Злюка-закусюка• сегодня в 09:51
Бачили вже це? Знов нещасна Одеса
Відвідувачі одеського фітнес-клубу через свавілля військових, вимушені були кидатися з вікна. Місцеві через це відразу провели порівняння з другим травня 2014 року.
Свавілля в Одесі набирає дуже сильні оберти по усьому місту. Особливо на зупинках, блокпостах, та на ринках (там йдуть сильні рейди)
_Alekssandra_• сегодня в 10:58
Ответ дляaksenuda
а я вижу какие облавы на русских мужиков какие облавы на россии на 18 ти летних детей и как бастует бабье на красной площади
Видите облавы в рашке...из москвы вещаете?
Ага, это план такой у рашки: украинские тцк уничтожают украинских мужчин, буряты свободно заходят?
_Alekssandra_• сегодня в 11:00
Ответ дляaksenuda
а почему вам не интересен агрессор?вы отбеливаете рашистов?
’Почему мне НЕ интересен агрессор?’ вот НЕ интересен он мне. Наверное потому, что я в Украине живу.
_Alekssandra_• сегодня в 11:01
Ответ дляaksenuda
ой девочки вы помните валентинку с севастополя которая сыначку прятала от военной полиции под печкой?да херово прятала.сейчас в черном плактке на севастопольское кладбище хероев ес ве оу ходит
Видите, ваша рашка интересна только вам-рашистам
Ответ дляУкраиночка
Позорище просто, качки не могли дать отпор кучке шакалов. Это олицетворение всех мужиков в Украине, трусы, что не могут остановить беспредел власти, только и способны прятаться за спинами женщин, при этом ещё и орут, чтоб женщин, что их защищают кидали на фронт. Отбраковка, фу
Не все. Видела в какой то области парень ( скорее спортсмен) такой не особо крепкий с виду раскидал несколько тцкунов один.
Есть ещё МУЖИКИ
Ответ для_Alekssandra_
Вчора дивилася відео тцкун стріляв в спину людині яка тікала,поліцейські були поряд.Потім зібрав гільзи і поїхали. Так що буряти непотрібні,маємо своїх. Дякуючи беззаконню президента Зеленського, який заохочує такі дії.
Десь чоловіка «мобілізували» так, що скинули з даху.
У Львові — під час «бусифікації» переїхали дружину, відтягнули з дороги й поїхали далі оформляти її чоловіка…
І це не окремі випадки. Це система.
Яка влада — такі й методи.
Яка влада — така й реальність.
І не треба робити вигляд, що незрозуміло, хто за це відповідає.
І це не окремі випадки. Це система.
Яка влада — такі й методи.
Яка влада — така й реальність.
Ответ дляРеверанс
мы все ждем юлькину доцю и сына петьки в окопах
Ответ дляРеверанс
І це не окремі випадки. Це система.
Яка влада — такі й методи.
Яка влада — така й реальність.
І це не окремі випадки. Це система.
Яка влада — такі й методи.
Яка влада — така й реальність.
Удалено администрацией...
Ответ дляaksenuda
на россии военную полицию гестапо уклонисты забивают палками
У нас для гемстапо-тцк Зеленський видав зброю.
От на початку війни для опору ворогу, чомусь не видав нікому.
А от тцк будь-ласка.
А що б наржалися лежить законопроект де Зеленський тцк до зсу хоче прирівняти.
Може ще й ордени дадуть. Особо отлічівшимся тцкунам.
А от тцк будь-ласка.
Ответ дляaksenuda
дичёнки! а помните нашу популярную советчицу валентинку с севастополя которая сыначку прятала от военной полиции под печкой?да херово прятала.сейчас в черном плактке на севастопольское кладбище хероев ес ве оу ходит
Нащо нам валентінка?
В нас Зеленський чотирижди ухилянт є.
Сам не пішов, а на людей зараз сафарі устроїв.
В нас Зеленський чотирижди ухилянт є.
олена олена• сегодня в 12:23
Ответ дляЗлюка-закусюка
Дивіться фото та відео на Тредс, Телеграмі, Одеса зараз просто виє від цих довбаних падлюк 😡
А в Дніпрі бачили що сьогодні? От там точно виють від ТИХ довбаних падлюк
У 2014 році, коли армії фактично не було, Україна відбила значну частину Донбасу.
Ворога загнали в ОРДЛО, зв’язали Мінськими угодами й санкціями. Мобілізація тривала два роки.
Шість хвиль і все.
У 2016 році вже була повністю сформована і оснащена за стандартами НАТО контрактна армія - 200 тисяч військових і 300 тисяч резерву.
Люди йшли самі.
Не тому, що їх ловили, а тому, що була мотивація.
Зеленський отримав готову, боєздатну армію. І що зробив?
Скоротив.
Згорнув програми.
Розвів війська.
Розмінував території.
Забрав ресурси.
А потім країна заплатила за це окупацією.
І навіть зараз, під час повномасштабної війни, наші військові часто не мають базового:
зброї,
техніки,
укріплень,
забезпечення,
захисту від власної системи.
І на цьому фоні нам розповідають про «ухилянтів».
А давайте чесно.
Чому тоді люди йшли самі, а зараз тікають, ховаються, ризикують життям?
Бо тоді була мотивація, а зараз — страх і примус.
Не довіра, а насильство.
Не повага, а приниження.
Людей ловлять на вулицях, забирають від дітей, позбавляють базових прав.
Ламають, калічать, інколи вбивають.
Це не мобілізація.
Це деградація держави.
І відповідальність за це не на людях.
Вона на всім відомій особі на посаді президента Зеленського.
Шість хвиль і все.
Люди йшли самі.
Скоротив.
Згорнув програми.
Розвів війська.
Розмінував території.
Забрав ресурси.
зброї,
техніки,
укріплень,
забезпечення,
захисту від власної системи.
А давайте чесно.
Не довіра, а насильство.
Не повага, а приниження.
Ламають, калічать, інколи вбивають.
Це не мобілізація.
Це деградація держави.
І відповідальність за це не на людях.
Соседка Маши• 2 часа назад
Ответ дляУси Пуси
Больше надо шманать фитнесцентры, здоровые бугаи пехоте нужны
Вас бы туда при чем всей семьей...