Вподобайден• 20 апреля в 19:20
Виталик Козловский - мой краш!
Жена_КотораяСтена• 20 апреля в 19:37
Ответ дляБрюлик в стразах
Мурло какое-то. Витюша Павлик, вот настоящий секс символ.
Не гони!
Супер мега-сексі - то Поплавський
Вилами по воде• 20 апреля в 19:40
А мой муж так обрадовался, когда тот ушел из их бригады). Он его дико раздражал
Потішаюся• 20 апреля в 20:01
Ответ дляВилами по воде
Козловський реально служив? Чи ваш чоловік теж в резервній роті?
Божий одуванчик• 20 апреля в 20:14
Мені раніше подобався. Зараз ні. Піарщик від війни. Сходив, фоточок наробив і знов чіліт. Чому моєму чоловікові так не можна????
Вилами по воде• 21 апреля в 09:38
Ответ дляПотішаюся
Козловський, типу, служив в Окремій президентській бригаді. Нібито відповідав за якісь господарчі питання щодо оркестру чи щось таке. Але, здається, він навіть бзвп не проходив.
Там ще якийсь співак (прізвище забула) зараз залишився, але той по-справжньому служить - ходить в наряди, виконує накази.