Пацелуйнитуда• вчера в 23:55
Девочка - карлик, которая дурила Американскую семью. Вы на чьей стороне?
Сейчас смотрю сериал «Зразкова американська сімʼя», который снят по реальным событиям загадочной истории Натальи Грейс и сложилось впечатление что ее взяли чисто для пиар компании мамаши. Может отец действительно ее любил и та его в ответ тоже любила, а к маме было такое отношение. И потом, не забываем что карлик это не только про рост, а при девиантное поведение в детском и подростковом возрасте, это как аутизм, дцп, рдуг, рас и прочее. Вот меня удивляет, неужели мамаша не понимала что воспитание для такой девочки особенное, а не такое как к всем детям применимо? У меня больше вопросов к той мамашке.
Яйцеголовая• сегодня в 00:00
Кто вам сказал, что при рас и сдвг есть девиантное поведение??
Про карликовость не знаю, не скажу
Пацелуйнитуда
• сегодня в 00:56
Перед цим фільмлм подивилася документалку про бідну дівчинку Наталію і воажена тим, як у цьому фільмі все перекручено і брехливо. Для тих хто ще думає чи дивитися, то не дивіться, бо це суцільна брехня. В документалці Барнет в кожній серії і він не такий як його зобразили в кіно. Він неадекват який дозводяв своїй неадекватній дружині знущатися над дівчинкою інвалідом, бачив як вона її била, заставляла цілий день стояти впершись головою в стіну без їжі в туалету, пшикала їй в очі сльозогінним газом з балончика, заставляла ходити без взуття по вулиці, що приводило до ран на ногах. Те, що влна доросла то не правда. Прокурор їздила з США в Україну і робили ДНК тест її і біологіної мами. Це дитина яка народилася в 2003 році з страшним діагнозом і від якої відмовилася мама ще в пологовому. А ці скоти Барнети в зговорі зі своїм другом лікарем переробили їй документи на дорослу людину і покинули жити 8-ми річну дівчинку інваліда саму сказавши, що їй 22! Якби не добрі люди які не вірили, що їй 22, то не відомо яка б сталася трагедія. На сьогоднішній день в неї проблеми вз здоров‘ям гірні ніж могли б бути якби їй в дитинстві справді робили операції яких не було. Якби з нею працював психотерапевт, а не знущалися так звані батьки. В неї відібрали дитинство і довіру до людей та шанс жити нормальним життям. Зараз їй повернули реальний вік і вона має іншу родину.
ВЫВсеВрете• сегодня в 01:23
Ответ дляЗабобонний фрукт
По-моєму, історія закінчилася тим, що вона нікого не дурила.
Так и есть
Кили и Манджаро• сегодня в 05:40
Не знаю что там в головах, но то что они живут за счет этой истории уже который год - факт. И буду жевать это десятилетиями. Еще и сериал
Мне иногда кажется что люди специально творят дичь, с надеждой потом продать свои грязные трусы подороже. В такие времена живем.