СкиниУскачи!• 20 апреля в 10:43
Донька пустилась берега?
Після розлучення моя донька познайомилася з чоловіком і дуже швидко почала з ним активно спілкуватися. Вони майже весь час проводять разом — зустрічаються, гуляють, відвідують кафе. Нещодавно вона вперше не повернулася ночувати додому, що мене особливо стривожило.
Між ними різниця у віці — 13 років. За її словами, в мене склалась думка, що він досить легковажний, і у мене виникають сумніви щодо його серйозності та намірів. До того ж днями вона поїхала з ним і його знайомим у заміський ресторан, що ще більше посилило мої переживання.
Не знаю, як правильно до цього ставитися: це звичайна поведінка після розлучення чи сигнал, що щось не так? Чи варто втручатися, чи краще дати їй свободу?
СкиниУскачи!
• 20 апреля в 16:27
Ответ дляСнежнакомка
Вот вы себя и показали, токсичная женщина, у вашей дочери из-за вас наверное низкая самооценка, поэтому и кидается на старперов
Він справді старший
Из Кукуева я• 20 апреля в 18:56
Ответ дляСкиниУскачи!
Ну напевно. Вона ж ночувала з ним
А сегодня еще и в два ствола будет!
Отважная она у вас дама🤣
Из Кукуева я• 20 апреля в 19:00
Ответ дляМааарковная
Звичайно, втрутитись
Аякже інакше!
Предложить ухадеру дочки тройничек, мама и доця - очень даже интересная сексуальная фантазия
СкиниУскачи!
• 20 апреля в 19:42
Ответ дляИз Кукуева я
Не смішно, і це не ухажор
Из Кукуева я• 20 апреля в 20:44
Ответ дляСкиниУскачи!
Помер
Понятно, своей личной жизни к вас нету, значит
Из Кукуева я• 20 апреля в 20:44
Ответ дляСкиниУскачи!
Не смішно, і це не ухажор
Опарь, еще лучше для тройничка