ДваДваВісім• сегодня в 02:11
Як же батьки ламають життя своїм дітям
Дивлюсь на подругу, їй 41 гарно виглядає, гарно заробляє, всі мужики які в неї була- нарциси і абюзери.
Єдиним нормальним мужиком був колишній з яким вони прожили 9 років, він 4 рази кликав її заміж, але вона відмовляла. Бо вони жили в її квартирі ( яка по документах була бабці) і бабка виносила їй мозг чому він не зробить ремонт в цій квартирі, бо вот її дід привів в квартиру з ремонтом. По факту він просто хотів щоб вони одружилися і купили своє, чи він би робив ремонт в квартирі жінки.
Мужик він класний, утримував її, працював багато,обʼїздили пів світу. Але бабі він дуже не подобався от вони і розійшлися в кінці кінців.
В результаті в нього сімʼя, двоє дітей, в неї постійні душевні травми.
Фиона Шрековна• сегодня в 11:14
Ответ дляДваДваВісім
А з чого ви взяли що бабуся опинилася не в своїй квартирі?
Ви дуже ржачна
Так кому належить квартира де живе баба з батьками вашої подруги?
Донька подруги• сегодня в 11:14
Ответ дляДваДваВісім
Тут взагалі ніхто нікого не питав здати квартиру чи не здати і де брати гроші на ремонт.
От про це і тема що вона нікуди не йшла бо бабця вбила в голову що спочатку він повинен зробити ремонт, а потім весілля, бо що то за мужик такий.
Ну повезло мужчине,отвело от этой семейки
ДваДваВісім
• сегодня в 11:15
Ответ дляФиона Шрековна
А де ви прочитали що баба з батьками моєї подруги живе в квартирі?
Фиона Шрековна• сегодня в 11:15
Ответ дляДваДваВісім
Так ви ж вище писали
ДваДваВісім
• сегодня в 11:16
Ответ дляФиона Шрековна
Так ви ж вище писали
Можете підкреслити слово квартира на цьому скріні?
Фиона Шрековна• сегодня в 11:17
Ответ дляДваДваВісім
Добре. Кому належить житло в якому живе бабуся з батьками подруги?
Так ничего не понятно. Ну он отказывался ремонт делать, а почему он такой классный жил в ее квартире 9 лет???
И если он зарабатывал все покупал почему была проблема ремонт сделать, ну хоть в счёт халявный аренды?
Если бы он так любил сделал бы тот несчастный ремонт за 8 лет жизни.
Ну или жили бы так дальше.
ДваДваВісім
• сегодня в 11:19
Ответ дляФиона Шрековна
Яка різниця кому воно належить, просто цікаво.
Яке це має зараз значення?
Баба жила тоді з дідом в будинку також з ними жила мати подруги, переїхали вони в цей будинок 35 років тому.
Яке це має зараз значення?
ДваДваВісім
• сегодня в 11:20
Ответ дляMary_40
Ну или жили бы так дальше.
Опять 25
Фиона Шрековна• сегодня в 11:21
Ответ дляДваДваВісім
Яке це має зараз значення?
Тобто все належить бабусі. Ніхто більше ні на що не заробив.
Ответ дляДваДваВісім
Я не знаю ким він себе вважав. Також не розумію в чому ви мене переконуєте? По моєму нормально не робити ремонт в чужій квартирі, а запропонувати жінці одружитись і забезпечити нову сімʼю житлом.
Так а где его жилье? Может он лапшу уши вещать. У не квартира была, пока могла с баькой жить потом ей была бы полностью.
У него не было. Логично купил бы квартиру в кредит там ремонт, ну правильно банка сказала пусть приведёт тебя в квартиру с ремонтом.
ДваДваВісім
• сегодня в 11:21
Ответ дляФиона Шрековна
Яка різниця хто і на що заробив до даної теми?
Ответ дляДваДваВісім
А бабке он собственно зачем в ее квартире был без никакой пользы?
Ответ дляДваДваВісім
Його це влаштовувало і він робив 4 рази пропозицію?
Чим ви читаєте? У вас взагалі є здатність хоч трохи мислити?
Прлпозицию чего?
Где они жить должны были? В квартире
Банки где он отказывался,ремонт делать? Жениться,дело не хитрое. Понятно раз ваша подруга ничего не нашла, то кто то приводит в свое жилье алтфонсрв, может он и не худший вариантт альфонс на безрыбье, но считать хорошим вариантрм так сеье. Тем паче она красивая,
Где они жить должны были? В квартире
Фиона Шрековна• сегодня в 11:29
Ответ дляДваДваВісім
Велика.
ДваДваВісім
• сегодня в 11:30
Ответ дляMary_40
А банка такой ремонт просила? Оеа вряд ли знает а ремонтпх на такую сумму
Якой такой?
Ремонт це поміняти проводку, батареї, вікна, зробити балкон, а не обої переклеїти як тут багато хто думає.
Ответ дляДваДваВісім
Ну так а чего он ремонт не сделал?
Два осла. Она говорит сначала ремонт потом замужество. Он говорит сначала замужество потом ремонт. .если он еп так любил, какая,собственно разница? 9 лет не говорят о ее несерьезности.
Инстагра_мерша• сегодня в 11:50
Ответ дляДваДваВісім
А у подруги своя голова на плечах есть или она бабкиной головой всю жизнь думает? Вообще очень странная ситуация. Полновозрастная деваха живет с бабкой токсом 9 лет и никак не решает свои квартирные вопросы, морочит мужику 9 лет голову. Теперь я так понимаю, жалеет, что упустила свой шанс, но сделать уже ничего нельзя...
ДваДваВісім
• сегодня в 11:53
Ответ дляИнстагра_мерша
Не диве вона з бабкою
Инстагра_мерша• сегодня в 11:56
Ответ дляДваДваВісім
Не диве вона з бабкою
Ну ок, живет в квартире бабки. Тем более, своя голова на плечах есть или она свою жизнь живет по указаниям бабки? Значит так хотела замуж за этого мужчину, если ставила условие ремонт. Теперь жалеет.
КучМала• сегодня в 12:05
так а чого вони розійшлися?
подруга дуже інфантильна, не працювала, дітей не народила. Вона так і живе без ремонту?
Вмію заміряти найкраще• сегодня в 12:05
Ответ длядамаБезСобачки
А чого він не хотів ремонт робити?
Бабка обличчям не вийшла
ДваДваВісім
• сегодня в 12:07
Ответ дляКучМала
так а чого вони розійшлися?
Ремонт вона вже давно зробила.
ДваДваВісім
• сегодня в 12:09
Ответ дляКучМала
а розійшлися чого?
Ну а шо далі, заміж вона не хоче, дітей вони не роблять, ремонт теж. Який сенс далі так жити?
КучМала• сегодня в 12:10
Ответ дляДваДваВісім
це ваші домисли? а подруга що каже, яка причина була?