Сіточка• вчера в 18:49
Кому медальку?
Алік мене дивує
ПочтальЁнша• вчера в 18:53
Що саме вас дивує? Там є всі ордени і медалі, копії золотих та срібних монет, і багато іншого.
Винник• вчера в 18:53
Ответ дляПочтальЁнша
Понты
Сіточка
• вчера в 18:54
Ответ дляПочтальЁнша
Шукала дитині сукні на ляльку, ладно моцик, но медалька мені нашо😄😄
ПочтальЁнша• вчера в 18:54
Ответ дляВинник
Понты
Вони просто заробляють гроші. Їх не цікавить хто і з якою ціллю це буде використовувати.
Винник• вчера в 18:57
Ответ дляСіточка
Там даже вибронасадки насадки для вагины есть
Винник• вчера в 18:57
Ответ дляПочтальЁнша
Обычно киношники и понторезы
для коллекции я бы не стала такое фуфло покупать
ПочтальЁнша• вчера в 18:58
Ответ дляВинник
Кому надо хорошие настоящие вот
В автора орден Леніна, оригінал якого менше ніж за 1000$ ви не знайдете.
Винник• вчера в 18:59
Ответ дляПочтальЁнша
Смотря какая версия, номер и год выпуска+документы
ПочтальЁнша• вчера в 18:59
Ответ дляВинник
Обычно киношники и понторезы
Для колекції купують, щоб ’закрити дірки’ . Тобто мати копію, поки нема оригіналу. Багато колекціонерів так робить у фалеристиці і нумізматиці.
Сіточка
• вчера в 18:59
Ответ дляВинник
Тю, а чого мені таке не пропонують, абідна
ПочтальЁнша• вчера в 19:01
Ответ дляВинник
Дешевше 1000$ нема. Це найнижча ціна оригіналу в колекційному стані.Звичайно що можна знайти дешевше,але лише в того, хто не розуміється на ціні
Винник• вчера в 19:02
Ответ дляПочтальЁнша
Я сама как ворона люблю все блестящее и красивое, но фуфляки покупать не стану.