Поросенка• 21 апреля в 10:21
Українці, які риються в купах шпермюль в Німеччині
Як ви до цього ставитесь?
Ситуація вчора. Німці видно замовили вивіз великогабаритного сміття, цілий день викидають меблі і все таке. Цілий день ллє дощ. І цілий день в тій купі копається купа наших. Вирішила я ввечері своє викинути на ту купу, там дрібнота всяка: зламана настільна лампа, посуд якийсь, парасолька від сонця з балкону. Виходжу з під´їзда. Стоїть жінка з повними сумками добра. До неї йде мужик з повними сумками. В такий "тебє зонтік нужен?" І до мене так діловито "давайте зонтік нам". Кажу навіщо він вам? Він порваний. Це парасолька з супермаркету за 10 євро...
І от я все розумію, розумію що нові меблі капець які дорогі, що б.в. треба ще чимось привезти, що там часто гарні речі. Але ж блін! В місті мінімум нових людей, тобто всі десь живуть і якось облаштовані, всі отримують пособіє. Ну невже ти не купиш собі того нового пилососа чи стільця за 50 євро? Я вже мовчу про те, що йде дощ і воно все мокре
Причому гребуться молоді чоловіки й жінки (+/- 40). І завтра ця ж люди розповідатимуть що вони не підуть мести вулиці і працювати в Макдональдс, бо це нижче їхньої гідності....
Мені таки здається що це якась поломка в менталітеті
З понеділка на дієті• 21 апреля в 10:23
Німці замовили, а ви у білому пальто їм докидали свого сміття і пишаєтеся цим?
Поросенка
• 21 апреля в 10:24
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Вы не имеете права подбрасывать свой шпермюль к чужому
Я спитала дядька який викидав чи можна
Засомневаю• 21 апреля в 10:25
Я не в Німеччині. Але ніколи не придивляюся до того хто, де і в чому риється. Хочуть хай риють і беруть що треба. Це їх справа. Я викинула і пішла далі . Просто б не звернула на них уваги, не те щоб ще питати Нащо воно вам
И_В_офигительных_штанах• 21 апреля в 10:25
За подбрасывание к чужому шпермюллю штраф! Я б вас сразу же сдала, если бы увидела!
Невгамовна шахиня• 21 апреля в 10:25
В Україні є люди, які риються у смітниках і доїдають звідти їжу. Але йти працювати двірником не хочуть, бо то важка фізична праця. І шо?
Всі ми різні
Поросенка
• 21 апреля в 10:26
Ответ дляКак_б_не_так
Вам не байдуже?
Та як вам сказати. З одного боку байдуже, а з іншого боку з цього складається репутація всіх українців. І моя теж
КонхфЭдкаТузик• 21 апреля в 10:26
Ответ дляПоросенка
Я спитала дядька який викидав чи можна
Молодец тогда, хвалю
Поросенка
• 21 апреля в 10:26
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Я вже відповіла - я спитала. І це безкоштовно. І я не диван викинула чи шафу
З понеділка на дієті• 21 апреля в 10:26
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Ви знаєте скільки вартує куб мотлоху вивезти? Автор там на пасобіях, парасольки збирає і битий посуд до тієї пори, поки хтось з німців не замовить для себе вивіз.
И_В_офигительных_штанах• 21 апреля в 10:27
Ответ дляПоросенка
А вы говорите если шо, что вы не украинка а русская или белорусска
БеллаДонна• 21 апреля в 10:27
Ответ дляПоросенка
я так розумію, вони в вишиванках були
Поросенка
• 21 апреля в 10:27
Ответ дляЗасомневаю
Та як вам сказати. Дощ, +8, порожні вулиці. Цілий день там як мурахи риються люди і щось тягнуть. Не одна дві людини
Ждушечка• 21 апреля в 10:28
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Йа-йа
А здесь нам заливают как они так харашо живут
Поросенка
• 21 апреля в 10:28
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Скільки вартує? Ану розкажіть?
З понеділка на дієті• 21 апреля в 10:28
Ответ дляПоросенка
Себе ви вже показали тут, тепер поїхали туди показувать і питать у дядька.
Ждушечка• 21 апреля в 10:29
Ответ дляНе пью, не курю
Удалено администрацией...
Я думала эту тему удалили
Не пью, не курю• 21 апреля в 10:29
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Если бы она к деду тому пошла в своих купальниках, он бы ей разрешил все, что угодно
И_В_офигительных_штанах• 21 апреля в 10:29
Ответ дляПоросенка
Скільки вартує? Ану розкажіть?
1-2 раза в год бесплатно в пределах нормы. Смотря где как
Глубоководная селедка• 21 апреля в 10:29
Ответ дляПоросенка
Ваша репутация складывается из того, что вы обсераете людей, котрые не нарушают закон, нарушая его сами.
Вы говноед ещё тот. Себе почему вывоз не заказали? Не зарабатываете на это? Пора идти рыться в чужом...
Ждушечка• 21 апреля в 10:30
Ответ дляНу ниче се
Они привыкли до халявы, и тут лежит халява то почему и не взять)))
И зачем бомжу мебель
Поросенка
• 21 апреля в 10:30
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Та звідки їй знати? То аби не мовчки називається
КонхфЭдкаТузик• 21 апреля в 10:30
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Не знаю сколько стоит куб, за вывоз рестмюль 100 с чем-то евро приходит счет и шпермюль можно заказать только определенное количество раз в году. Нам такая умная тетя пыталась подбросить, только у нас камеры везде, она быстро пошла забрала свои стулья после звонка