ОдинРазНадетое• сегодня в 07:50

Поясніть, чому з картонками не можна вийти за підписання Миру? Перемирʼя?

Трахтибидох• сегодня в 09:33
Ответ дляСумка з негодою
Проблема в тому, що зараз залишилися тільки немотивовані. Всі мотивовані давно вже служать. Багато з них вже нема в живих.
А ментов и прочих молодых пенсов еще сколько. Почему не они, а простые Васи с улицы?

Оце так цабе• сегодня в 09:33
Ответ дляТрахтибидох
Мобилизацию, а не отлов людей, которые не мотивированны и не хотят, боятся.
На п´ятому році війни охочих потрапити до піхоти вже немає
Сумка з негодою• сегодня в 09:33
Ответ дляОце так цабе
Думаю, що здебільшого підтримують, бо вірять у міф про ’ротацію’. Ну і чисто людське, ’якого фіга вони там пиво п´ють, а ми в окопах?’
В ротацію не вірять давно. Про пиво - ну не знаю, такого не чула. А от надіються, що коли в підрозділі з необхідних 20 людей служить 6, і прийдуть ще нові люди і стане легше - це так. Мають право чи ні?
Сумка з негодою• сегодня в 09:35
Ответ дляТрахтибидох
Цього не знаю. Думаю військові теж таким би більше зраділи , ніж зловленим на вулиці.
Чтооооооооооо?• сегодня в 09:35
Ответ дляОдинРазНадетое
Національний банк України і
Центробанк росіі це підрозділи ФРС і не підчиняються президентам
Зе і пу
І це погано? Треба щоб виконував? Купони ви застали, ні? Кравчук наказав - нацбанк надрукував
Янукович вивіз камаз доларової готівки та золотих злитків, там Арбузов виконував вказівки президента
Оце так цабе• сегодня в 09:35
Ответ дляПэрисхилтонша
Вывод неутешительный, единственная страна в мире, которая позволила ради чужих интересов воевать на своей территории, подвергать её полному разрушению и полному уничтожению её граждан, ради решения чужих интересов и чужих амбиции. Глупее страны и нации просто нет в мире
Парагвайська війна

Результатом війни стала повна поразка Парагваю і втрата, за даними ряду джерел, 70% дорослого чоловічого населення
Трахтибидох• сегодня в 09:36
Ответ дляОце так цабе
Парагвайська війна

Надеюсь, у нас такого не будет потому что это пздц
Оце так цабе• сегодня в 09:36
Ответ дляСумка з негодою
Але завершувати війну не варіант, не варіант. Продовжуватимемо, ще потерпимо, ми ж незламні
Сумка з негодою• сегодня в 09:37
Ответ дляОце так цабе
Завершити іі може лише пуйло. Але він не планує

Пэрисхилтонша• сегодня в 09:37
Ответ дляТрахтибидох
Оно уже практично так
Полуничка• сегодня в 09:38
Ну то вийдіть. В чому проблема?
Оце так цабе• сегодня в 09:38
Ответ дляШеллар
Ви що не згідні терпіти аби бубочка на троні сидів?
Підтримуємо його повністю, краще нікого і бути не може. Він - наш незмінний Лідор!
Трахтибидох• сегодня в 09:39
Ответ дляПэрисхилтонша
Оно уже практично так
Наедут сюда индусы и будут возраждать наше население.
Треба ось так• сегодня в 09:39
Ответ дляБезВзяток
А какая разница кто президент, какой флаг, эти условности придумали людишки, которые управляют другими людишками. Самое главное, кому важны эти условности, они с бронями подпездывают. Идите воевать!!!
Какая разница ти разкажеш чеченцям, які досі ненавидять підораху. Сиди в своєму болоті і жуй путінське гімно. В Північну Корею ще може спетлять
Трахтибидох• сегодня в 09:40
Ответ дляПэрисхилтонша
Оно уже практично так
Но, наш молодняк в германии и других странах. Может, они вернутся. Хотя я сомневаюсь.
Треба ось так• сегодня в 09:40
Ответ дляОце так цабе
Цілком неприпустима манера ведення дискусії на головному ресурсі країни. Виправте негайно. Якщо не дотягуєте за рівнем, пишіть у місцевих чатах, тренуйтесь. Висловлюватися тут вам ще зарано.
Кабаєвської присоски розуміють тільки свою мову.
Пэрисхилтонша• сегодня в 09:40
Ответ дляТрахтибидох
Если будет что возраждать, результат можно ожидать один плачевнее другого
Оце так цабе• сегодня в 09:42
Ответ дляСумка з негодою
Його взагалі складно зрозуміти, якщо подумати, за вкладені кошти він би міг купити квартал із тельбухами. Цілком безглузда фігня вийшла
Пэрисхилтонша• сегодня в 09:42
Ответ дляТрахтибидох
Сначала должно что-то остаться от того, чтобы было куда возвращаться

Треба ось так• сегодня в 09:42
Ответ дляДівчина Бобула
Удалено администрацией...
Я не хочу смерті підораси, я хочу , щоб вони жили і бачили, як мучаться їх діти. Я хочу, щоб вони гнили живцем, щоб хворріли невиліковними хворобами і жили, в муках. Щоб їм снились вбиті ними діти.
Наверняка• сегодня в 09:43
Ответ дляЯ супер-пупер
Можна, лучше сразу в рф
В окопе есть интернет?
Пэрисхилтонша• сегодня в 09:44
Ответ дляНаверняка
В окопе есть интернет?
В батальоне Советчица есть абсолютно все
БеллаДонна• сегодня в 09:47
Ответ дляСумка з негодою
І совєтчіци.
БезВзяток• сегодня в 09:48
Ответ дляТреба ось так
А тцк можно подумать лучше чеченцев ..... Расскажите семьям , чьих родных пытали и убивали Скеля
Дама с собачкой• сегодня в 09:50
Почему нельзя, можно, идите, я разрешаю
Инфотуфелька• сегодня в 09:54
Ответ дляЩедрик ведрик
Вы путлера выбрали?
Країни які активніше греблі від совка сьогодні почуваються краще.
Треба ось так• сегодня в 09:54
Ответ дляБезВзяток
Чеченці мирний народ, яких двічі вбивали русніві підори. Навіть мій родич, який був руснявим військовим там був. І здох. Так що не порівнюй їх з тцк.
Дружная семейка• сегодня в 09:55
Ответ дляТрахтибидох
Той хто вибирає території чи якісь прагнення замість громадян/людей, рано чи пізно втрачає і громадян, і території, і все інше.
Дружная семейка• сегодня в 09:58
Ответ дляТрахтибидох
А хто захоче повернутися у військовий концтабір? Вже лунають заяви, що з саду потреба готувати воїнів, нац.спротиви та інша маячня а люди хочуть просто жити.
Гуру троллинга• сегодня в 10:04
Ответ дляДружная семейка
С Британией зеленый педрило подписал соглашение о сотрудничестве на 100 лет. Как думаете, о чем оно?
Мы не знаем, но мы догадываемся.
То, что мы - колония бритов - это факт, ездят сюда эти кураторы чаще, чем нужно. И воевать теперь будут нашими руками где захотят и с кем захотят. Отсюда и закидоны про воина с пеленок. Нами можно майданить, сбрасывать власть, нами можно воевать без оружия, дешево и потужно