Блакитна устриця• сегодня в 19:23
АД. Перший раз в житті пропала тривога!
Я відчуваю себе людиною. Раніше просто не було інформації що з цим робити.
Приймаю аж перший раз в житті! І я тепер без тривоги . Емоційно рівна.
Жаль змарнованого часу без них.
Навіть курити зовсім не хочеться
Жаль змарнованого часу без них.
Навіть курити зовсім не хочеться
Блакитна устриця
• сегодня в 19:25
Ответ дляSo_so
С ума сойти, Вы ещё и курили?
Так курила. Без тяги до нікотину. Тільки коли тривожиласч і нервувала. Зараз на АД зовсім не хочеться курити
Блакитна устриця
• сегодня в 19:27
Ответ дляЗаместитель Анонима
Что вас тревожило?
Тривожністьпочалася після переїзду в інше місто і вступу в університет. Але тоді була вона наскоками. З початком війни вона просто не закінчується і наростає
Блакитна устриця
• сегодня в 19:29
Ответ дляЯжбоматусяблін
флуоксетин за 50 гр поставил меня на ноги
В мене есцитплопрам
Горлаю зрання• сегодня в 19:32
Понимаю. Я на АД тоже офигела какой может быть каждый день без тревоги, без слабости, с энергией.
Люблю Украину• сегодня в 19:32
Ответ дляБлакитна устриця
В мене есцитплопрам
Мне его как раз сегодня назначили. Полочки были после приема? Когда эффект наступил?
Блакитна устриця
• сегодня в 19:33
Ответ дляЛюблю Украину
Два тижні поки привикла лежала пластом. Тошнота годовокружіння. Потім все пройшло
Блакитна устриця
• сегодня в 19:35
Ответ дляГорлаю зрання
Енергії поки не добавилося. Але життя без тривоги , накручування себе якесь інакше. Я тривожний з 17 років.
Якась голова світліша зараз, румінація думок пропала і пережовування вчорашнього дня
Карамелька• сегодня в 19:36
А я краділа, коли висипатися почала, а коли почала бачити довготривалі сни, взагалі кайфую.
Люблю Украину• сегодня в 19:36
Ответ дляБлакитна устриця
Ого. Как же на работу ходить при таком состоянии?
Блакитна устриця
• сегодня в 19:36
Ответ дляКарамелька
Ну в мене з сном проблем ніколи не було. Але снів не бачила. Зараз сни яскраві кольорові як серіал
Блакитна устриця
• сегодня в 19:37
Ответ дляЛюблю Украину
Психіатр може дати лікарняний на два тижні
Горлаю зрання• сегодня в 19:37
Ответ дляБлакитна устриця
Я тоже Эсциталопрам пила, может у вас со временем энергии прибавится. Я не помню на скольки мг энергичнее стало. Я поднялась до 20 мг, потом спускалась до 10 и долго была на этой дозе
Люблю Украину• сегодня в 19:37
Ответ дляБлакитна устриця
Я тоже очень тревожная
Невловимий Джо• сегодня в 19:38
Я вот больше года пью, сначала идеально, но вот несколько дней тревожность не отпускает, не пойму в чем дело.
Блакитна устриця
• сегодня в 19:38
Ответ дляГорлаю зрання
Я тільки почала. Зараз 10 мг
Невловимий Джо• сегодня в 19:38
Ответ дляЛюблю Украину
Это нереально, первые две недели думала кони двину.
Блакитна устриця
• сегодня в 19:39
Ответ дляНевловимий Джо
Прикрийте гідазепамом
Блакитна устриця
• сегодня в 19:39
Ответ дляНевловимий Джо
Так і є. Можна запросто впасти в обмоток. Лікар дасть лікарняний на два тижні
Люблю Украину• сегодня в 19:40
Ответ дляНевловимий Джо
Ужас, я когда Тритикко пила, то нормально себя чувствовала.
Люблю Украину• сегодня в 19:42
Ответ дляБлакитна устриця
Напугали Вы меня, я и пить их не буду.
Блакитна устриця
• сегодня в 19:44
Ответ дляЛюблю Украину
Напугали Вы меня, я и пить их не буду.
Ну і зря. Беріть лікарняний і пийте дома.
Для чого мучитися так жити з тривогою. Я не була раніше покинула цей препарат через побочки. Але далі з тривогою жити не змогла. Прям до панічних так доходило. Прийшлося знов іти до лікаря і починати пити препарат. Переткґерпіла два тижні
Люблю Украину• сегодня в 19:45
Ответ дляБлакитна устриця
Другой попрошу выписать, может не будет таких побочные.
Добродійка• сегодня в 19:49
Ответ дляSo_so
С ума сойти, Вы ещё и курили?
Идеальная всезнайка вошла в чат
Сердючка• сегодня в 19:55
Ответ дляБлакитна устриця
точно АД? може таки протитривожні?? це протилежного спрямування препарати
Швидка Настя• сегодня в 19:56
Ответ дляБлакитна устриця
В мене есцитплопрам
Пила його. Стала людиною. Але...виходити з нього треба поступово з лікарем. Я виходила сама, то дуже боліла голова місяці 3
И.О. людини• сегодня в 19:56
Ответ дляГорлаю зрання
А у вас прямо слабость была? Просто не могу связь понять