Большой секретик• Изменено 24 апреля в 09:39

Облава от военных. Полтава

Трасса М-22 в 07:42 За пределами города остановили движение и паковали водителей. Им помогала полиция, своими глазами видела. Будьте осторожны и с мужчинами за пределы города старайтесь не выезжать. Добра всем!
ПешитеБесАшипок• 24 апреля в 11:08
Ответ дляТворческий типаж
Удалено администрацией...
Щоб твої всі слова всі до тебе повернулися!!! Ти чого людей скотинами називаєш??? Тобі повилазило чи що?? Чи чого мене емігрантом називаєш?? По собі рівняєш??? Я була і є в Україні. Я була і буду на стороні військових!!! Подобається це тобі чи ні!!! І мої рідні служать так само як і твій син служив. Так що ротяку закрий і людей скотинами не називай!!! Недолуге

Крем для арбуза• 24 апреля в 11:09
Ответ дляПешитеБесАшипок
Или воюй, валькирия местного разлива
ПешитеБесАшипок• 24 апреля в 11:10
Ответ дляТворческий типаж
Удалено администрацией...
Ти б собі щось засунула. Може попустить.
Зайченя• 24 апреля в 11:10
Ответ дляВ гости звали?
В вас гарна пропозиція, піди самовбийся добровільно, щоб тцк тебе не вбивало Чому хтось має захищати ваші інтереси? Вам то потрібно - беререте зброю і йдете. А мамина царапинка прекрасно житиме під любою владою. Про їхні методи то смішно, бо саме через окупацію наші чоловіки виїжджають закордон.
Якщо ви вже пишете про березень 2022, то напишіть хто саме пограбував епіцентр у Бучі в березні 2022?
Так как вас защитят те люди, которые умерли в тцк . Силой мысли
В гости звали?• 24 апреля в 11:12
Ответ дляЗайченя
Навіщо впринципі когось захищати, коли відкриті кордони?
ПешитеБесАшипок• 24 апреля в 11:13
Ответ дляКрем для арбуза
Или воюй, валькирия местного разлива
Іди за кораблем, нещастя. І кота прихвати із собою. Свою позицію і свої дії я і без тебе знаю. За кораблем.
Гадаю_По_шнуркам• 24 апреля в 11:14
Ответ дляПешитеБесАшипок
Прийдуть до вас кацапи вонючі в дім і скажуть, ця кімната тепер моя. Тоді другу кімнату захочуть. У вас є вибір, відстоювати свій будинок, чи підписати перемир’я і дві кімнати із трьох віддати. І жити з ними у себе в будинку. Але вони люди не надійні, дуже скоро займуть і третю, останню кімнату. То як, норм буде?
ві правильно пишите, но мч наших поубивают и вс´равно придут отбирать комнаті. тут вібор либо мі умрем но не отдадим при жизни комнаті, либо будем без комнат, но живі

ПешитеБесАшипок• 24 апреля в 11:16
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
А може ми відстоїмо своє і покладемо цим знущанням край? Це ж сторіччями триває. То може не варто голову опускати і відстояти своє?
Гадаю_По_шнуркам• 24 апреля в 11:18
Ответ дляПешитеБесАшипок
я так тоже думала, но на 5м году понимаю силі неравні. у нас біл хороший шпнс в 22-23гг но західні партнери тягнути з допомогою+ не разрешали бить по их нпз. в то время как в кременчуге русня уничтожали наши
В гости звали?• 24 апреля в 11:27
Ответ дляПешитеБесАшипок
Ви ж розумієте, що оця кров на вашій кармі також, бо ви це підтримуєте. І весь негатив від нещасних матерів на вашій сім´ї так чи інакше відіб´ється.
ПешитеБесАшипок• 24 апреля в 11:31
Ответ дляВ гости звали?
Їх слова будуть і є на іх кармі! Їх негатив не туди спрямований, не на тих людей і не заслужено!!!
Тому я щиро бажаю, що їм повернулося все назад. А воно повернеться. Або вже повернулося.
НЛОша• 24 апреля в 11:30
Ответ дляПешитеБесАшипок
Своє ціною нації, а потім непальців, бангладешців та пакистанців завозити? Це точно про перемогу чи краще в чомусь поступитися і зберегти людей?
ПешитеБесАшипок• 24 апреля в 11:35
Ответ дляНЛОша
Людина як цінність є найвище за все!
Але ж ви розумієте, що геноцидом і знищенням наших людей, нащоі нації кацапи і займаються так чи інакше? І це сторіччями? Одним способом, або іншим, …вони саме це і роблять.
Гопница-Советчица• 24 апреля в 11:34
А шо кацапи справдi нiколи унiтазiв не бачили? Ото таке!
В гости звали?• 24 апреля в 11:38
Ответ дляПешитеБесАшипок
Це зараз вам так здається, поки не почнуть лізти хвороби з нічого і одночасно. А їх слова спрямовані саме до адресата, бо не було б підтримки- не було б війни. Неловили б на вулицях, а воювали б лише патріотами, тоне було б і прокльонів на вашу адресу.
Обстановщица• 24 апреля в 11:40
В Полтаве уже года два пакуют жёстко. Велосипедистов сбивают на ходу. Под подъездами дежурят
ПешитеБесАшипок• 24 апреля в 11:43
Ответ дляВ гости звали?
Я ще раз повторюся! Всі прокльони спрямовані не на тих людей і не заслужено повертаються і повернуться назад! А можливо їм вже повернулося! Мої рідні на війні, але я чомусь прокльонами на матерів, дружин, сестер військових не кидаюся! Все незаслужене повертається назад!!! Все повертається тим, від кого йде !!! І повернеться ще раз і ще раз!
В гости звали?• 24 апреля в 11:49
Ответ дляПешитеБесАшипок
Може ви не зрозуміли, чому ваме вам, бо то все йде саме до адресата і саме заслужено. Бо безслідно не проходять такі речі за кожну пролиту кров у цій війні, за кожного чоловіка вбитого тцк.
Якщо я це не підтримую, то я в цьому участь і не приймаю і кістками ляжу аби рідні там не опинилися. Якби чоловік прийняв рішення воювать, товін би вже не був моїм чоловіком і більше того я б позбавила його батьківських прав, ьо з вбивцею мої діти знатися також нк будуть.
Моторошні троянди• 24 апреля в 11:50
Ответ дляВ гости звали?
Ви не ті паралелі проводите, вони прийдуть в адмін приміщення і заберуть посади у посадовців і посадять там своїх. А нам впринципі пох з яким паспортом нас обкрадають можновладці. Але вони облапошують дурачків і внушають людям, що росіяни знищують саме простих людей.
А тоді через 4 роки при кацапах проживши шикарну жизнь - Памагітє наші кватіри атбірають. Як Маріуполь, Донецьк. І теми на порадниці шо рабіть?

В гости звали?• 24 апреля в 11:52
Ответ дляМоторошні троянди
То вже уточніть в кого саме відбирають. Бо мені бувший колега розказує тільки як їм роздають ключі від нових квартир.
ПешитеБесАшипок• 24 апреля в 11:52
Ответ дляВ гости звали?
Все НЕЗАСЛУЖЕНЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ НАЗАД! І ВСЕ НЕЗАСЛУЖЕНЕ ВІД ВАС ТАКОЖ ПОВЕРНЕТЬСЯ ВАМ В ТОМУ ЧИСЛІ. Більше пояснювати не буду!
ПешитеБесАшипок• 24 апреля в 11:59
Ответ дляВ гости звали?
Якщо військових, які поклали життя і які вас захищають, ви називаєте вбивцями, то мені з вами говорити немає про що. Рота помийте свого чорного.
Кубик Рубика• 24 апреля в 11:56
Ответ дляМоторошні троянди
Дайте посилання хоч на одну таку тему
В гости звали?• 24 апреля в 11:58
Ответ дляПешитеБесАшипок
Навіщо мене захищати коли відкриті кордони?
ПешитеБесАшипок• 24 апреля в 12:06
Ответ дляВ гости звали?
Удалено администрацией...
В гости звали?• 24 апреля в 12:07
Ответ дляПешитеБесАшипок
Удалено администрацией...
ПешитеБесАшипок• 24 апреля в 12:07
Ответ дляВ гости звали?
Удалено администрацией...
За кораблем.
В гости звали?• 24 апреля в 12:08
Ответ дляПешитеБесАшипок
За кораблем.
Вже одна тут хамила, а потім як рідні почали хворіть і помирать, вона не одну тут тему створювала, простіть за все.
ПешитеБесАшипок• 24 апреля в 12:11
Ответ дляВ гости звали?
Бід‘є …ся від мене, чуєте чи ні?? Хай всі ваші прокльони вам повертаються зі сторицею. А мені говорити з вами немає про що?! Від‘є…ся! Йдіть за кораблем.
В гости звали?• 24 апреля в 12:12
Ответ дляПешитеБесАшипок
Ви ще згадаєте цю тему ;)