СкиниУскачи!• 20 апреля в 10:43
Донька пустилась берега?
Після розлучення моя донька познайомилася з чоловіком і дуже швидко почала з ним активно спілкуватися. Вони майже весь час проводять разом — зустрічаються, гуляють, відвідують кафе. Нещодавно вона вперше не повернулася ночувати додому, що мене особливо стривожило.
Між ними різниця у віці — 13 років. За її словами, в мене склалась думка, що він досить легковажний, і у мене виникають сумніви щодо його серйозності та намірів. До того ж днями вона поїхала з ним і його знайомим у заміський ресторан, що ще більше посилило мої переживання.
Не знаю, як правильно до цього ставитися: це звичайна поведінка після розлучення чи сигнал, що щось не так? Чи варто втручатися, чи краще дати їй свободу?
СкиниУскачи!
• 20 апреля в 10:50
Ответ дляпані Солоха
Що таке серйозніше? Одруження? Навіщо воно їй, вона тільки звідтіля.
Але вони навіть не зустрічаються, якісь стосунки без зобов´язань
Инста_Богиня• 20 апреля в 10:50
Ответ дляСорока-ворона
Кто развёлся? Вы? И ваша дочь школьница ушла в загул? Или дочь развелась и встречается с другим?
У троллей все общее. И мужья в том числе
На кого этот бред рассчитан?
СкиниУскачи!
• 20 апреля в 10:50
Ответ дляШвабристка
Дочке 30 с гаком вы её матильду пасете
Доньці 27
Цигарний шланг• 20 апреля в 10:50
Ответ дляСкиниУскачи!
Навіть в голову таке не приходило. 13 років це велика різниця
За що переживаєте? Що секс не вийде?
Крошка Енот• 20 апреля в 10:51
Ответ дляЭкспертиза
мамо дуже тривожна і хоче контролювати життя доньки. Мамо краще знає
Точно тривожна, бо навіть текст у своєму опусі боїться сама писати, щоб не дай Боже не наробити помилок… клініка…
СкиниУскачи!
• 20 апреля в 10:51
Ответ дляЦигарний шланг
За що переживаєте? Що секс не вийде?
Що донька закохається, а це буде не взаємно
Файна дівка• 20 апреля в 10:51
Ответ дляпані Солоха
Тобто ви хочете щоб вона сиділа дома і страджала?
У мамы своей личной жизни нет, нефиг и дочке иметь. Классика.
любименькая• 20 апреля в 10:52
Ответ дляСкиниУскачи!
Не закохається. Не буде невзаємно. Це просто секс. Скажіть, хай предохраняється ретельно від вагітності та зпсш
СкиниУскачи!
• 20 апреля в 10:52
Ответ длялюбименькая
А навіщо він просто потрібен?
Экспертиза• 20 апреля в 10:52
Ответ дляСкиниУскачи!
Вони знайомі лише два тижні, а вже напевно щось було і стосунків між ними немає
от яке вам діло?! в мене був секс на першому побаченні і не раз. З одним не склалось, а за іншого вийшла заміж. Це нормально.
Зараз інакше розвиваються стосунки, інші пріоритети. А може доньці після важких стосунків хочеться просто відпочити і поахатись
Цигарний шланг• 20 апреля в 10:52
Ответ дляСкиниУскачи!
І що? це перше кохання і їй 13-14 років?
Потр...ся і повернеться.
А ви вже заміж її хочете знову випхнути?
Потр...ся і повернеться.
Г@Л@В@ломка• 20 апреля в 10:52
Ответ дляСкиниУскачи!
Мені 50, цьому чоловіку 40
Говорят мудрость приходит с годами, но иногда, приходят только года.
Экспертиза• 20 апреля в 10:53
Ответ дляСкиниУскачи!
Не хочу. Просто мені здається, що цей чоловік не зовсім серйозний.
а ви знаєте, що надто серйозні чоловіки часто бувають аб*юзерами, токсіками чи нарцисами?! а це погано
любименькая• 20 апреля в 10:53
Ответ дляСкиниУскачи!
А навіщо він просто потрібен?
Запитайте у неї, це ж її секс , а не мій. У кожного свої мотиви
СкиниУскачи!
• 20 апреля в 10:53
Ответ дляЦигарний шланг
Потр...ся і повернеться.
Вона не стабільна психологічно після розлучення, думаю, що поки рано їй все це
Цигарний шланг• 20 апреля в 10:54
Ответ дляСкиниУскачи!
Треба було в монастир?
СкиниУскачи!
• 20 апреля в 10:54
Ответ дляЭкспертиза
В нас не велике місто і я дізналась, що в цього чоловіка було дуже багато жінок
Экспертиза• 20 апреля в 10:54
Ответ дляСкиниУскачи!
мамо, а коли у вас був останній секс?
СкиниУскачи!
• 20 апреля в 10:55
Ответ дляЦигарний шланг
Треба було в монастир?
А їхати в заміський ресторан з двома чоловіками це якось не дуже, мені не подобається
Борисфенка• 20 апреля в 10:55
Ответ дляСкиниУскачи!
А навіщо він просто потрібен?
А цце зараз модно - секс для здоров´я.
І ще є приказка ’Клин клином вишибають’.
Нові стосунки - кращі ліки.
Плету корзинки• 20 апреля в 10:55
Ответ дляСкиниУскачи!
Мені 50, цьому чоловіку 40
Вам завидно, отбейте и вы будите ездить
СкиниУскачи!
• 20 апреля в 10:55
Ответ дляБорисфенка
А цце зараз модно - секс для здоров´я.
Нові стосунки - кращі ліки.
Вони не в стосунках
Цигарний шланг• 20 апреля в 10:55
Ответ дляСкиниУскачи!
Ще й 2 чоловіка). Скоріше вилікується)
СкиниУскачи!
• 20 апреля в 10:56
Ответ дляЦигарний шланг
Ще й 2 чоловіка). Скоріше вилікується)
Якби Ваша донька так зробила, Ви б не хвилювались?
СкиниУскачи!
• 20 апреля в 10:56
Ответ дляПлету корзинки
Вам завидно, отбейте и вы будите ездить
У них 13 років різниці, це багато
Маю рацію• 20 апреля в 10:56
Ответ дляКрошка Енот
Тест написаний чатом
Дуже багато маркерів
Питання - нафіга?
Дуже багато маркерів
Питання - нафіга?
отож, неужели за это платят?
Борисфенка• 20 апреля в 10:56
Ответ дляСкиниУскачи!
Вони не в стосунках
А, ну да, секс це ще не привід для знайомства
Ви дійсно хочете контролювати сексуальне життя розлученої 27-річної доньки?