MilkShake-268d• Изменено 23 апреля в 00:04

Туапсе больше нет

Прощай Туапсе, не жаль тебя.

Теперь русаки точно не покупаются в Краснодарском крае, там море стало Черным буквально... это вам за Крым ублюдки.

Кстати напомню что Краснодарский Край (Кубань в целом) это исторически УКРАИНСКАЯ земля.

Которая по исторической ошибке оказалась в руках оккупанта.

Делаем жизнь для оккупантов невыносимой на Украинской земле.

Слава Украине!
ЗдохниПуйло• 23 апреля в 22:29
Ответ дляThe best offer
Так скрин, где есть оправдание раши, хоть одна из шестерок диванной вояки покажет или нет? Или максимум на что способны- это клевета?)
А ви не диванні, ви есвеошніца?

ЗдохниПуйло• 23 апреля в 22:32
Ответ дляol_kin
Як ви це все перекручуєте в своїй голові? У вас там такий компот, що аж страшно стає, ви розумієте, що оті всі дописи ви пишите виключно зі свої розумових здібностей і ваших висновків зроблених з раша тв, бо це видно неозброєним оком, ви тупо їхніми наративами говорите. Це як ’’восім лет бамбілі даМбас’’
Фрази однакові, доводи однакові, навіть в дрібницях слова однакові. Як під копірку, це дуже кидається в очі, коли чуєш уже одне й те саме в сотий раз, як вірш учиш.
’’Стравілі два ’’братськіх’’ народа. Ми же братья. Рускіе тупие, оні не віновати, оні не понимают что делают, народи стравлівают і т.д.’’
Вона так хоче затесатися у ряди українців, але гуано пре, і починається адін нарот...
Fortunate777• 23 апреля в 22:37
Ответ дляaksenuda
там такая паника что ужас.повышен уровень бензола.и это еще власти скрывают многое .все черное-воздух дома улицы .реально валит черный дождь как мазута типа
це добре! Але - мало! Треба ще
HELGA. UA• 23 апреля в 22:54
Ответ дляЗдохниПуйло
У них же не можна, вони ж проти гейропи, ви що? Чи воно шифрується, щоб не призвали
У вас чодовий Нік нейм) і аватарка 😹👍👍👍👍👍👍
сахарный комок• 23 апреля в 23:03
Ответ дляFortunate777
а у вас вместо мізків ’сахарний камок’? Звідки ж ви беретесь такі, недолугі?
Шо, правда не нравится?
Zhanetta• 23 апреля в 23:04
Ответ дляРеверанс
Ви тільки це помітили?
Українські волонтери, які визволяли тих нещасних тваринок з замкнутих будинків пройшли повз Вашу увагу?
А многіє і не бежалі, бо повірили президенту, лишились вдома і потім з тваринками на руках під обстрілами виходили через зруйновані мости.
Деяких рашисти розстріляли разом з тваринками.
Я сама волонтер і допомагаю тваринам все своє життя. І фізично і матеріально. До чого ваші волання і не зрозумілий коктейль з президента і мости?
сахарный комок• 23 апреля в 23:04
Ответ дляkissaniya
Бля вы серьёзно? Мне надо переживать за животных Туапсе? Нельзя делать плохо узким патамушто там животные?
Нельзя

Fortunate777• 23 апреля в 23:11
Ответ длясахарный комок
Шо, правда не нравится?
Правда? В москаля - правда? москаль завжди бреше. Якщо москаль мовчит, потикай його палицей, можливо він здох.
asjaua• 23 апреля в 23:19
Ответ длясахарный комок
Нельзя
Ну то хай кацапи беруть своїх тваринок і вивозять у безпечні місця. Бо їхні нпз мають горіти ще не раз і не 101 раз. Процітую одну кацапку, яка на мої фото палаючого Лисичанська і питання ’хіба це допомога Донбасу, хіба так рятують?’ відповіла ´у вас бьіло врємя уєхать’. В них був час уїхати або багатомільйонним протестом зупинити цю несправедливу війну. Але, але, але... що ручки приготували, то й ротик їстиме. П.с.: я свою кішку вивезла в руках замість сумки з особистими речами. В них хоч був час і шанси продати своє майно перед виїздом. В мій дім просто їхній ’град’ влетів.
Teonaa• 23 апреля в 23:17
Ответ дляAnchik1878
В москві не має нпз, зате він є у тупсе
Ну а хоча б щось там є? Якщо міряти одними нпз, то про москву тоді ми забуааємо🤷‍♀️
kissaniya• 23 апреля в 23:24
Ответ дляol_kin
Ой, до середини додивилася і виключила, немає в мене терпіння стільки.
Та я за три раза досмотрела/дослушала. Мыла посуду чуть нах все не переколотила от злости. Роздерла б голыми руцями. Такие твари
сахарный комок• 23 апреля в 23:30
Ответ дляkissaniya
Купите посудомоечную
Fortunate777• 24 апреля в 00:09
Ответ длясахарный комок
Купите посудомоечную
Удалено администрацией...
сахарный комок• 24 апреля в 01:22
Ответ дляFortunate777
Удалено администрацией...
ТА7НЯ7• 24 апреля в 06:28
Ответ дляFortunate777
Таня, в де ви загубили мізки? Чи у вс їх не було ніколи?
Там где и вы
Fortunate777• 24 апреля в 09:15
Ответ дляТА7НЯ7
Там где и вы
Ні, танья, в мене, на відмфну від вас, мізки є. А вот у вас - пєчалька. Хоча, якщо оточуюяяим нрм - чому б ні.
ТА7НЯ7• 24 апреля в 10:31
Ответ дляFortunate777
Вы себе льстите
ol_kin• 24 апреля в 10:53
Ответ дляTeonaa
Нпз це гроші, гроші на війну. Ми не кацапи щоб бити куди попало, що вам дасть та москва? Бити по москві щоб що? Ви розумієте є стратегія, вона працює, так, помаленьку, так довго, аое працює, а от удари по москві не мають сенсу, так само як і кацапскі удари по містах і інфраструктурі України, це не має стратегічного сенсу для закінчення війни. Це приносить збитки, це приносить великі жертви серед мирного населення, це дуже великі, скажем так, ’’незручності’’ для мирного населення( я вважаю що це геноцид українського народу). Але це ніяк не впливає на перебіг війни, на відміну від наших ударів. Бо нафта є, але її неможливо ні переробити, ні продати, ні скласти щоб зберегти. Зараз завдяки цим ударам гнилораша на порозі фінансого колапсу і страшної економічної прірви, криза 90х це просто квіточки, порівняно з тим що буде зараз. Нехай буде усе що написала і стерла.
Teonaa• 24 апреля в 12:36
Ответ дляol_kin
Ну а Ви впевнені що Ви гарно підрахували їх економіку? Нафта є, а скласти тут не можна, бо побите, а отааам скласти можна, ціна питання така-то. І не так уже і і «працює» все що робимо

ol_kin• 24 апреля в 13:26
Ответ дляTeonaa
Дивіться, є нюанс, великий нюанс, скважину закрити, законсервувати неможливо, вірніше можливо, але це назавжди, другий раз вже її не відкриєш. Нафту качають постійно, а не тільки коли потрібно, це не кран з водою, не закрутиш. Далі переробка або експорт, але теж після мінімальної переробки, бо без цих домішок її не куплять, так як вона не підходить по хімічним сполукам. А більшісь кацапські НПЗ і нафтовітермінали розбиті і не працюють, або працюють не на повну потужнісь, простіше НЕ можуть використати таку кількість нафти. Питання куди лити, складати нафту якуєа тече постійно? Вона ж токсична, це не вода. Вот уявіть, каністри, сховища, цистерни, автовози повні, куди її? А продати не можуть, немає терміналів, вони згоріли, це ж не відром наливають її в танкер. А про економіку, ’’вода камінь точить’’ вони сотні мільйонів € кожен день витрачають на війну, ракети, дрони, зброя, забезпечення, а прибутки зменьшилися мінімум на 50%. На початку війни у них були запаси зброї, плюс був бюджет. Зараз світові експерти пишуть, що бюджет має величезний мінус. Ви ж зрозумійте, що економіка кожної країни практично прозора, усі про всіх знають, тут гроші під матрас не сховаєш. Тому такі висновки.
Teonaa• 24 апреля в 14:25
Ответ дляol_kin
Не заходить в цю помлідовність те, що оно ж Путін каже: Балтію брать будєм. І нарощує ж там щось військове надалі…ну тобто шиши якісь має наче
ol_kin• 24 апреля в 15:11
Ответ дляTeonaa
Справа в тому що у нього патова ситуація, в Україні він загруз, загруз намертво, усе що він робить не приносить результату. На гнилораші народ живе все гірше і гірше, плюс війна прийшла до них, а вони цього ну ніяк не чекали. Ви ж розумієте коли летять дрони то це дуже страшно, особливо тим у кого це вперше, не факт же що він не впаде на них. До того ж якщо долітає по цілі, то мирняку теж нормально достеється з вторинних наслідків, взриви, горіння, токсичний дим. Короче не раді вони, що війна до них прийшла і вони хотять це закінчить. А для путіна закінчення це смерть, в усіх сенсах, плюс повернеться увесь той зброд що зараз на війні у нас, зі зброєю, і вмінням убивати. У нього зараз ’’турецький гамбіт’’ хід у шахах при якому любий подальший хід тільки погіршує ситуацію. А хід з початком війни для нього завжди був виграшним, так було і з Чечнею, і з Грузією і з Україною в 14 і 22 році. Тому зараз йому любою ціною потрібно десь виграти, він розраховує на НАТО, що вони знову будуть тянуть волину з занепокоєнням, запаси озброєння виснажені, а він прорубає по Балтиці коридор до калінінграда і буде перемога. Тому і зібрав таку кількість армії, щоб навєрняка. Не знаю чи добре це для нас чи ні, війна завжди погано, але дуже сподіваюся, що усе не на краще для нього.
ol_kin• 24 апреля в 15:16
Ответ дляTeonaa
Ви знаєте які розміри усіх Балтійських країн? Вони малесенькі, плюс там в Естонії 50% кацапського контингенту, у інших трохи меньше. Вони всі хатят родіну в свій дім, ідіоти, думають, що кацапи будуть розбиратися де свої, а де чужі.
Teonaa• 24 апреля в 18:44
Ответ дляol_kin
Ну хотіть вони можуть по «незнанню» методів. Розміри знаю. Який супротив можуть оргагізуати - непонятно особо
Реверанс• вчера в 10:13
Ответ дляZhanetta
Волання це в Вас. Про поганих українців.
Можна було завчасно евакуювати і людей і тварин.
Не під обстрілами.
Це незрозуміло?
Про те, що Ви волонтер взагалі смішно.
Реверанс• вчера в 10:16
Ответ дляЗдохниПуйло
Ви ці двушки бачили, а от мамки з пельменями замість іванів- це норма
Двушки від Зеленського на Москву загальновідомий факт. Нажаль.
Zhanetta• вчера в 11:00
Ответ дляРеверанс
Не під обстрілами.
Це незрозуміло?
Про те, що Ви волонтер взагалі смішно.
Якщо у людини є розум і вміння думати, то вона так не буде розмірковувати. З дивану завжди легко розповідати як і що треба робити.
Реверанс• вчера в 11:03
Ответ дляZhanetta
Це ж Ви почали розповідати про рятуючих свою дупу українців.
Так що про розум і думати точно не про Вас.
Влада нічого не зробила для порятунку. Навпаки закликала лишатися вдома. На вірну смерть від росіян.
Zhanetta• вчера в 11:06
Ответ дляРеверанс
У таких як ви, завжди хтось винен, тільки не вони самі. Все чекаєте, що хтось, щось зробить. Але, як показує життя, кожен сам за себе повинен брати відповідальність.
Реверанс• вчера в 11:22
Ответ дляZhanetta
Справді?
Це певне я замість президента Зеленського повинна була евакуювати дитбудинки, що би росіяни не повикрадали наших дітей до росії?
Це певне я закликала людей лишатися вдома і не панікувати,бо цивільні не являються ціллю росіян.
Потім масса вбитих українців і викрадені українські дітки.