Продаю витрішки• 24 апреля в 09:18
Худи нейтральных цветов где можно сейчас купить?
Без начеса. Без жутких принтов и хорошего качества. Чтоб можно было носить в офис. Холодно в блузах и пиджаках.
Киев
Стигла полуниця• 24 апреля в 09:27
Ответ дляШумелка Мышь
Худи в офис?
Почему нет, если человек не работает с клиентами? Сейчас гораздо проще к дресс-коду относятся.
ДлинноНожка• 24 апреля в 09:31
Promin, щиро рекомендую, якість супер, а ще якщо знижки, то взагалі супер. Чоловіку купила півтора місяці тому в їх стоковому за 270 грн. Сама маю їх костюм, дві зими приносила, як новий.
Психологічка• 24 апреля в 09:46
Ответ дляДлинноНожка
У них ціна не відповідає якості. Ціни - космос, якість на трієчку. Я замовляю худі з іноземних сайтів - втричі дешевше і якість більш-менш.
270 грн за худі - це взагалі щось нереальне
ДлинноНожка• 24 апреля в 09:49
Ответ дляПсихологічка
Якість у них супер, ніякі іноземні не зрівняються. Повна ціна немаленька зараз у них. А от на знижка приємно купувати.
Чоловік сказав, що треба було набрати йому їх штук 6, невилазить з них зараз теж в офіс.
Админко• 24 апреля в 09:58
Ответ дляДлинноНожка
У мене пару років назад був звідти костюм з худі, досить швидко змінився колір. Менше року проносила
ДлинноНожка• 24 апреля в 10:01
Ответ дляАдминко
Я дві зими костюм звідти приносила майже щодня, як новий, коштував не так і дорого, десь до 2,5 тис. Іще буду носити.
Психологічка• 24 апреля в 10:11
Ответ дляДлинноНожка
Тоді значить у них різні речі різної якості. Бо ті, що купувала я, - усі не дуже, тряпки поганої якості. А де у них цей стоковий, про який ви писали?
Шумелка Мышь• 24 апреля в 10:44
Ответ дляСтигла полуниця
В моем офисе никто в худи не ходит, к счастью
ДлинноНожка• 24 апреля в 10:48
Ответ дляПсихологічка
В Магелані, на Одеській площі, М.Теремки, 3 поверх. Іноді потрапляю на завоз чогось акційного, то його за вихідні розбирають. Я ще футболок чоловічих і жіночих набрала в районі 200 грн, якість гарна, такі в інших брендів по 600-800 грн. Є ще залишки дитячих речей, бо вони вже дитяче не виробляють. Брала малим піжами - класні, футболки, шорти, білизну, там взагалі були копійки 25-70 грн.
ДлинноНожка• 24 апреля в 10:48
Ответ дляШумелка Мышь
Дикі?
Стигла полуниця• 24 апреля в 10:56
Ответ дляШумелка Мышь
А в моем, к счастью, ходят и не парятся. Даже предведатель и члены Правления не заморачиваются костюмами, если нет официальных мероприятий
Психологічка• 24 апреля в 10:58
Ответ дляДлинноНожка
Взагалі нереальні ціни на сьогоднішній день, треба і мені туди терміново)) Дякую!
Стигла полуниця• 24 апреля в 10:59
Ответ дляДлинноНожка
Люди у вас в офісі дикі?
Дочка когда-то ходила на собеседование, там такие все в костюмчиках, в туфельках, девочки на каблучках, оказалось ’офис’.
Продаю витрішки
• 24 апреля в 11:25
Ответ дляЖонДуан
Бюджет у вас на одиницю який?
Ограничения четкого нет, но reasonable, я бы сказала.
Продаю витрішки
• 24 апреля в 11:25
Ответ дляДрібка щастя
Uniqlo
Это же только заказывать? Мне бы померить.
Продаю витрішки
• 24 апреля в 11:27
Ответ дляШумелка Мышь
Я юрист в юридической фирме, полно людей в джинсах и худи. Если нет встречи с клиентом, я не иду в суд или госорган, то какая проблема? Все демократично у нас.
Дрібка щастя• 24 апреля в 11:36
Ответ дляПродаю витрішки
На олх є
Шумелка Мышь• 24 апреля в 11:42
Ответ дляДлинноНожка
Люди у вас в офісі дикі?
У вас же и высшего образования нет