Магиня• сегодня в 14:02

Знову в усіх забирають бронь. Все, остання хвиля? Чи може заберуть

…у глово, у співаків, і кладбіщєнських служащіх тощо? Вже я три дні тему чекаю…хто шо чув?
Рятівник Малібу• сегодня в 14:12
Ответ дляСвятатабожа
Маладєц жінка😁
Конечно

Булку Дай• сегодня в 14:12
Ответ дляЛгин
Удалено администрацией...
Ви заї.....в отамана питайте і його оточення
ПушАпница• 2 часа назад
Ответ дляЛгин
то ж да и у работников рошена и у сыновей порошенка бронь навеки в лондонских окопах
Наташа Мосейчук, заспокойся!
Бабуся мороз• 2 часа назад
Нічого не чула 🤷‍♀️ з тих кого я знаю з броню, то все як і було, нічого не забирають
Яжбоматусяблін• 2 часа назад
Ответ дляЛгин
Удалено администрацией...
А за 2019-2022 данные закрыты? 😂
Святатабожа• 2 часа назад
Ответ дляЯжбоматусяблін
А за 2019-2022 данные закрыты? 😂
Там всьо чесно-пречесно😁
Бабуся мороз• 2 часа назад
Ответ дляЛгин
Удалено администрацией...
Ну тут взагалі все просто - жінки-кондитери. В нього фабрики сучасні, все автоматизовано і важкої фізичної праці там мінімум. А от копати могили на цвинтарі, особливо взимку коли земля мерзла, жінки не зможуть.

Брюльтик• 2 часа назад
Ответ дляЯжбоматусяблін
Кладбищенские служащие - это те, кто могилы копают? Так это критическая инфраструктура
Бангладешцы выкопают.Проблему нашли.
Бабуся мороз• 2 часа назад
Ответ дляСвятатабожа
У найважливіших професій по типу співаків, кварталівців, футболістів, циркачів навряд чи заберуть. Без них же ж неможливо
Насправді працівники культури дуже важливі. Ви подивіться що коється з настоєм суспільства. Якщо в людей забрати ще й театральні вистави та концерти, то взагалі нічого не залишиться. І так рівень культури впав нижче плінтусу 🤦‍♀️
Не подумайте, що це я кварталівців захищаю. Ні. Я про галузь вцілому
Бабуся мороз• 2 часа назад
Ответ дляСвятатабожа
Йой, Мань, та вже придумайте щось нове
Я пару місяців сюди не заходила, а тут стара шарманка
Одвічна війна порохоботів із зелеботами. Так і є
Где тут 0?• 2 часа назад
Може.Ще тих хвиль буде і буде.
Святатабожа• 2 часа назад
Ответ дляБабуся мороз
То манька всіх записує в порохоботів. А по факту обидвох є за що посадити і надовго
Чекаю завтра• 2 часа назад
У всех бронь не заберут, сильно не радуйтесь. Переживайте лучше о том, что к осени тцк начнут отодвигать отдавая и расширяя полномочия полиции. Тогда начнутся проникновения в жилище по тем адресам, которые люди указывали при бронях, оформлениях и т.д. Это будет та самая темная ночь перед рассветом. Закончится это всё только в 27м году
Брюльтик• 2 часа назад
Ответ дляБабуся мороз
Кучеров,артистов и проституток не трогать,они нужны любой власти
Яжбоматусяблін• 2 часа назад
Ответ дляБрюльтик
Бангладешцы выкопают.Проблему нашли.
Так сначала их завести сюда надо, а потом уже наших мобилизовать
Чекаю завтра• 2 часа назад
Ответ дляБабуся мороз
У каких людей, вы о чем? Людям не до выстав, туда ходят единицы, остальные вджобывают, чтоб концы с концами свести
Марс атакує• 2 часа назад
Ответ дляМагиня
Я не мані-шмані
Ну просто вчергове «канали» страшають
Може гроші знов звбрати просто хочуть?
А вам то що до тих, у кого бронь? Які гроші у вас заберуть?
Бабуся мороз• 2 часа назад
Ответ дляСвятатабожа
Насправді так, ви маєте рацію. Просто один по тихому культурно крав у відносно мирний час і людей це не так сильно тригерило, а інший в сучасних умовах, коли в людей нерви оголені, підтримує свавілля. Я за Пороха вдруге голосувати не буду. Він теж падлюка, 5 років гарно пил в очі пускав, а по факту гроші заробляв і на війні у тому числі
Галябалована• 2 часа назад
Ответ дляЧекаю завтра
откуда знаете что в 27?

Бабуся мороз• 2 часа назад
Ответ дляБрюльтик
Проститутки то взагалі окремий батальйон. На них в усі часи попит є
мегамоСГ• 2 часа назад
Брехня. Будуть вишкрібать лише залишки роботяг, своїх же прикормишів ЖОДНОГО не тронуть. Це кривавий цирк,якому немає кінця і края
Добродійка• 2 часа назад
Ответ дляЧекаю завтра
Не драматизируйте. Даже в прифронтовых городах ходят в рестораны, театры, на концерты и в кино.
Бабуся мороз• 2 часа назад
Ответ дляЧекаю завтра
Я інше бачу. І, до речі, ті хто вджобивають, і до війни в театри не ходили
Бабуся мороз• 2 часа назад
Ответ дляДобродійка
Кожен міряє по собі та своєму оточенню
Вареничніца• 2 часа назад
Ответ дляЛгин
Ото вас пре.
Скільки платять?
автор Магиня • 2 часа назад
Ответ дляМарс атакує
Ну поворушіть сірою речовиною)))
автор Магиня • 2 часа назад
Ответ дляГалябалована
откуда знаете что в 27?
А нашо заглядати саме до тих, у кого бронь? Щоб що було? Я не зрозуміла що до чого)
Марс атакує• 2 часа назад
Ответ дляЧекаю завтра
Давно пора тцк прибрати з вулиць населених пунктів, їм роботи і на фронті вистачить. Якщо тих качків-тітушок у балаклавах відправити на 0, рашистами буде капут. А мобілізацією й оповіщенням нехай поліція займається, згідно усіх норм і законів, порушив норми - звільнення зі служби.
автор Магиня • 2 часа назад
Ответ длямегамоСГ
Є не лише прикормищі і роботяги
Ще є люди типу нормальної (на мій погляд) коитичної інфоаструктури. Які не платили за статус. Но і не є впк. Я конкретно про таких цікавлюся. З роботягами мені давно все ясно і без цих новин(
Клин_Кляйн• 2 часа назад
Ответ дляЛгин
Удалено администрацией...
Ты и будешь, если Алешка тебе на 3 копейки больше кинет за твои опусы, овца недоенная