КохайтесьЧорнобровi• 23 апреля в 06:57
Авиакомпании отменяют рейсы
Также сокращают их количество. И все из-за цен еа авиатопливо.
Быстро кризис нагрянул, Трамп даже 2 месяца еще не воюет
Ms. Dolly• 23 апреля в 10:08
Ответ дляФайна пані
Так отож і вони вже давно ці тиски тередбачили і розстрілюваттмуть всіх хто сопротівлятиметься. Так що тільки змириттсь або переїжджати в країни де є ці надра.
Есть большие запасы нефти в Нигерии. Хотите переехать?
Всех в сад• 23 апреля в 10:40
Ответ дляНетЕщеНаверное
Це найменше, що мене зараз турбує. Це стимулює захід до пошуку альтернатив. На дирижаблях почнуть літати. На війни тварям, як і раніше вистачає бабла.
на драконах ще можна, гарний варіант
Файна пані• 23 апреля в 10:44
Ответ дляMs. Dolly
Мені рашка блище по менталітету