Холодная каша• 21 апреля в 16:34

Дочь, 11 лет, не болела ветрянкой

И хотя я сторонник того, чтоб детскими болезнями переболеть в детстве, сейчас думаю, надо сделать прививку уже. У знакомых ребенок в 10 лет оч.тяжело переболел, лежал в больнице с пневмонией. Да даже если без особых осложнений, но если останутся следы на лице, это ж все...как раз подростковый возраст начинается, внешность важна ей. Кто делал ребенку прививку - правда, что если сделать 2 с определенным интервалом, то это пожизненный имунитет будет?
Экспертиза• 21 апреля в 16:59
Ответ дляАйпишница
Ок. В моє дитинство таких щеплень не робили. Всі хворіли. Жахливих випадків не памʼятаю
Бо ці випадки в похилому віці і назву з вітрянки хвороба міняє на опоясувальний лишай.я знаю три випадки серед знайомих пенсіонерів затяжної важкої хвороби.

Айпишница• 21 апреля в 17:02
Ответ дляЭкспертиза
Ну саме тому в дитинстві намагалися дітей «заразити». Не ховали, водили в гості до хворих, в школах /садочках не робили карантин.
Так, у дорослих ускладнення частіше, знаю по своїх колегах. Не прямо смертельно, але довго і неприємно.
Фея_3уровень• 21 апреля в 17:03
Ответ дляХолодная каша
Так она слишком взрослая уже.
Нормальний вік.
Мої минулого року хворіли, меншому було 11, старшому 14.
Зараз сімейний лікар призначає антигістамінні і ті прищики не сверблять.
Я не вірю у те, що щеплення дасть пожиттєвий імунітет. Вірус мутує, буває, що людина двічі хворіє.
Экспертиза• 21 апреля в 17:04
Ответ дляАйпишница
Ьа я б так не стверджувала. Мама в дитинстві хотіла вітрянкою як усі діти, а після лікування онкології ( карценома групі ) все стало дуже погано рецидив за рецептом, спочатку раз в рік, потім двічі, потім раз в три місяці тощо, вчилася з опоясувальний 13 років до смерті
СкрипяСердцем• 21 апреля в 17:05
Ответ дляСпілий баклажан
Мне 43 - я не болела. При том, что дома ребенок болел. Все смеялись, педиатр тоже, говорили, точно заболею и невозможно не заболеть. А мы с мужем глушили таблетки герпевира и еще какие-то. Ну и плюс я носитель вируса герпеса - ветрянкой ни я, ни муж не заболели. Он в детстве тоже не болел.
Возможно в детстве бессимптомно переболели. У меня так было. Брат болел, мне был годик, я -нет. Во взрослом возрасте болел муж и дети друг за другом, а я -нет.
Экспертиза• 21 апреля в 17:05
Ответ дляАйпишница
В моєї однокласниці на голові з´являється і нерв задіває, як загострення...дуже мучає її
КошкинДом• 21 апреля в 17:09
Старший в 10 років захворів. 4 шрами на обличчі так і лишилось. Хоча навіть не чухалось і ніде не роздер. Корочки сходили самі. По тілу тоже шрамів хватає, на спині багато, на шиї. А на обличчі бородою заросте. Дівчинці не хотілось би

Замурмишка• 21 апреля в 17:23
Ответ дляХолодная каша
Так она слишком взрослая уже.
Мої хворіли син в 11 донька в 7. Одночасно. Син зовсім легко переніс,я зрозуміла,як діти хворіють і модна не помітити. У нього було кілька величезних болячок в волоссі,і на пі(виявили випадково), слабкість і температура один день. Якби не захворіла дочка першою і не була вся обнесена,то ми б і не зрозуміли,шо то таке в сина.
Шотуткоїться?• 21 апреля в 17:25
Ответ дляВитворунка
Игры с ветрянкой:
Кому- то 2 прыща и забыли
Кому- то некроз тканей ( лайт вариант), ветряночный энцефалит ( пожизненная инвалидизация.
Выбор всегда за родителем.
Кто был в реанимации ветряночных - за прививку
И кто был? Цифры, пожалуйста. Сколько случаев за год.
Зроблено у 80-х• 21 апреля в 17:38
Ответ дляАйпишница
’Заразить’, чтобы во взрослом возрасте всплыл опоясывающий лишай?
Айпишница• 21 апреля в 17:42
Ответ дляЗроблено у 80-х
А всі, хто перехворіли в дитинстві, потім мають оперізуючий лишай?
Не зви чайна• 21 апреля в 17:44
Одне щеплення дає 93 відсотки захисту. Два-99.
Зроблено у 80-х• 21 апреля в 17:45
Ответ дляАйпишница
Статистика говорит, что 25%
А ключевое тут, что после ветрянки вирус остается в нервной системе навсегда. Почему собственно и делают прививки в развитых странах от такого, казалось бы, невинного детского заболевания
Айпишница• 21 апреля в 17:57
Ответ дляДоктор Варвар
Не зависит.
В странах ЕС ее вообще обычно просто антигистаминными лечат
Про лікування в ЄС теж можу написати. У подруги захворів син, школяр. Все було зрозуміло зразу, бо в той час були випадки в паралельному класі і картина була типовою. Мама подзвонила в приймальню до лікаря, все розказала. Сказали приходити на прийом. Вона каже, ну він же мабуть заразний , може не варто там з усіма в черзі сидіти. Кажуть ні, приходьте. Вже сама вона йому маску одягла і пішли. В маленькій кімнаті й очікування сиділи поряд з дітьми іншими годину, бо він же без запису, по швидкій, треба чекати. Лікар подивився, діагноз підтвердив.
Але саме цікаве потім. Через пару днів дзвінок в двері. Прийшла якась пані, інфекціоніст чи щось таке. В квартиру не зайшла, стояла і загальному коридорі подалі і ставила питання - де ти бував останні три тижні?? Ну він каже - в школі, в басейні, на баскетболі, в трамваї. Вона навіть номери трамваїв запитала! Як ви думаєте, для чого?
Те , що він дітей годину в приймальні у лікаря всіх заражав, вже точно будучи хворим - фігня. А от в яких трамваях три тижні їздив - важливо)) ось таке лікування
Айпишница• 21 апреля в 18:32
Ответ дляЗроблено у 80-х
Статистика говорит, что 25%
25% - це кожен четвертий. В моєму оточенні - родичі, родичі чоловіка, близькі друзі - таких нема. Є інші в них болячки, змичайно, але не ця
Джавеліна• 21 апреля в 18:38
Ответ дляКуплю орехи
Суть любой прививки ослабить организм без нужной на то причины. Чтоб выработался иммунитет нужно переболеть болезнью один раз и забыть о ней. Параллельно врач назначит цинк, витамин Ц, витамин А и болезнь пройдёт легко. Ну еще основное лечение: вальтрекс + на ночь антигистаминные чтоб спать крепко
Ветрянкой болеют не 1 раз.
Экспертиза• 21 апреля в 18:45
Ответ дляАйпишница
Якщо є проблеми серйозні з здоров´ям, то дасть про себе знати, в різний перебіг. В кого три цятки, а кого три місяці штормить
Пошаманю• 21 апреля в 18:52
Ответ дляАйпишница
На оперізуючий лишай як раз хворіють ті, хто у дитинстві хворів на вітрянку. Це не первісне зараження. З первісним зараженням воно і є вітрянка в будь-якому віці.
автор Холодная каша • 21 апреля в 19:00
Ответ дляПошаманю
Може, донька не хворіла на ветрянку тому, що раніше в неї відбувався контакт з дідусем, коли в того був оперізуючий герпес (навіть не раз)? Але ж в неї ніяких висипань не було, жодного прищика.

Попа как у Кардашьян• 21 апреля в 19:05
Вакцинируйте, если найдете вакцину в продаже. Надо две дозы с интервалом, большинство переносит прививку вообще без осложнений. Насчёт пожизненного иммунитета - ну как получится на самом деле, это от организма конкретного человека зависит. В основном вакцины дают защиту, то есть антитела, лет на 10-15-20.
Аноним ФЕЯ• 21 апреля в 19:18
Пишу без аноніма і розповідаю свою реальну історію. Зробила щеплення доньці двома дозами , а через рік донька захворіла вітрянкою
Хворіла дуже важко, багато висипу і температура 39 нічим не збивалась. Збоку була страшна, ходила поруч, їли разом, щеплення такого не має і не захворіла