Прощай Туапсе, не жаль тебя.
Теперь русаки точно не покупаются в Краснодарском крае, там море стало Черным буквально... это вам за Крым ублюдки.
Кстати напомню что Краснодарский Край (Кубань в целом) это исторически УКРАИНСКАЯ земля.
Которая по исторической ошибке оказалась в руках оккупанта.
Делаем жизнь для оккупантов невыносимой на Украинской земле.
Слава Украине!
Ответ дляAgendum
Ви ж розумієте, чим загрожує забруднення морів планеті в цілому?
Навіщо підривати нафтові об´єкти, якщо є військові об´єкти?
А зачем россия уничтожила все украинские нефтеперерабатывающие заводы сразу, в феврале 2022 г.?
Действительно, не понимаете, почему это важно?
Ответ дляZhanetta
Я ніколи не була стадом і маю свою думку. Ненависть засліпила людей настільки, що вони не бачать нічого, крім своєї ненависті. Шкода, що страждають самі незахищені- тварини, природа, пташки, жителі морів, лісів, річок.
Аналогічно.
Я завжди прошу в Бога одного - щоб я попри все залишилася людиною.
Ответ дляАлиса Куклачёва
Дуже людяний коментар, але зараз Ви станете здобиччю зграї, що жере всіх інакодумців. Маємо тільки радіти, якщо ні, одразу ворог народу.
Бля вы серьёзно? Мне надо переживать за животных Туапсе? Нельзя делать плохо узким патамушто там животные?
Ответ дляkissaniya
Лично вы можете не за что не переживать. Факт уже есть, и каждый вправе высказать своё мнение. Многие украинцы бежали и бросили своих животных. Они тоже за них не переживали, а только за свою жопу. Так и живём...
Алиса Куклачёва• 23 апреля в 21:03
Ответ дляkissaniya
Прошу вас не звертатися до мене, використовуючи обсценну лексику. Я не закликаю вас нічим перейматися. Флора з фауною, що знаходяться у морі, національності не мають.
Ответ дляАлиса Куклачёва
Я игнорирую вашу просьбу. Очевидно что война никак вас не зацепила если вы про ворон туапсе переживанте
Алиса Куклачёва• 23 апреля в 21:12
Ответ дляkissaniya
Я не знаю, чи є там ворони. А українців, яких не зачепила війна, не існує.
Ответ дляZhanetta
Ви тільки це помітили?
Українські волонтери, які визволяли тих нещасних тваринок з замкнутих будинків пройшли повз Вашу увагу?
А многіє і не бежалі, бо повірили президенту, лишились вдома і потім з тваринками на руках під обстрілами виходили через зруйновані мости.
Деяких рашисти розстріляли разом з тваринками.
Алиса Куклачёва• 23 апреля в 21:23
Ответ дляРеверанс
Правда?
На деяких українців війна пролилась золотим дощем і незаслуженими нагородами, вагонами вкраденої гуманітарки.
Я ж кажу, зачепило всіх. Тільки по-різному. Хтось втратив близьких, Хтось майно, а Хтось совість.
ЗдохниПуйло• 23 апреля в 21:42
Ответ дляowl62
Це нібито-то мужик з нетрадиційною орієнтацією
У них же не можна, вони ж проти гейропи, ви що? Чи воно шифрується, щоб не призвали
ЗдохниПуйло• 23 апреля в 21:44
Ответ дляТА7НЯ7
Это бывшая территория Украины. Вот представьте пройдет пару веков и мы также будем радоваться ’ Крыма больше нет’? А там если разобраться украинские люди. Вы считаете это норма?
Они поддерживают убийства украинцев. Вы уже вспомнили нормы, а когда бомбили Мариополь Донбасс забыли, что там ваши русские?
ЗдохниПуйло• 23 апреля в 21:47
Ответ дляThe best offer
Удалено администрацией...
Це вашим мамкам плювати, головне, щоб за їх мікроцефала з синдромом Фас дали джекпот, вашим взагалі плювати, вони привикли плодитись заради того, щоб їх лічинка здохла навбивпвшись
Allisa_best• 23 апреля в 21:47
Ответ дляol_kin
А те що в Україні робили і роблять те саме вас ця сторона не хвилює? Каховське водосховище, Асканія-нова, удари по нашим мпз, нафтобазам, протягом цих років, нє, не чули? Чи це не стосується екології? Чи ета другоє? А просто ракетні удари поінфраструктурі, а Чорнобильський саркофаг по якому були прямі ракетні удари і він впаде не сьогодні завтра? Не знаєте що там з екологією. В Чорнобилі усе дуже погано, кожна собака знає що там було в 86 році і як важливий той саркофаг для світу і що робить гнилораша, правильно, б´є прямо по саркофагу ракетами. Зараз катастрофа дуже близько, тому що ремонтувати саркофаг ізза ударів кацапів неможливо.
Волнует, но вы же от идиота не ждете адекватных реакций и не наследуете поведения?
ЗдохниПуйло• 23 апреля в 21:49
Ответ дляThe best offer
А что в этом не правда? Украинцев и россиян стравливали ни один год пропагандой про кацапов и хохлов. Стравили очень удачно и теперь выгребают и одни и другие, зато по мордатым с обеих сторон за 4 года ничего не прилетело, смешно. План-оман в действии
Чошось українці не пішли вбивати кацапів, а ваші з радістю почали контракти підписувати, а мамки ваші не можуть надякуватись пуйлу за пельмені, ніхто не оплакує цей навоз на росії, кожна мамашка так дякує плєшивому, щаслива, на гармошках грають
ЗдохниПуйло• 23 апреля в 21:50
Ответ дляThe best offer
Так раша напала, я это отрицала где-то?
Ответ будет - шо по двушкам на маскву, не выдали методички как на него отвечать, да?
Ви ці двушки бачили, а от мамки з пельменями замість іванів- це норма
ЗдохниПуйло• 23 апреля в 21:51
Ответ дляThe best offer
А наши хотят воевать или их туда насильно кидают?
Наши захищають державу, це ваші хочуть утилізуватися, шоб кредити покрити
Соседка Маши• 23 апреля в 22:05
Ответ дляMilkShake-268d
нытье русни это отдельная услада для глаз и ушей...
А кто враг и каким образом уничтожает ?
Fortunate777• 23 апреля в 22:12
Ответ длясахарный комок
Да, историческая Украина...
Автор, пока формировались известные страны и цивилизации, такие как Египет, Персия , Китай , Индия, Римская империя, вы где-то выдели рядом Украину?
а у вас вместо мізків ’сахарний камок’? Звідки ж ви беретесь такі, недолугі?
Fortunate777• 23 апреля в 22:15
Ответ дляТА7НЯ7
Таня, в де ви загубили мізки? Чи у вс їх не було ніколи?
Кацапи, ви прийшли на ЧУЖУ ЗЕМЛЮ УБИВАТИ І ГРАБУВАТИ УКРАЇНЦІВ!
ІДІТЬ НАХ З НАШОЇ ЗЕМЛІ. НЕ НОЙТЕ
ВИ ЗАХОТІЛИ ЦІЄЇ ВІЙНИ!
Просто ви думали, що буде, як з Кримом легенько загребли! Тепер в Криму буде таке саме, як і в Туапсе!
НЕ ВКРАДИ!
НЕ ВБИЙ!
ПОДАВИТЕСЬ ЧУЖИМ МРАЗІ, НАМ НЕ ЖАЛЬ ЖОДНОГО КАЦАПА КРОВОЖАДНОГО!
ІДІТЬ НАХ З НАШОЇ ЗЕМЛІ. НЕ НОЙТЕ
ВИ ЗАХОТІЛИ ЦІЄЇ ВІЙНИ!
НЕ ВКРАДИ!
НЕ ВБИЙ!
Fortunate777• 23 апреля в 22:24
Ответ дляThe best offer
Це коли їх ’стравливали’? Коли московія намагалась віджати у нас Тузли в 2003р? Чи коли мєшков в 1995 р намагався відокремити Крим за допомогою москалів? Чи коли савецьки часи українських дисидентів саджали за грати або висилали у сибир? Чи коли вчителям рус яз платили вище зарплатню, ніж вчителям українскої мови та літератури? Чи коли заборонили захищати дісертації на республіканських мовах, а тільки на рус яз? Перелічувати можна довго. Але не теба думати, що українці ідіоти. В України нарешті з´явився реальний шанс вирватись з-під впливу кацапії. А ви ту якусь чухню пишете про ’стравлилвали’. Ще напишить про ’мишибратя’, ’адинарот’ та ’маленькі люди’.
Ответ дляZhanetta
Чогось пригадалось відео з дрону під Куп´янськом коли дід, молодий і біла собачка пішки виходили, долоні в молитві склалали до камери, але кацапський оператор їх вирішив підірвати. Як та собачка в агонії лапками смикала досі перед очима.
ЗдохниПуйло• 23 апреля в 22:28
Ответ дляHELGA. UA
Донбас і Маріуполь - це Україна! Які вузькі...
Звичайно це Україна, але вони розказували, що визволяють вузьких
ЗдохниПуйло• 23 апреля в 22:28
Ответ дляaksenuda
там такая паника что ужас.повышен уровень бензола.и это еще власти скрывают многое .все черное-воздух дома улицы .реально валит черный дождь как мазута типа
Движуха, нє скучна