Дуболом• сегодня в 17:05

Про ротацію на фронті

Часто зустрічаю, коли люди пишуть, що людям на фронті треба зміна, роками не відпускають, от якщо буде більше мобілізованих - то їх відпускатимуть.
На скільки я знаю, щомісяця мобілізують 25-30 тис чоловік. То виходить, завдяки цьому щомісяця 25-30 тис ідуть на відпочинок на деякий період? Чи мобілізованих недостатньо все одно?
А якщо, в теорії, мобілізують за місяць 500 тис, то хоча б 50 тис відпустять?
Чи виходить, мобілізовані щомісяця просто покривають втрати? так які ж тоді втрати?
df364tye3• 2 часа назад
о какой ротации тема ,,,
отпуск или смена на позициях ,,,

автор Дуболом • 2 часа назад
Ответ дляЗараз на дієті
Автор, а чего вас этот вопрос заинтересовал? Наверно муж дома и вы думаете, куда столько силы надо, так?
конфлікт з колегою виник. інший колега не приїхав на роботу, бо тцк поряд стояло. і вона сказала, що саме через таких, як він, її чоловіка не відпускають додому. а я сказала, що якщо призвуть і нашого колегу, її чоловіка все одно не відпустять, бо немає ротації. і понеслось. але це моя думка, можливо я чогось не знаю.
Докладальниця• 2 часа назад
Ответ дляЯкось так і живу
Ви на приколі чи про дура? Я з невеликого міста на заході України і щодня хоронять від 5 до 10 чоловік . А скільки таких міст , сіл , містечок? Порахуйте і помножте. Зрозумієте куди за місяць 30 тисяч дівається
Я зі сходу, часто бачу рефрижератори червоного хреста, які їдуть з сумського(курського) напрямку. Це жах.
Бриджит_Фрикандо• 2 часа назад
Ответ дляНе пью, не курю
У моего не пьют.
Как у вашего - не знаю
Мой регулярно ездит ’задувать’ выпивох. При всех запретах все равно умудряются накидаться до чёртиков
Сито для думок• 2 часа назад
Треба писати петицію до президента, щоб мобілізували людей у балаклавах, які по 12 людей у бусіку їздять і пакують на Одещині тих, хто обробляє поля. Ці пакувальники-бугаї дуже підготовлені бійці, їх і на полігон для навчання не треба везти, вони вже всьому навчені, зразу на 0, і нехай там пакують рашистів
Слухи-руки не распускаю• 2 часа назад
Ответ дляДуболом
ви зовсім мене не зрозуміли. мені якраз дивно, що люди зляться на ухилянтів, а не на владу.
Шановна, ви пишете повну дурню. Які ротація? Більшість підрозділів недоукомплектовані. Плям в них є загиблі і поранення. Мобілізованих не вистачає повністю це закрити. Тому у тих, хто там, ротації нема. Але додаткові руки, ноги, голова там значно допомагають
Джем Шакіри• 2 часа назад
Ответ дляНе пью, не курю
Менше.
Россия: По данным CSIS, потери РФ к январю 2026 года могли превысить 1,2 миллиона человек (убитые и раненые). Другие источники оценивают общее число погибших и раненых в диапазоне от 500 до 900 тысяч человек. Поименные списки («Медиазона» и Би-би-си) подтверждают гибель более 212 тысяч российских военных к апрелю 2026 года.
Украина: Потери ВСУ оцениваются экспертами как более низкие, чем у РФ. По данным от января 2026 года, оценки общего числа погибших и раненых могут достигать 500–600 тысяч человек. При этом в ходе наступлений Россия теряет в 2–3 раза больше людей, чем обороняющаяся Украина.
Не вірю я більше цим всім заангажованим статистичним стат.центрам наших ’партнерів’. Читаю про черговий обмін тілами і жахаюсь. Знову 1000 українських на 41 російських. І так вже не в перше. От і рахуйте: навіть якщо взяти за базу дані CSIS 1,2 мл вбитих росіян, то скільки реально загиблими наших

Не пью, не курю• 2 часа назад
Ответ дляДжем Шакіри
Їхніх тіл в рази менше, бо вони просуваються. Вони їх можуть просто так збирати.
Редисочка• 2 часа назад
Ответ дляМоторошні троянди
з 30 тис мобілізованих ТЦК до бойової бригади віж чили доїде 10 тис.
Поки тікає більше, ніж залишається. І залишаються, хворі, напівінваліди, яких потім ще по військвим госпіталям треба бригадам розпихувати.
Навіщо напівінвалідів мобілізують?
Джем Шакіри• 2 часа назад
Ответ дляНе пью, не курю
Хай так. Я б хотіла краще помилятися, ніж бути правою у цьому питанні
Моторошні троянди• 1 час назад
Ответ дляРедисочка
Навіщо напівінвалідів мобілізують?
це питання до ТЦК, які мають виконати план