сказочное_Бали• 24 апреля в 13:29
Диявол носить Прада 2 де буде онлайн? Мегого?
В кого є підписки на сервіси, можливо хтось бачив, де буде українською премʼєра онлайн? В нашому місті немає кінотеатрів, хотілось вдома на проекторі увімкнути, а де шукати не знаю
Гугл пише може Мегого
Більше не знайшла інфи
Якщо хтось бачив в анонсах, скиньте скріншот анонсу чи сайти, дякую
Гугл пише може Мегого
Більше не знайшла інфи
Ищу-брожу• 24 апреля в 13:36
Я навпаки хочу подивитися на великому екрані в кінотеатрі. Шкода що у нас не буде брелоків та сумочок з попкорном
Фуліганка• 24 апреля в 13:54
Ответ дляИщу-брожу
Аналогічно, буде привід сходити і насолодитися фільмом на великому екрані.
Марафетчица• 24 апреля в 19:39
А я бы на русском глянула. Девочки, на русском, наверное, только на пиратских сайтах можно будет посмотреть?