Цибулька зла• вчера в 14:21

Що краще корисніше домашнє молоко чи магазин?

Як ви вважаєте, чи лікарі. Яке молоко краще для споживання. Домашнє чи з магазину?
Нафаня Маня• вчера в 14:22
Магазинне.
В домашньому занадто багато патогенної флори, до якої їде наші організми не мають імунітету.

Скромняшка• вчера в 14:22
Ніяке
Угги в горошек• вчера в 14:23
всё относительно
как Вы его усваиваете
Чумачечая Весна• вчера в 14:23
Если это ваши животные со всеми прививками, или чистоплотной ответственной соседки, то домашнее.
В остальных случаях магазинное.
Фляшка на трьох• вчера в 14:25
Авторе, після закінчення грудного вигодовування, молоко не має користі для людини, а іноді і шкодить.
Триндю-бриндю• вчера в 14:25
Не вживаю домашню молочку. Мені смердить коровою. Але це моя думка, нікому її не нав´язую.
Как нефиг делать• вчера в 14:27
еще тара,в которой то домашнее продают(( где ее собирают..Если вы точно знаете животное и хозяйку-может быть.И то..

ВЫВсеВрете• вчера в 14:27
Домашнє можливо корисніше якщо корова твоя і підшлункова витримує таку жирність. А взагалі молочнокислі ок, а молоко не дуже .
Покращена• вчера в 14:28
Знаєте чому наше ’домашнє’ молоко не здають на переробку в ЄС? Бо воно не проходить тести на відсутність шкідливих бактерій. Для Європи воно непридатне для споживання. Це і є відповідь на ваше питання.
Чумачечая Весна• вчера в 14:28
Ответ дляФляшка на трьох
Как может не иметь пользы жидкость, в которой белок , кальций и молочный жир как минимум? Я уже молчу, сколько кисломолочки можно из него сделать и это вообще доктор для жкт.
Если у человека непереносимость лактозы, это частный случай
Как нефиг делать• вчера в 14:28
Ответ дляВЫВсеВрете
+ во Франции пробовала овечий сыр прямо с фермы..ни с чем магазинным не сравнить
Я_уеду_жить_в_Лондон!• вчера в 14:28
Ответ дляФляшка на трьох
НІ, це неправда. Купа людей до старості прекрасно перетравлюють молоко і молочні продукти. Тому для них вони корисні. Не корисні для тих в кого воно не засвоюється. Це індивідуально.
Трактор Віка• вчера в 14:43
Ответ дляЧумачечая Весна
Вред от молока - раздутая, распиаренная тема. У многих китайцев и у некотрых африканских племен имеет место непереносимость, неусвоение, по вполне понятным причинам. Остальным следует больше опасаться вкусной и питательной водки
Чемна панночка• вчера в 14:45
Какое только бред в комментах не прочитаешь...
Луноликая Вика• вчера в 14:52
Ответ дляПокращена
Не здають на переробку в ЄС? Це економічно не вигідно у вигляді сировини .
В танке• вчера в 14:56
Я п´ю тільки ультра, безлактозне і знежирене.
В танке• вчера в 14:59
Ответ дляФляшка на трьох
Ви не розрізняєте молоко людське, коров´яче, козяче?
Галя із Дарниці• вчера в 15:26
Ответ дляФляшка на трьох
+++
В мене колега недавно загримів по швидкій в лікарню з розладами травлення.
Пісоя численних аналізів, коли варіантів лишалось не иак багато, зробили аналіз на непереносимість лактози. І Бінго! Нарешті з´ясували, що спричинило його важкий стан.
А людина РОКАМИ думала, що він чомусь часто має харчові отруєння і незрозумілі алергічні реакції
Перекус беру завжди• вчера в 15:33
Домашні всі молоко продукти якісніше.
Але має значення в кого купувати і від якої корови
Магазинну молочну продукцію ніколи не купувала

Tatianyshka• вчера в 15:46
Не споживаю молоко, ніде окрім кави (тому купую виключно довгого зберігання), кисломолочку люблю.
ДаЗдраПерма• вчера в 16:33
Не п´ю магазин ногою смердить пастеризація мені. Домашне купую, але в 2-3 провірених продавців, яке мені імпонує по смаку.
ДаЗдраПерма• вчера в 16:34
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
У мене бабуля в 81 постійно вживала, дуже любила
Бжоли-бандерівці• вчера в 18:00
Ответ дляФляшка на трьох
Да,всю жизнь пили и пьют молоко,и вдруг умная советчица сделала выводы,молоко вредное
Бжоли-бандерівці• вчера в 18:03
Ответ дляВ танке
То молоком трудно назвать,у меня чашка с молоком стоит на столе дней так 10,не скисает,разве это молоко,безлактозное,Польское
В танке• вчера в 18:04
Ответ дляБжоли-бандерівці
Чому воно має скисати? Почитайте про ультрапастеризацію
В мене молоко.