Большой секретик• Изменено 24 апреля в 09:39
Облава от военных. Полтава
Трасса М-22 в 07:42 За пределами города остановили движение и паковали водителей. Им помогала полиция, своими глазами видела. Будьте осторожны и с мужчинами за пределы города старайтесь не выезжать. Добра всем!
ПешитеБесАшипок• 24 апреля в 12:18
Ответ дляВ гости звали?
Ви ще згадаєте цю тему ;)
Ви ще згадаєте. як ваша чорноротість вам повернеться назад. Все незаслужене торкнеться лише вас самої, або вже повернулося.
Рожки-да-ножки• 24 апреля в 12:15
Ответ дляДідова баба
Которую давно пора заканчивать через подписание перемирия!
Так а почему русня не подписывает перемирие ? Украина всего готова , она войну не развязывала
Рожки-да-ножки• 24 апреля в 12:15
Ответ дляКрем для арбуза
Хоть бы кота не изнасиловали, а то он у меня украиномовный
Петросянша
В гости звали?• 24 апреля в 12:19
Ответ дляПешитеБесАшипок
Маніпуляції і залякування тут тільки ви пишете, брехні, як росіяни відбирають хати і пошлють воювать на європу. А я вам пишу тільки те, що кожна пролита кров не проходить безслідно, це не про повернення, це про отримання по заслугам. І ви цю тему ще згадаєте. ;)
Психологічка• 24 апреля в 12:20
Ответ дляНаивная Хо
Не сцы. Сиди дома и не отсвечивай.
Хороший совет. Правильный! Надо сидеть дома
Психологічка• 24 апреля в 12:24
Ответ дляПешитеБесАшипок
Прийдуть до вас кацапи вонючі в дім і скажуть, ця кімната тепер моя. Тоді другу кімнату захочуть. У вас є вибір, відстоювати свій будинок, чи підписати перемир’я і дві кімнати із трьох віддати. І жити з ними у себе в будинку. Але вони люди не надійні, дуже скоро займуть і третю, останню кімнату. То як, норм буде?
Все правильно вы пишите! Пусть лучше наши ТЦКашники так придут! То хоть свое, украинское! Отберут мужей, отцов, братьев, сыновей и внуков и так хорошо станет всем, зато комнат свободных станет больше!
ПешитеБесАшипок• 24 апреля в 12:24
Ответ дляВ гости звали?
Удалено администрацией...
Психологічка• 24 апреля в 12:26
Ответ дляПешитеБесАшипок
Удалено администрацией...
Та то вы не в себе, а не комментатор!
ПешитеБесАшипок• 24 апреля в 12:26
Ответ дляПсихологічка
Та то вы не в себе, а не комментатор!
В гости звали?• 24 апреля в 12:28
Ответ дляПешитеБесАшипок
Удалено администрацией...
НЛОша• 24 апреля в 12:32
Ответ дляПешитеБесАшипок
Людина як цінність є найвище за все!
Але ж ви розумієте, що геноцидом і знищенням наших людей, нащоі нації кацапи і займаються так чи інакше? І це сторіччями? Одним способом, або іншим, …вони саме це і роблять.
Якщо людина це найвища цінність, то і пріоритетом це повинно бути не тільки на словах чи на папері.
ПешитеБесАшипок• 24 апреля в 12:35
Ответ дляНЛОша
Повинно. Звісно. І що? Мені що ви пред’являєте?
НЛОша• 24 апреля в 12:36
Ответ дляПешитеБесАшипок
Так це не я пропоную боротьбу до останнього.
ПешитеБесАшипок• 24 апреля в 12:44
Ответ дляНЛОша
Я не про це писала. Вище були мої коментарі, навіть вам. Там вже все сказано.
ПешитеБесАшипок• 24 апреля в 12:51
Ответ дляВ гости звали?
Удалено администрацией...
Я вас давно вже послала.
В гости звали?• 24 апреля в 12:53
Ответ дляПешитеБесАшипок
Я вас давно вже послала.
Мені від цього ні холодно ні жарко, але по вашій емоційності добре видно, що ви і сама розумієте наслідки які настигнуть через підтримку війни і кровопролиття.
ПешитеБесАшипок• 24 апреля в 12:54
Ответ дляВ гости звали?
За себе переживайте.
В гости звали?• 24 апреля в 12:56
Ответ дляПешитеБесАшипок
За себе переживайте.
Мені нема чого переживати, бо через мене ніхто не гине, а через вас так.
ПешитеБесАшипок• 24 апреля в 12:58
Ответ дляВ гости звали?
Лікуйтеся.
В гости звали?• 24 апреля в 12:59
Ответ дляПешитеБесАшипок
Лікуйтеся.
По вашим же коментарям тут всі і бачать, що потребуєте лікування тільки ви .
ПешитеБесАшипок• 24 апреля в 13:03
Ответ дляВ гости звали?
Після того як наших захисників ви назвали вбивцями адекватні люди всі все зрозуміли. А таким як ви не доходить. За кораблем. Більше відповідати вам не стану. Ви не дуже розумний співрозмовник. Чао.
В гости звали?• 24 апреля в 13:10
Ответ дляПешитеБесАшипок
Удалено администрацией...
Дідова баба• 24 апреля в 13:11
Ответ дляРожки-да-ножки
Потому что им и так нормально, не понятно?!
Но могут и подписать, они не против.
Вот только мы кочевряжимся, все ждем выгодных переговорных позиций
Но могут и подписать, они не против.
КараПузовна• 24 апреля в 13:47
Ответ дляЗайканалужайке
Саме так сталось в Криму, в Грузії, в Молдові, в Білорусії чи може якось інакше? Може Молдова вже готується і все робить для того щоб вступити в Євросоюз? Може Грузія живе власним життям їх не вбивають? Може білоруси планують майбутнє і не відправляють своїх дітей рятуватись за кордон? І тільки українців знищують щодня. У вас це не викликає ніяких запитань?
Это ж зеленые боты на зарплате, кому вы что пытаетесь доказать, у них цель не допустить окончание войны, никто даже не обращает уже внимание на эти пугалки и писанину таких, просто шум
Любимка-анонимка• 24 апреля в 13:57
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Фейк.
да, маня, фейк, фейк, раша наративи, іпсо, наговаривают, не може бути, то підрив всередині країни, то бубочку оговорили.
Г@Л@В@ломка• 24 апреля в 14:18
Ответ дляПешитеБесАшипок
Бід‘є …ся від мене, чуєте чи ні?? Хай всі ваші прокльони вам повертаються зі сторицею. А мені говорити з вами немає про що?! Від‘є…ся! Йдіть за кораблем.
Удалено администрацией...
Г@Л@В@ломка• 24 апреля в 14:19
Ответ дляПешитеБесАшипок
Удалено администрацией...
ПешитеБесАшипок• 24 апреля в 14:24
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Удалено администрацией...
За кораблем! Бумеранг справедливий для всіх. І для тебе. Чекай.
ПешитеБесАшипок• 24 апреля в 14:31
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Удалено администрацией...