Шотуткоїться?• 24 апреля в 09:05

Выгодно ли поехать за большой покупкой бытовой техники в Польшу?

Если например после ремонта нужна вся бытовая техника на кухню,телевизоры,пылесос и т.д и т.п
Есть своя машина и прицеп.
Сравнивала цены на технику,в Польше дешевле.
Фуліганка• 24 апреля в 09:08
Яка саме тм там дешевша?

Пес Патрон• 24 апреля в 09:13
А потом заплатите за растаможивание и получится то же самое плюс героррой по привозу и с таможней.
ША! я прийшла!• 24 апреля в 09:14
Вигідно, але памʼятайте, що до України можна ввезти лише 50 кг. Все інше потрібно розтоможувати, а це 2 євро кілограм. На своєму досвіді це знаю. Їхала з Польщі, була техніка і старі меблі. Викинула все і лише тоді заїхала.
Коплю на груди• 24 апреля в 09:16
Если вы живёте у границы, то может быть. В другом случае не выгодно, многое там дороже или так же.
Сон і дрімота• 24 апреля в 09:18
Ми їздили зі Львова.
муха в кедах• 24 апреля в 09:22
Шопопало
Сосиска_Втесте• 24 апреля в 09:32
Нет

Оля_с_киркою• 24 апреля в 09:47
очень странная идея, гениальная прям)
Поумничка• 24 апреля в 09:59
А якщо гарантійний випадок, то будете везти в Польщу ремонтувати? Щось дуже не продумана у вас ідея
Давно без алко• 24 апреля в 10:17
Багато техніки, можуть наші таможеніки домахатися. На польському кордоні можна вернути пдв і буде скидка близько 20%, це вже суттєво. Але через метр наші стоять і ті вже не пустять. Вигідно якщо близько живеш, км 100 до кордону і за два три рази привезти все, з умовою повернення такс фрі.