MilkShake-268d• Изменено 23 апреля в 00:04

Туапсе больше нет

Прощай Туапсе, не жаль тебя.

Теперь русаки точно не покупаются в Краснодарском крае, там море стало Черным буквально... это вам за Крым ублюдки.

Кстати напомню что Краснодарский Край (Кубань в целом) это исторически УКРАИНСКАЯ земля.

Которая по исторической ошибке оказалась в руках оккупанта.

Делаем жизнь для оккупантов невыносимой на Украинской земле.

Слава Украине!
Реверанс• 25 апреля в 11:31
’Будь-ласка люди, залишайтеся вдома.Це зараз найбезпечніше місце. Війська рф гатять лише по інфраструктурним об´єктам.Цивільне населення не є їхньою ціллю.’
Нагадаю хто забув, що брехала українцям влада тоді коли кацапи вже напали на Україну.

Zhanetta• 25 апреля в 13:07
Ответ дляРеверанс
Справді?
Це певне я замість президента Зеленського повинна була евакуювати дитбудинки, що би росіяни не повикрадали наших дітей до росії?
Це певне я закликала людей лишатися вдома і не панікувати,бо цивільні не являються ціллю росіян.
Потім масса вбитих українців і викрадені українські дітки.
Ви якось с з теми Туапсе перекинулися на зовсім інші теми. Заспокойтеся і займіться своїм життям. Може магній попийте.
Реверанс• 25 апреля в 15:12
Ответ дляZhanetta
Ви якось порад не давайте. Думати то геть не ваше. Не потужнічайте.
Zhanetta• 25 апреля в 18:50
Ответ дляРеверанс
Шо хочу, те і пишу. Аби що. З вас приклад беру
ЗдохниПуйло• 25 апреля в 19:31
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
ЗдохниПуйло• 25 апреля в 19:35
Ответ дляdovolga
Удалено администрацией...
ЗдохниПуйло• 25 апреля в 19:37
Ответ дляАдляВасЯникто
Удалено администрацией...
ЗдохниПуйло• 25 апреля в 19:38
Ответ дляОленёнок
А где находится Гуляйполе вы видели? В зоне боевых действий. И как одно связано с другим? Так нам по тылам не бить и тогда русня перестанет бомбите Харьков или Запорожье? Это остановиться? Или у вас не все так однозначно? Вы намерено пытаетесь нивелировать достижения нашей армии?
Очень жаль природу и животных. Русню - нет
Удалено администрацией...
ЗдохниПуйло• 25 апреля в 19:39
Ответ дляaksenuda
а беременна нахватается того яда и урод родится
Може навпаки, почнуть нормальні народжуватись у виродків