Морковку дай• 24 апреля в 13:18

У вас бывают фантомные запахи? Я сейчас услышала запах своих детских игрушек

Пупсов пластмассовых.. Прям ощущаю этот запах..
Акукарача• 24 апреля в 13:18
Бувають.

Завжди мало• 24 апреля в 13:18
редко - но бывает
Примарочка• 24 апреля в 13:19
Да, бывает. Интересно, как это работает..
автор Морковку дай • 24 апреля в 13:19
Ответ дляПримарочка
Да.. какие в последний раз?
автор Морковку дай • 24 апреля в 13:19
Ответ дляЗавжди мало
редко - но бывает
Какие были
автор Морковку дай • 24 апреля в 13:19
Ответ дляАкукарача
Бувають.
Расскажите о своих
Мадам Тю-лю-лю• 24 апреля в 13:21
Бывает

Весела бджілка• 24 апреля в 13:22
Так, буває. Буває, що навіть не відчуваю, а пригадую, як пахло у шкафу, де зберігались новорічні іграшки, чи як пахло у машині батька у 80х роках. Нещодавно пригадала, у мами були духи дешеві у хрустальній квіткі. А ще пам´ятаю, як пахло у бабусі.
Пригощаю кашею• 24 апреля в 13:23
да.
я иногда вспоминаю запах кондитерской, которая была возле дома в моем детстве
Кредитная• 24 апреля в 13:23
Очень редко
Весела бджілка• 24 апреля в 13:25
Доречі, запах батькової машини мені передає аромат Амуаж Джорні. У мене його вже не багато у флаконі, бережу. Як накатує якась тривога, достаю і нюхаю.
автор Морковку дай • 24 апреля в 13:29
Ответ дляВесела бджілка
Становится легче?
автор Морковку дай • 24 апреля в 13:30
Ответ дляПригощаю кашею
да.
Как прекрасно(( а запах садика помните?( мне когда то он приснился…
автор Морковку дай • 24 апреля в 13:30
Ответ дляВесела бджілка
А в садике ?
Не рахую, а вважаю• 24 апреля в 13:37
Це може бути аура перед мігренню або під епілептичними нападами
Пригощаю кашею• 24 апреля в 17:10
Ответ дляМорковку дай
помню, мне он не нравился никогда
Пригощаю кашею• 24 апреля в 17:11
Ответ дляНе рахую, а вважаю
у меня аура - это просто все вокруг пахнет в сто раз отчетливее, но без фантомных запахов
Не рахую, а вважаю• 24 апреля в 23:11
Ответ дляПригощаю кашею
У всіх по-різному. І епілепсія може бути не типова, тобто без тоніко-клонічних судом. Іноді перші приступи виглядають як втрата свідомості. Але частіше зі сторони виглядає так, ніби людина завмерла і дивиться в одну точку.