Злочин і кара.
Як для людини, яка проснулась 2014, то вважаю, що за таке діяння, яке в статті, треба давати ще конфіскацію і виправні роботи
Ответ дляVera83
вкрав у військового ноутбук - 5 років позбавлення волі, мордовороти в раді обкрадають війсьвих на мільярди - честь і хвала(і недоторканність)
Перед коментарем краще прочитати.
Не п´ять, а сім з половиною.
А за мордоворотів в раді мудрий наріт сам весело проголосував
Не п´ять, а сім з половиною.