Садоводница• сегодня в 06:19
Добро пожаловать в цивилизованный мир
У Торонто затримано громадянина України - Сергія Манька, який перепродавав місця в електронній черзі до «Паспортного сервісу»
Поліція Канади спільно з представниками відокремленого підрозділу ДП «Документ» викрили зловмисника, який здійснював масове бронювання вільних місць у черзі, щоб згодом перепродавати їх громадянам.
Підставою для відкриття кримінального провадження стали численні заяви потерпілих, які звернулися до правоохоронних органів, та факти порушень процедури реєстрації, зафіксовані представниками ДП «Документ».
Наразі слідчі дії тривають. До розслідування залучені детективи поліції Канади з відділу фінансових злочинів та фахівці Кіберполіції України.
Затриманому уже висунуто офіційні звинувачення у шахрайстві та привласненні коштів. На нього чекає суд і відповідальність за кримінальний злочин, включно зі штрафом та можливим позбавленням волі.
Державне Підприємство «Документ» нагадує, що реєстрація в електронній черзі є безкоштовною.
Будь-які пропозиції щодо купівлі «гарантованих місць» від третіх осіб є шахрайством. Закликаємо повідомляти про подібні випадки фахівців «Паспортного сервісу» або місцеву поліцію.
Офіційне повідомлення від поліції Торонто:
The Toronto Police Service is making the public aware of an arrest made in a Fraud investigation.
On Thursday, January 29, 2026, the Toronto Police Service Financial Crimes Unit received a complaint from a Ukrainian state-sponsored organization. This organization facilitates administrative services for Ukrainian citizens living abroad, including the issuance and renewal of passports, identification cards, and other official government documents.
To access these services, individuals are required to book an appointment through an online portal operated by State Enterprise Document. There are no fees associated with booking appointments through this system. Personal information is used to secure appointments, and State Enterprise Document is the only entity authorized by the Ukrainian government to provide these services outside of Ukraine.
It is alleged that:
Victims attempted to book appointments through the official online portal, but were unable to do so
Automated software applications, commonly referred to as “bots,” were being used to flood the system and secure a high volume of appointments
Suspect(s) allegedly booked multiple appointments through the State Enterprise Document online portal
These appointments were then advertised and sold through Ukrainian social media platforms and chat groups to individuals residing in Canada and the United States
Individuals who purchased these appointments attended in person and discovered the bookings were not registered in their name
On Tuesday, April 21, 2026, Sergiy Manko, 44, of Tsawwassen, British Columba, has been arrested and charged with:
Fraud Under $5000
Possession of Proceeds of Crime Under $5000
Investigators believe that there may be more suspects and victims.
He is scheduled to appear in court at Ontario Court of Justice, 10 Armoury Street, on Tuesday, June 23, 2026, at 2 p.m., in room 201.
Джерело
Увага! Фото є ілюстративним від Паспортного сервісу.
It is alleged that:
Fraud Under $5000
Джерело
Садоводница
• сегодня в 06:25
Не понимаю о чем вы - но так выглядит цивилизованный мир. Если вступим в ЕС - будет так же.
МатьЧасть• сегодня в 06:26
Ответ дляСадоводница
Для меня ЕС это в первую очередь белые зарплаты, и порядок с уплатой налогов .
Садоводница
• сегодня в 06:27
Неуплата налогов с аренды - срок. Сокрытие налогов - срок. Взятка - срок. На лапу - срок. Перекупщики такие вот мест/билетов - срок.
Все готовы?
Заместитель Анонима• сегодня в 06:28
Ответ дляСадоводница
Все готовы?
Зачем нам быть к этому готовым?Украине к этому лет сто идти.И не факт,что придёт.
Садоводница
• сегодня в 06:28
Ответ дляЗаместитель Анонима
Первых 1000 посадят + оштрафуют - и резко наступит порядок.
Идеальная оптимистка• сегодня в 06:28
Ответ дляСадоводница
Все готовы?
В Україні до цього ніхто не готові точно. Якщо не обманув когось - лох.
Садоводница
• сегодня в 06:29
Ответ дляИдеальная оптимистка
Куда они денутся. Первые посадки пойдут.
Пасти Ла• сегодня в 06:30
Ответ дляИдеальная оптимистка
Я за всю жизнь никого не обманула и таких, как я много.
Идеальная оптимистка• сегодня в 06:30
Ответ дляСадоводница
Виші ешелони влади крадуть, то що говорити про низи.
Заместитель Анонима• сегодня в 06:31
Ответ дляСадоводница
Согласна.Первых тысячу трындычих и трындычунов надо посадить,а ещё лучше расстрелять и резко наступит порядок.Ну вы поняли
Идеальная оптимистка• сегодня в 06:32
Ответ дляПасти Ла
Це ви, а є ще інші.
МатьЧасть• сегодня в 06:33
Ответ дляСадоводница
Все готовы?
Сроки там только в тяжёлых случаях систематических махинаций и крупных сумм. В большинстве случаев достаточно пени, штрафов(20-100%),блокировки счетов и принудительного взыскания.
Ваша прЭлесть• сегодня в 06:44
Ответ дляПасти Ла
Підтримаю
Ваша прЭлесть• сегодня в 06:46
Ответ дляИдеальная оптимистка
Смішно, в тому, що ніхто не знає як ті крадіжки відбуваються, але всі про то говорять, зате виконують накази керівників вищих файлів безоговорочно знаючи, що порушення. Несплата податків, так то ще треба доказати?
Ваша прЭлесть• сегодня в 06:48
Ответ дляИдеальная оптимистка
Це ви, а є ще інші.
Кожен відповідач за себе. Буває кажу чоловіку, що роблять твої колеги по напрямкам, а він: це не я ,а ти на тих не дивись, не заздри
На привозе• сегодня в 06:55
Ну а чого хотіли? Повиїжджали якраз хитрожопі, які вважають, що вони крутяться, петляють, - ось і результат. Але виявилось, що там так не можна, як їм хотілось: жити в цивілізованій країні, але свої особисті рішульки рішати і на чужих рішульках заробляти.
Підмітайло• сегодня в 07:08
Ответ дляСадоводница
Все готовы?
Та это мелкая сошка. Красть надо миллионами и миллиардами. Тогда ты почётный гражданин Израиля, Австрии, Франции, Монако
Успокойся_Успокойся• сегодня в 07:22
Как можно продавать места, если регистрация на конкретного человека по ФИО?
Муркошечка• сегодня в 07:39
Ответ дляСадоводница
Если бы, я из-за наших уродов уже 6 месяцев не могу поймать термин, и никто этим не занимается, деньги платить не хочу
Два-три тижні і фсьо• сегодня в 07:46
Ответ дляПідмітайло
дійсно. особливо,коли срочно позбавити громадянства України, щоб було меньше інструментів здерти надерибанене бабло назад в нашу казну.
простіше своїх громадянян прижатии податками новими..
Продаю витрішки• сегодня в 07:49
Ответ дляСадоводница
Все готовы?
Готові! Шахраї та бариги мають сидіти за гратами!
Первая ласточка инфляции• сегодня в 07:54
Ответ дляСадоводница
Все готовы?
В чем проблема? Вы думаете, мы тут все перекупщики? Да, в Канаде это распространённая практика. Не только украинцы этим занимаются.
Простецкая• сегодня в 08:07
Ответ дляСадоводница
Все готовы?
Так. Особливо в Укрзалізниці перекури задовбали
Секретница• сегодня в 08:09
Ответ дляСадоводница
Все готовы?
А вы? Налоги то вам платить придётся. Или вы думаете продавец или владелец недвижимости себе в убыток будет работать?
Только вот вы как будете иметь дороги в ямах и сраную поликлинику так и будете, а станут богаче только прикорытники. Нужно сначала меры принять для защиты бюджета а не пересичным громадянам налоги накручивать