В моїй хаті моя правда• Изменено сегодня в 12:11

Російські цукерки у Німеччині. Фото

Без засудження. Констатація фактів. Я лише два місяці тут живу за контрактом. Штутгарт
Центри російської культури, флешмоби, заклади російської освіти, багато фільмів та пресси на російській мові. Але! По магазинах знаходжу російські та білоруські продукти харчування. У Лідлі не бачила. Тільки по крамничках де власники німці. Навіть купила кіло, щоб показати. Ще раз! Я нікого не засуджую, до усіх толерантна. Але! Як через санкції рос чи бел продукція тут продається? Культура рос теж тут у фаворі
Добрая свекровь• 1 час назад
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Ще флешмоби роблять. Рос дівки у нарядах своїх рос свято робили з млинцями, німці місцеві хлопали у долоні з політиками місцевими. Їх млинцями пригостили, а мене ні. Тільки кульку дали гумову суки
надо было плюнуть им в рожу за этот шарик! И конфетами сверху присыпать.

ПампушОК• 1 час назад
Ответ длячерная мамба
Что ж вы в Молдове делаете, принципиальная вы наша?
у нас самолеты не летают, приходится ездить туда, где летают.
Гарантую неперелевки• 1 час назад
Блин, я родилась в Добрянке, но в Украине
ротцвеники• 1 час назад
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Не сказала би. До рос дуже добре відносяться, їх культура тут за популярністю друга-третя з турецькою. Сама здивована неабияк
Брехня. Я тут давно. Рашню німці не люблять. А продукція є, так. Але рашня в основноау і купує. І ви купили, аж кіло
Королева спама• 1 час назад
А за 5 сторінок хоч хтось написав автору, що він пі.діт?
Такі цукерки можуть продаватися виключно в продуктових лавках, які називають ’рускімі’ або, якщо в них буває щось толкове - ’турецькими’. Жоден мережевий супермаркет в Німеччині не продає російський товар, завезений по контракту.
Ніякий ’вечірок з блінами’, де місцеві аплодували, а автору дали кульку (шкода, що не по морді) дуже давно в Німеччині немає. Якщо п´ять бухих Марусь у себе на балконі жрали з автором бліни і пили горілку - це не святкування місцевою громадою. Це локальне бухалово.
Впевнена, автор прогріває аудиторію перед тижнем Побєдобєсія. Протягом якого автор збирається нам розповідати, як вся Німеччина разом з кацапами буде носити дєдов на палке.
Да, автор?
вАлнуюся сильнА• 59 минут назад
Ответ дляротцвеники
Брехня. Нормально немцы к русским относятся.
Янгол в камуфляжі• 59 минут назад
В Германии ещё и русские магазины есть, если вы не знали. Украина не может запретить Европе покупать российские или белорусские товары.

Янгол в камуфляжі• 57 минут назад
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Я толерантна, не треба з мене робити расистку. Але є ж санкції? А тут рос мова, рос продукти, рос змі, рос книги, навіть свята, центри культури з рос прапорами, німці до них дуже добре відносяться
Це шок
От чего у вас шок? В 90-х и позже в Германию уехало множество русских и русскоязычных жителей СНГ. Понятно, что у них есть свои сообщества или диаспора.
Ліньки гуглить• 30 минут назад
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Саме так. А до українців скрізь часто відносяться, як до людей другого сорту...
Да, я блондинка!• 30 минут назад
Ответ дляКоролева спама
Да, автор?
У нас в місті пару років тому був автопробіг з російськими прапорами.... Саксонія анхальд
Ліньки гуглить• 25 минут назад
Ответ дляПластилин_Колец
Бо люди люди дивляться, що їм вигідно. І тільки ми розбиваємо лобом стіну
Та й ми б не розбивали, прямо скажем.
Це нами розбивають, як пішками.
Відкрили б кати кордони, і подивилися, хто б тут що розбивав. Усі сиділи б, як автор, деінде, і жерли російські цукерки)
Ліньки гуглить• 22 минуты назад
Ответ дляАдминко
Все идет своим чередом, пока украинцы отправлены на перемол
Рабська нація.
То хай собі меляться.
Набридло б молотися - вийшли б на Майдан. А так... мають що мають.
Админко• 20 минут назад
Ответ дляЛіньки гуглить
Рабська нація.
То хай собі меляться.
Згодна з вами.
Ліньки гуглить• 20 минут назад
Ответ дляОдні думки
І як воно, москальське, лізе в горло, печії не викликає?
Газ тобі печії не викликає, упоротко?
Чи дай вгадаю, етадругоє?)
Ліньки гуглить• 18 минут назад
Ответ дляПетриківна
Подкинули денежек на обстрелы Украины.
Зато державною пишете.
До єеса намоленого претензії. Який мільярди доларів підкидає на обстріли. За дешевий газ.
Ліньки гуглить• 15 минут назад
Ответ дляВаша прЭлесть
а чего вы удивляетесь? за что они должны их ненавидеть, игнорировать или обесценивать?
Там никому распри лишние и войны не нужны.
Это наше общество стало все воспринимать полярно.
Я в Австрии сейчас, также была в русских магазинах в Испании и Германии. Там везде украински е российские товары лежат на одних полках. Никому ничего не мешает. Как говорится, лишь бы не было войны...
І правильно роблять.
Мудрі люди, яким не срати на свої країни.