Нашли в капусте• 21 апреля в 13:50
Як виглядають спідниці зі сторони?
Що ок, а що ні?
Може поради якісь є, прислухаюсь, бо я роками гардероб не міняла, а це захотілось змін.
П.с. вік 40.
Білочкой назви• 21 апреля в 16:15
Ответ дляНашли в капусте
Ну третя така собі, згодна. Вона асиметрична і багатослойна. Але зручна
Аля секонд хенд, вы боком ходить будете? Станьте нормально,
Білочкой назви• 21 апреля в 16:16
Ответ дляНашли в капусте
Ооо, мені минулий рік захаяли тут мої коліна і сказали вони старі і сором їх вивалювати в міні
Та не пол мини разговор,
Білочкой назви• 21 апреля в 16:18
Ответ дляНашли в капусте
Останні роки кросівки і кеди носять з усім одягом, крім вечірніх суконь, судячи з пінтерест, фото моделей зара, манго і тд...🤷🏼♀️та і й то іноді поверх сукні кинули блейзер, кеди- і вже вона як повсякденна, а не вечірня.
Ваши кроссы не под юбки
Білочкой назви• 21 апреля в 16:19
Ответ дляНашли в капусте
Так....буду тепер носити неліквід
Дивно, що ви приписуєте юбки балахони лише старим і не красивим, судячи з вашого попереднього посту.
Кожна людина незалежно від зовнішності може вдягати те, що зручно їй, інше діло що воно може бути не в тренді серед іншої касети людей.
І якщо вона не хоче вдягатись ’визивающє і откровєнно’, бо в неї наприклад норм.фігура - це не погано. Або хтось хоче вдягти лєопардові лосини і глубоке декольте. Це її вибір.
Автор, тогда не спрашивают
Білочкой назви• 21 апреля в 16:21
Ответ дляНашли в капусте
Ось ця спідниця, що отримала найбільше негат.відгуків. Вона не в квіти, а плями біло-бежеві. Думаю, носити не буду, раз настільки страшна вона. Зі сторони краще видно, ніж самому на собі. Бо мені здавалось вона ок..але не ок виявилось))
Было модно 15 лет назад косой низ
Анонім Завгосп• 21 апреля в 16:29
Ответ дляЗяблик протестант
Выглядит что вы оделись как в вашей молодости
Ці спідниці схожі на джинсові, або на міні? Талія занижена до стегон?