Все буде Україна• 24 апреля в 18:48

Порадьте спектакль в Україні, на який можна піти з людиною, що любить кіно

але в театр не вірить взагалі.
Чемодан-Вокзал-Майами• 24 апреля в 18:49
Так нащо її туди тягнути?

Меряю линейкой• 24 апреля в 18:49
Как по мне, это плохая идея, я бы не обрадовалась такой альтернативе)
Меряю линейкой• 24 апреля в 18:50
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Так нащо її туди тягнути?
Окультуривать
Шпондєр• 24 апреля в 18:50
Удалено администрацией...
Меряю линейкой• 24 апреля в 18:50
Ответ дляШпондєр
Удалено администрацией...
Опера!
Шпондєр• 24 апреля в 18:51
Автор, вы за эти месяцы что троллите про театр хоть куда то сходили?
Посоветуйте людям из личного опыта куда и на что идти.
Распутница• 24 апреля в 18:54
я могу посоветовать куда не ходить) на Чикаго.Потому как перед глазами все равно Рене Зелвегер и Кетрин Зета Джонс.

Чемодан-Вокзал-Майами• 24 апреля в 18:55
Ответ дляМеряю линейкой
Окультуривать
Та й в іншому місці це можна зробити
Помаранчова душа• 24 апреля в 18:55
Місто значення не має?)
Поїдете хоч в Одесу, хоч і Львів?)
Позаземний розум• 24 апреля в 19:21
Про що мовчать чоловіки. Монолог вистава Гнатковського. Або є вистава також Гнатковський та Ірма Вітовська ’Як виростити чоловіка в домашніх умовах’.
Эт вернячОк• 24 апреля в 19:48
Не завсім спектакль. Але дуже рекомендую
https://kontramarka.ua/uk/varete-roal-21-108884.ht...
Костюми, танці, ідея, музика, освітлення , кухня, шампанське - просто вау!
Хочу ще раз на щось подібне.
Були в 2 ряду, вчотирьох ( якраз за один столик)
Эт вернячОк• 24 апреля в 19:49
Ответ дляРаспутница
Нам теж не зайшло. Хоч Рене і Кетрін не знаємо, але вистава якась.... не дуже
Распутница• 25 апреля в 03:43
Ответ дляЭт вернячОк
это знаменитый фильм Чикаго. тот же мюзикл.Там еще и Ричард Гир играет.Так что у наших никаких шансов)