20 апреля в 12:20
Ответ дляСкиниУскачи!
Але вони навіть не зустрічаються, якісь стосунки без зобов´язань
Ви хочете щоб з одного шлюбу в інший?
МастерЮля• 20 апреля в 12:21
Ответ дляСкиниУскачи!
То навіщо такий секс потрібен? Якщо вона йому навіть не подобається
А ви з чого такі висновки зробили?

автор СкиниУскачи! • 20 апреля в 12:28
Ответ дляМастерЮля
А ви з чого такі висновки зробили?
Бо для сексу не обов´язково подобатись
ЗаведУющая• 20 апреля в 12:35
Матір Божа. 27 років))Вона вже повнолітня давно, яка різниця, з ким вона спить))
Дайте вподобайок• 20 апреля в 12:45
Ответ дляСкиниУскачи!
Так гадко говорить про свою дочь…
Я так понимаю дочка обычная, другое дело вы
Сметчица• 20 апреля в 12:48
Ответ дляСкиниУскачи!
Я думаю, чоловіків які націлені на щось серйозніше, таке швидке зближення відштовхує
Тролити не гарно.
І крім того, навіщо вашій доньці щось серйозне, вона ж вже була в серйозних стосунках і який результат?
Білочкой назви• 20 апреля в 12:52
Ответ дляСкиниУскачи!
Бляха мне 51 год. Сколько мне надо прожить на земле шоб такой кисель в голове образовался? Мужика заведите, огород вскопайте, сетки идите вяжите- есть куча возможности кроме как смотреть сериал про свою дочь
автор СкиниУскачи! • 20 апреля в 12:56
Ответ дляСметчица
Тролити не гарно.
А навіщо секс без обов´язків?
автор СкиниУскачи! • 20 апреля в 12:56
Ответ дляЗаведУющая
Вона просто не порядно поводить себе
Я таке знаю• 20 апреля в 13:05
донька живе за ваш кошт чи сама себе забезпечує ? як за свій, то хай собі робе , що хоче, а якщо за ваш, то хай з´їзжає і живе як хоче також. В любому випадку, вона вже доросла і мамі встрявати в її життя точно не варто
автор СкиниУскачи! • 20 апреля в 13:07
Ответ дляЯ таке знаю
Живе сама окремо, за власний рахунок
Я таке знаю• 20 апреля в 13:09
Ответ дляСкиниУскачи!
Живе сама окремо, за власний рахунок
тоді хай живе, як вважає за правильне - це її життя і вона його будує. Як мама 29 річної доньки я розумію вашу турботу, але не слід лізти туди, куди не потрібно
Хочу на Балі• 20 апреля в 13:09
Ответ дляСкиниУскачи!
Не хочу. Просто мені здається, що цей чоловік не зовсім серйозний.
И что? Пусть потрахается
Поліцейський патруль• 20 апреля в 13:10
Ответ дляСкиниУскачи!
Донька розлучилась і два тижні спілкується з новим знайомим
А як саме ви можете НЕ дати їй свободу?

Сметчица• 20 апреля в 13:11
Ответ дляСкиниУскачи!
А навіщо секс без обов´язків?
А навіщо секс з обоїʼязками?
ЗаведУющая• 20 апреля в 13:11
Ответ дляСкиниУскачи!
Вона просто не порядно поводить себе
І що?
Хочу на Балі• 20 апреля в 13:13
Ответ дляСкиниУскачи!
А навіщо секс без обов´язків?
Тролль
Снежнакомка• 20 апреля в 13:32
Ответ дляСкиниУскачи!
Вот вы себя и показали, токсичная женщина, у вашей дочери из-за вас наверное низкая самооценка, поэтому и кидается на старперов
Сільський ансамбль• 20 апреля в 15:13
Я думала дочери 13 лет
woman Warrior• 20 апреля в 15:38
Ответ дляСкиниУскачи!
правильно.Ишь чего удумала взрослая дочь.
Держать руку на пульсе до 60 лет.
Пробить по базе СБУ, миротоворец и пр.
Устрить слежку.
пробить по соцсетям , и вообще максимально усложнить дочери жизнь своим вмещательством.-выбирайте поле деятельности широко
woman Warrior• 20 апреля в 15:39
Ответ дляСкиниУскачи!
А звідки?
от мамо
Задолбулька• 20 апреля в 15:54
Ответ дляСкиниУскачи!
Мені 50, цьому чоловіку 40
а, так то Вы на него глаз положили, бывает
Бойова• 20 апреля в 16:02
Ответ дляСкиниУскачи!
Вона повинна пройти СВІЙ шлях і робити свої помилки. Ви несли відповідальність до 18 років за неї. Тепер вона сама вирішує у кого ночувати і з ким зустрічатись.
Яйцеголовая• 20 апреля в 16:09
Ответ дляСкиниУскачи!
Йой, ви були сама скромність у молодості? Скільки вашій дочці років?
Яйцеголовая• 20 апреля в 16:12
Ответ дляСкиниУскачи!
Мені 50, цьому чоловіку 40
Виходить, вашій дочці 27 років. Доросла жінка, як ви можете на неї вплинути?